Şimdi Ara

## Arctic Cooling'den Arctic Cooling Yeni Bellek Soğutucusu RC Turbo Moduk'ü Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Arctic Cooling'den Arctic Cooling Yeni Bellek Soğutucusu RC Turbo Moduk'ü Duyurdu ##

Hazırladığı yüksek performanslı soğutucularıyla hazırlanan Arctic Cooling, yüksek performanslı bellekler için hazırladığı yeni soğutucusunu duyurdu. Aslında soğutucu özellikler firmanın geçtiğimiz günlerde duyurduğu RC kod adlı ısı emicileriyle kullanılmak üzere hazırlandığını söyleyebiliriz. RC Turbo Module adı verilen yeni soğutucu 56mm boyutunda olan ve 1500rpm dönüş hızına sahip olan iki adet fan ile donatılmış durumda. 80 gram ağırlığa sahip olan ve 6 yıllık garanti ile kullanıma sunulan yeni soğutucunun önümüzdeki ay YAKLAŞIK 14$'lık yurt dışı satış fiyatı üzerinden kullanıma sunulacağı ifade ediliyor.

• güzel bi ürün olmuş!!! bunu ilk abit otes olarak görmüştüm sora da diabloxt yeenime bi tane yaptırmıştım

ram konusuna çok önem gösterenler için 14USD fazla deil
  • Ses yapar bu, sessizliğe önemverenler için bence pek tercih edilmez

haber için sağol @fx57
  • 10 numara olmuş tek kelime ile mükemmel
  • gerçekten güzel birşeye benziyor.ama ses olayına bakmak gerekir!!!
  • AC firması sessizliği ön planda tutan bir firmadır. Bu ürününde sesli olacağını sanmıyorum...
  • corsair dominatörün çalışma prensibini kendince uyarlamış AC bence mükemmel olmuş.
  • 1500 rpm pek ses yapmaz die düşünüom ama hadi bakalım
  • şekilli olmuş meraklısına cazip
  • ekran kartı soğutucusuna benzemiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.