Şimdi Ara

## Akasa'dan Dizüstü Bilgisayarlar İçin Yeni Soğutucu; Libra ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Akasa'dan Dizüstü Bilgisayarlar İçin Yeni Soğutucu; Libra ##

Hazırladığı yüksek performanslı ve kaliteli donanımlar ile adını duyuran ayrıca hazırladığı ürünleri ülkemiz pazarında da satılan Akasa, dizüstü bilgisayarlar için hazırladığı yeni soğutucusunu duyurdu. Libra adı verilen yeni soğutucu özellikle 15.4" ve altında yer alan dizüstü bilgisayara taze nefe aldırmak üzere hazırlanan yeni soğutucu 1500rpm'de görev yapan 70mm'lik çift fan ile donatılmış durumda. 34 x 275 x 36mm boyutlarında ve 720gram ağırlığında olan Akasa Libra dizüstü bilgisayarlara USB 2.0 arayüzü üzerinden bağlanıyor. Bu noktada az sayıdaki usb portunu kaybetmekten endişe eden kullanıcılar için firmanın ürünü iki adet usb portu ile desteklediğini de belirtmekte yarar var. Ürünün fiyatı hakkında ise henüz çok net bir bilgi bulunmuyor.

• satılsada alcam hemen
  • Fanların hız kontrolü yok galiba :S
  • akasa gerçekten güzel ürünler cıkarıyor
  • bu ürünler güzel oluyorda sorun notebook u otururken dizimizin üzerine koyduğunda çıkabilir. Esasında bu rürünün altı çıkarılabilir silikon bir yastıkla desteklenebilirdi.
  • 2 Tane 7cm lik fan yerine bir tane 12cm lik fan koysa çok daha etkiili ve sessiz bir soğutma performansı olurdu.
  • akasa isminden kaybediyor bence, "Ucuz Cin Mali" diye bagiriyor ismi, ama urunleri fena degil
  • Akasa kart okuyucu aldim, kutusunun uzerinde siyah - beyaz iki farkli kapak mevcuttur diyordu.. Birtek siyah (oda kart okuyucuda takili) cikti.

Ayni kart okuyucuyu taktigim bilgisayarda da calistiramadim.

Akasaymis.. Firizbi marka alirim onu almam..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozturert

akasa isminden kaybediyor bence, "Ucuz Cin Mali" diye bagiriyor ismi, ama urunleri fena degil

Bana da Çin'i hatırlatıyor ama İstanbul Kanyon'daki "Hakasan" restoranından ötürü "Pahalı Çin Malı" diye bağırıyor benim kafamda..
    Adam başı 200 milyondan aşağı kalkamıyorsunuz, gitmeyin, götürmeyin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.