Şimdi Ara

Windows Media Player Çalışmıyor ! [ÇÖZÜLDÜ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
87.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ne yazikki yine ayni winampi sillmistim zaten msconfig ten baktim daha oncede bakmistim zaten surekli kontrol ettigim bir yer baslangic olayi

ama yinede baslangicta olan herseyin tiki kaldirdim yeniden baslattim komutlari girdim mplayer calisti o an icin yenden baslayinca sorun ayni

birde guvenli modta baslatip komutlari ordan girdim yine ayni degisen birsey olmadi
    bu arada msconfig cmd v.s hep sag tiklayip yonetici olarak ac diyorum

komutlar sadece gecici olarak calisiyor virusten suphelenmeye basladim Avast internet Security baslangicta tarama icin ayarlamam gerek oda yarim gece surer
    belkide format zamani geldi cunku 3 sene oldu formatlamadim

simdilik bir karar verene kadar wmpl.bat dosyasi olusturdum icine komutlari yazdim calistirip isimi goruyorum
    bir yolunu bulursam baslangica koyarim bat dosyasini ancak sessiz modta calismasini bulmak gerek cunku her komut icin basarili sekilde gerceklestirildi uyarisina tamam demek gerekiyor

• Dün gece mobilden yazmıştım ama gitmemiş.Siz winampı kaldırdım demişssiniz ama hala sağ tık menüsünde winamp duruyor diyorsunuz,bu tam anlamıyla uninstall edilemediğini gösterir.O yüzden size tavsiyem uninstall programlarını kullanarak winampı sistemden tamamen kaldırmakla uğraşın.
    yoksa bat dosyasını başlangıca koyar, sessiz halde çalıştırırız da ama bu tozları halı altına süpürmek olur.
  • bende media player dahil hiçbir müzik dosyası açılmıyor.. bi programı silmiş olabilirim.. bunu nasıl düzeltebilirim.. lütfen yardım edin
  • k lite codec in son sürümünü yükleyin(pc de varsa kaldırıp baştan kurun ) sonra vlc playerıda aynı şekilde yükleyin.(ben sorunu böyle çözdüm)
  • çok çok teşekkürler 2sattir ugrastıgım seyi 15sn de cözdüm sayende bu foruma bayılıyorum:) @__OnLyMe
  • __OnLyMe kullanıcısına yanıt
    Adamın dibisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.