Şimdi Ara

## Asus'dan Yüksek Performanslı Oyuncu Sistemi: Ares CG6155 ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
4.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Asus'dan Yüksek Performanslı Oyuncu Sistemi: Ares CG6155 ##

## Asus'dan Yüksek Performanslı Oyuncu Sistemi: Ares CG6155 ##

Olmadığı segmentlere de girerek agresif büyüme politikasını devam ettirme niyetinde olan Asus, yeni oyuncu sistemiyle birlikte Alienware, Voodoo PC ve Falcon Northwest gibi yüksek performanlı sistem üreticilerine de rakip oldu. Firma ay başında Tayvan'da gerçekleştirilen Computex 08 fuarında tanıttığı yeni sistemini resmen duyurdu. Fuar dahilinde tasarımıyla ödül de kazanan dikkat çekici bir kasa ile gelen Ares CG6155 kod adlı yeni sistem diğer özellikleriyle de ilgiyi üzerine çekmeyi başarıyor. Nvidia'nın nForce 790i SLI çipsetini kullanan Asus anakarta sahip olan sistem üzerinde Nvidia'nın en yeni ve tek gpu kategorisinde en güçlü grafik çözümü olan GeForce GTX 280'nin 3 tanesi Triple SLI konfigürasyonunda çalışıyor. Fabrika çıkışı saat hızı 4GHz'e çıkarılmış Core 2 Extreme QX9650 işlemcisinden güç alan sistem üzerinde ayrıca 2KW'lık güç kaynağı kullanılıyor. 4TB'a kadar arttırılabilen sabit disk opsiyonu ve 8GB'a kadar çıkarılabilen DDR3 bellek desteğiyle gelen sistem dahilinde Blu Ray sürücü de yer alıyor. Oyunculara yönelik olarak özel bir klavye ve Logitech'in G9 klavyesi ile gelen sistem teknik özelliklerinden de anlaşılacağı üzere ucuz olmayacak fakat net bir fiyat açıklaması da yapılmış değil.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bende istiyorum
  • Amanin, kasa çok hoş
  • valla kasa çok seksi duruyor
  • pfffff manyak
  • ASUS da girdi bakalım hıazır PC işine... HAdi hayırlısı. Intel'den rüşvet alır mı ki bu da ?
  • o kasayı verin bana yeter ya
  • anca kasasını alırız zaten

o bile bizi aşar en az 200EURO vardır
  • bunu eve alcan üstüne bide asus nakışlı dantel alıp koycan süper walla
  • En az 4999$ olur...piyango çıkınca kesin getirttircem...
  • 8000$ dan aşşağı olmaz vay a... bilgisayara bak
  • işlemci 1500
    anakart 400
    ekran kartları 750x3= 2250

8000 den aşagı olmaz sadece bu seceneklerle en üstü 10 000 civarı olur :) 17000 ytl euro 2008e giderdim bütün maclara o parayla ben...
  • ekran kartı belitilmemiş kasa gerçekten muhteşem ama asus bunun fiyatınıda uçurur
  • kasa cok guzel sadece kasa satsalar iyi olurdu
  • o ne lan sisteme bak!!
  • mükemmel birşey ya tam benim istediğim özelliklere sahip
  • ekran kartı 3 tane gtx280 vay anasını be daha neler görecez
  • kasayı gorunce aklıma crysis geldi nedense...
  • Harika
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.