Şimdi Ara

Fujitsu (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
886
Cevap
5
Favori
101.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Somalı kardeş sen fazla abartıyorsun! birazda sallıyorsun kardeş!!
    ne Manisa da nede Soma da nede bizim Bergama da klimaların; 1o klimadan 7 si General değildir,atma bu kadar gari
    hani şunun olurunu söyle anlaşalım!

Kaldıki burası Fujitsu başlığı!

Kaldıki ben 2009 da yılın Kliması olarak Fujitsu yu seçmiştim,bak başlıktaki geçmiş msg lara

Kaldıki biz General içinde "kötü demedik",ama sen lafı anlamamakta ısrar ediyorsun,yaw Soma lılar böyle değildir benim bildiğim
    Sadece>>> "plastik kalitesi en kötü" marka dedik hepsi budur!

++
    Gelelim o malum kişiye;yaw bu klima başlığında olan birisi daha hala tanıyamadı şu Gürcan diye ilk tanınan ve 3 senede 550 tane nick alıpta
    her hafta 5 defa şutlanan heriften bahsediyoruz biz yaw

Somalı dan bahseden kim kardeşim,biz Soma lıyıda tanıdık gari

Öteki az sonra gelir,herif artık bir kaç nick le dolanıyor DH de

• Ben Eina ya söylemek istemistim bu sefer yanlış alarm verdi icvalakı karıştırdı da yukarda neyse bende Gürcan arkadaşla sanalda tanışmış biriyim değişik konularda değişik fikirleri her zaman vardır sıradışı biri diyeceğim sadece tartışma olayı yaşamadım daha şimdiye kadar inatçı ve yılmayan biri kaç nick aldığını kendide bilemez ama bence yöneticiler ona gürcan1 nickini geri verseler oda tartışma potansiyelini başka yerlere yönlendirse forum ve herkes için daha iyi olabilir mi?
  • valla bi kaç yazıyı daha okuyunca aha yine geldi dedim arada şaşırabiliyoruz ama genelde tutuyor
  • yaw onu bir cümlesinden ve aldığı absürt nick lerinden herkes şak diye tanıyor,Sitede bıktı bundan!!

Ancak herifin en son aldığı bir nick le Yüce Peygamberimize öyle bir aşağılama yapmışki,ben bu densize onun için insan demem
    sanırım kimileri okumuştur,ülen ne sıradışı sı kardeşim herif öyle ağıza alınmayacak laflar ediyorki,yerim ben böyle sıradışlarını!

Benim karşıma çıkmasın yeter,TF den sürekli şutlatıyorum bunu,adamda artık "utanmazlık" alışkanlık olmuş!

İteleyin gitsin bu densizi+
  • Arkadaşlar ben daha önceleri bir kaç çeşit marka klima kullanan birisiyim.Bu forumdanda buradaki arkadaşların yorumlarını okuyarak bilhassa albani arkadaşın fujıtsu ile yorumlarını okuyarak fujıtsunun benzeri aynı kliması olan ve gene bana yakın olmayan uzak yerde satılan general klimaya yönlendim.Fujitsu yok yakınımda olsa idi onu alırdım.Generalide manisadan aldım iklimsadan.Bakın soma ve manisada zibro da yok.general çok pahalı oldugu için düz klima zibro aldım onuda izmir koç klimadan aldım.Yani arkadaşlar ben klimacı degilim Generalin plastik kalitesini ölçecek cihazımda yok.Arkadaşlar 2009 senesinin kışını general ile geçirdim yani mükemmel ısıttı ha bende general degilde fujıtsu olur,mitsubişhi olsa idi onları yazacaktım.yani arkadaşlar generalden çok memnun kaldım onun için doğruları yazdım.albani kardeşim senin 2009 yılında ki fujitsu ile ilgili yazını okudum yani bana fujıtsu satan manisada bir yer olsa idi onu alırdım somada fujıtsu bir kaç yerde var birde komşumda var tabi performansı süper.Ama buradaki arkadaşlar gördümki yorumlarında general ile fujıtsunun aynı oldugunu söylüyor bende bana yakın olan iklimsadan general aldım.Ve somada şu anda iklimsadan general cihaz alan çok arkadaş var ben 2009 eylüldeki kampanyadan almıştım gelen servis o gün somaya 10,adet general takmıştır şu andada adet fazlalaşmıştır.Albani arkadaş abartmışın birazda sallamışın boş ver bu lafları gel o zaman beraber sayalım somadaki generalleri.Kimin salladığını görelim..Bu forumda buranın havasını bozan bir arkadaş var zaten onun kim oldugunu sizler biliyorsunuz.Akadaşlar ben aldım vede kullandım.Yani buraya general hakkında olumsuzmu yazayım.Şu andada zibro aldım 25,gün önce soğutması süper kışın bakacagım eger ısıtma yoksa eksilerdeki randıman yoksa cihaz hakkında ne gördüysem onu yazacagım. Arkadaşlar kimseyi kırmak için yazmadım.Eger kırdıgım arkadaşlar varsada özür dilerim.Ben ne servisim nede klima satan esnafım generalide buradaki yorumları okuyarak aldım vede memnunm onu belirttim..Kalın sağlıcakla.......

• Bu gürcan isimli şahıs epeyce ünlü olmuş forumlarda şöyle bir araştırma yaptımda kayıtlı olduğu tüm sitelerin neredeyse tamamından banlanmış bu şahıs forumdayken pek fazla denk gelmedi mesajları ve açtığı konular ne yaptıda böyle her forumdan banlanıyor.
  • Adam arıza Hocam,yakında sende tanırsın,ama bugüne kadar tanımaman doğrusu ilginç,herif öyle ipe sapa gelmez şeyler yazıyorki,hafsalan almaz!
    en son yazdığından kısaca bahsettim,buna aslında güzel bir odun vermek lazım o zaman akıllanır herif adamına düşmemiş!!
  • Somalı kardeş kendine iyi bak+selamlar
  • albani kardeşim taktın bu deliye sen haarada bende kıllanıyorum ulan bu omu acaba diye,tik oldu valla
  • Haklısızınız valla hocam adam tuhaf tuhaf nicklerle bir sürü üyelik almış yazdığı yorumlarda hep boş muhabbet tuhaf tuhaf konular açıp yorumlar yapıyor.
  • Sagol albani arkadaşım.Sende kendine iyi bak.Somadan selamlar.......
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotomorfoz

arkadaşlar aranızda asya12 plazma modelini kullanan muhakak vardır bu aletin performansı ne kadardır 20 metreka son kat yalıtımsız catısız odayauyarmı sizce yer izmir
    aydınlatırsanız sevinirim birde elektirik sarfiyatı ne olur günde 6-8 saat çalıştırılacak orta performansta tecrüblerinizden faydalanmak istiyorum

saygılar...

kardeşim bende izmir camdıbıde oturuyorum.... evım 3 kat ustunde bır kat var... bende yenı aldım once asya serısı aldım değerlerı yanlış oldugunu ögrenınce plazma serısı ile değiştirdım evım 19 m2 25 dercede hıc problemsız guzelce sogutuyor.... kışı beklıyorum artık.... fatura daha gelmedı.... ama emın ol hıç problem yasamazsın... istersen bırde katoloklardan araştır... emın ol fujıtsu dıyeceksın iiii aksamlar

• arkadaşlar eger çok çok uygun fiyata fujitsu isteyenler varsa bilgi verebilirim evime klima ararken ben ve bana yardımcı olan abi ile bir firmadan çok uygun koşullarda fujitsular buldum eger kaçırmak istemeyen izmirliler varsa isim verebilirim gidin görüşün kaçırmayınız, ben kendime zibro alacagım için hiç ilgilenmedim patronumunda babasına mitsubishi elektrik araştırırken elinde marka değişikliginden kalan klimalar var bu arkadaşda, isteyenler eger izmir ve civarında ise isim verebilirim.

iyi geceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MorArd

arkadaşlar eger çok çok uygun fiyata fujitsu isteyenler varsa bilgi verebilirim evime klima ararken ben ve bana yardımcı olan abi ile bir firmadan çok uygun koşullarda fujitsular buldum eger kaçırmak istemeyen izmirliler varsa isim verebilirim gidin görüşün kaçırmayınız, ben kendime zibro alacagım için hiç ilgilenmedim patronumunda babasına mitsubishi elektrik araştırırken elinde marka değişikliginden kalan klimalar var bu arkadaşda, isteyenler eger izmir ve civarında ise isim verebilirim.

iyi geceler.

ABİ BU CİHAZLAR SIFIRMI
    YENİMİ KULLANILMIŞMI
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahçup

quote:

arkadaşlar eger çok çok uygun fiyata fujitsu isteyenler varsa bilgi verebilirim evime klima ararken ben ve bana yardımcı olan abi ile bir firmadan çok uygun koşullarda fujitsular buldum eger kaçırmak istemeyen izmirliler varsa isim verebilirim gidin görüşün kaçırmayınız, ben kendime zibro alacagım için hiç ilgilenmedim patronumunda babasına mitsubishi elektrik araştırırken elinde marka değişikliginden kalan klimalar var bu arkadaşda, isteyenler eger izmir ve civarında ise isim verebilirim.

iyi geceler.

ABİ BU CİHAZLAR SIFIRMI
    YENİMİ
    KULLANILMIŞMI
    BEN ADANADA OTURUYORUM 18000 BTU INVERTER VARMI KAÇ TL
    İSTERSEN TLF.NUMARAMIDA YAZARIM TELEFONLŞAŞIRIZ
    05442375778 SEN ÇALDIR BEN SENİ ARARIM

• quote:

Orijinalden alıntı: mahçup

quote:

iyi geceler.

ABİ BU CİHAZLAR SIFIRMI
    YENİMİ KULLANILMIŞMI

evet arkadaşım hepsi sıfır bende gittim baktım ama ben sadece patronuma farklı klima baktıgım için ilgilenmedim kendimede zibro aldım birol beyden, hepsi kutusunda sıfır ve çok uygun fiyata vede pazarlık serbestadam marka değişikligi nedeni ile elerinde 9 adet klima var ve elden çıkarackar bence alacaklar kaçırmasınlar,

fazla bilgi isteyen eklesin buraya firma ismi yazarsam belki yasaktır bilemem

festivases@hotmail.com

• Sayın, koko69

ben PM atamıyorum tel vermedigim vede vermeyecegim için yukarda adresimi verdim onu ekleyin oradan yazayım foruma yazmak hata olur sanırım, saygılar.

iyi geceler.

festivases@hotmail.com
  • Kardeş sen keyfine bak!o bilir kendisini,zaten bunları okuyor o hergün
    Açık-kapalısı filan yokki,son 3 senedir DH de özellikle bu bölümdeki msg ları şöyle bir tararsan,kim olduğunu anlarsın,örneğin bir dünya
    üstü çizilmiş nick görürsen işte bu Gürcan Fake dir

++

Neyse konuya gelelim,bu Abkay dan bir cacık olmuyor,Cumhur Bey bile bırakmış burayı
    hani arada gelseydi bir muhabbet olurdu!!
  • İİİ GÜNLER ARKADAŞLAR BENİM BİR SORUM OLACAKTI BENDEKİ KLİMA İNVERTERLİ AMA BUNA RAMEN NASIL TASARUFLU KULLANABILIRIM TAM OLARAK BILEMIYORUM... BIRISI 7 SAAT SONRA İNVERTER DEVREYE GIRIYOR VE TASSARUF ETMEYE BAŞLIYORUZ DIYO BIRISI FAN MODU OTOMATIKTE OLSUN KLIMA KENDINI AYARLIYO VE ONA GORE TASARUF EDIYO DIYO BIRILERI KLIMA QUIET MODUNDA OLSUN HEM SESIZ HEMDE AZ ELEKTRIK HARCIYO DIYO... V.B.... MUHABETLER GECIYO NETTE YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM.....
  • General Fujitsu'nun yan sanayisi olduğu malum ve ayrıca bu sene orjinal Fujitsu cihazlar daha hesaplı (Iklimsa'nın General'i pahalı) verileri ortada olduğuna göre General diye fazla tutturmanın bir anlamı yok ! Alacak olan adıyla sanıyla Fujitsu alsın besbelli
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.