Şimdi Ara

**...Fiat Panda Kulübü...** 83Üye** (265. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.722
Cevap
48
Favori
492.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2014 - 1.2 65 hp
    Yokuş çıkışı ve viraj alması mükemmel.
    Çok memnunum Herkese tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sheeter -- 9 Ocak 2015; 14:55:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sheeter

buda benim canavar
    2014 - 1.2 65 hp
    Yokuş çıkışı ve viraj alması mükemmel.
    Çok memnunum Herkese tavsiye ederim.

hocam yakıt değerleri nasıl ?
  • ankay2 kullanıcısına yanıt
    Fiat kusura bakmasın ama Panda'ya da 67bin TL verilmez.
    Gerçi piyasa değerinin çok üstünde fiyata satılan araba kaynıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar benzinli lineam vardı onu satıp küçük otomatik arac alacagım uzun zamandır pandayı takip ediyorum bir tane buldum gibi sadece bagaj kapagı değişmiş size sorum bu yarı otomatik şanzumanın pandada kronik bir sorunu varmı alırsam pişmanlık yasarmıyım parça fiyatları pahalımıdır. şimdiden teşekkürler baktıgım arac 2004. 1.2
  • kendini kanıtlamış vites olduğundan kronik sorunu bulunmamaktadır. zaten çalışma şekli dolayısı ile tam otomatik değildir, gerektiği zamanlarda baskı balata değişimi ile sorunsuz yıllarca kullanabilirsiniz.
    bu arada benimde araç satılık.

• haxal H kullanıcısına yanıt
    Hocam bende panda bakıyorum sizin model uzantısı ve yılı nedir acaba?

• esperer kullanıcısına yanıt
    sahibinden.com da ilan numarası:196763397

• haxal H kullanıcısına yanıt
    Baktım hocam teşekkürler

• esperer kullanıcısına yanıt
    dostum 37 litre ile 720 km gittim. fiat albea 2005 model ile 37 litre 430 km yol yaptim. yakıt olarak hakkaten super.
  • İyi günler, 2011 model düşük km li, düz vites bir panda almayı düşünüyorum ancak okuduğum kadarıyla city özelliğinden kaynaklı kronik sorun can sıkıyormuş, ne sıklıkla çıkıyor acaba bu sorun, alırsam başımı ağrıtması olasıysa pandadan vazgeçeceğim gibi gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezocan

İyi günler, 2011 model düşük km li, düz vites bir panda almayı düşünüyorum ancak okuduğum kadarıyla city özelliğinden kaynaklı kronik sorun can sıkıyormuş, ne sıklıkla çıkıyor acaba bu sorun, alırsam başımı ağrıtması olasıysa pandadan vazgeçeceğim gibi gözüküyor.

bahsettiğiniz özellikle aracımı 2013 agustosta aldım 31binde. şu anda araç 36bine geldi.
    hiç araba kullanmamış biri olarak, ehliyeti de aracı aldıktan sonra aldım.
    ilk zamanlar üstüste stop ettirince city kaynaklı sorun ortaya çıktı evet ama araca alıştıktan ve acemiliği attıktan (kendi adıma konuşuyorum) sonra hiç yaşamadım
    bence gözünüz korkmasın, hele benim gibi acemi değilseniz hiç yaşamayabilirsiniz de.
    sorun yaşasanız da verdiği sürüş kolaylığı ile zaten o sorun kafanıza takılmayacaktır. city modunu kapattığımı hatırlamıyorum.
    yine de başka arkadaşlar da tecrübelerini paylaşabilirler.

• 2006 model pandamı 2007 den beri iki şoför olarak eşimle beraber kullanıyoruz. sürüş karakterlerimiz çok farklı, ben sakin o atik kullanır. City modu sürekli açık, her iki kullanımda da hiç sorun yaşanmadı.

City modu olmadan araba kullanamaz hale geldim hatta :) arka cam ısıtmayı açacağım diye bazen yanlışlıkla city modunu kapatıyorum, araba kütük gibi oluyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamozkan

selam panda ailesi.
    ben özkan.yeni üe oldum.bu pandalar son birdır çok dikkatimi çekiyor.kaç defa internetteki satılık pandalara baktım.
    bilgisayarında acemisiyim.araya araya bu formu buldum.
    ve panda almaya niyetliyim.iki twingo kullanmış biri olarak üçüncü twimi almayı düşünürken birden bire pandalara bakmaya başladım.
    haliyle kıyaslamayı twingo ile yapacam.
    aslında yakından da incelemek isterim.
    satan ya bana yardımcı olmak isteyen bi arkadaş varsa sevinirim.
    İstanbul Beykoz dayım. 0544 977 07 07 tel numaram.buraya tl yazılıyor mu onuda bilmiyorum ama yazdım artık :)
    alacak olduğum panda daki zellikler
    renk beyaz olacak yada mavi turuaz gibi.
    sonruf olacak.
    diğerleri emli değil. vites falan seçeneğim yok.
    bide oynanamamış olacak.
    şimdidn teşekkür ederim.
    inşallah beklediğim gibi bi panda buluum ve alıp keyfini sürerim.keyifle sürerim :)

Hocam inş. Gönlüne göre bulursunda ben senin numaraya takıldım. O noyu almak için özel bi şeyler yaptınmı ?

• Dostlar merhaba
    pandamı ikizlerimiz olunca değiştirmek istedim ama koşullar el vermedi. Kopamadık ufaklıktan. Sizlere sorum evlatlara arka koltuklar tahsis edildi zaten. Valizleri vs de hallettik diyelim. Koca ikiz arabası malumunuz bagaja sığmıyor. Bisiklet taşıyıcı ile mi taşısam. Arka koltukların önüne mi sığdırsam. Tavan barları&portbagaj tabanını ekletip üstte mi taşısam. Hangisi daha akla yatkın sizce. Fikrini tecrübelerini paylaşanlara şimdiden teşekkürler. Bebek arabası sık olmasa da ayda bir iki taşınır diye düşünüyorum. Halledebilirsem daha sık da olabilir tabii. Başka çözümü olan varsa da paylaşırsanız memnun olurum.

• FIAT panda yedek parçası pahali mi arkadaşlar?

• Servisi bilmiyorum ama ben 2006 model pandam için tüm bakımları kartal oto sanayide B..m oto da yaptırdım. 60 bin bakımıında triger seti, su devir motoru falan değişti. işçilikle beraber 250 civarında tutmuştu.
  • Merhaba hocam,

valla ben pandanın arka koltuğa pusetleri bile sığdıramadığım için kesin satma yoluna girdim artık.

Öncesinde port bagaj kullansammı diye çok düşünmüştüm ama araba zaten yan rüzgarda etkilenirken port bagajda daha da riskli hale gelir, virajlardaki yan yatma eğilimi de fazla tasarımından dolayı. Port bagaj bana riskli geliyor açıkçası.

Benim istanbul şehir içindeki kullanımım şu şekildeydi, (uzun yola çocuklarla hiç çıkamadım)

ön yolcu koltuğuna bebek arabası, koltuk tam öne çekili.
    arkasına bir puset,
    şöför arkasına puset sığmadığı için eşim elinde diğer bebiş ile.

Sığdırabiliyorsan arka koltukların önüne koy derim.

Saygılar,
  • Mavişimizi satıyoruz, ilgilenen var ise ilan numarası 199943571.

sayın onbirhood gibi ailemiz bir anda :) genişlediği için satıyorum. Yoksa daha uzun yıllar bineceğim bir araçtır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mayback35

Merhaba hocam,

valla ben pandanın arka koltuğa pusetleri bile sığdıramadığım için kesin satma yoluna girdim artık.

Öncesinde port bagaj kullansammı diye çok düşünmüştüm ama araba zaten yan rüzgarda etkilenirken port bagajda daha da riskli hale gelir, virajlardaki yan yatma eğilimi de fazla tasarımından dolayı. Port bagaj bana riskli geliyor açıkçası.

Benim istanbul şehir içindeki kullanımım şu şekildeydi, (uzun yola çocuklarla hiç çıkamadım)

ön yolcu koltuğuna bebek arabası, koltuk tam öne çekili.
    arkasına bir puset,
    şöför arkasına puset sığmadığı için eşim elinde diğer bebiş ile.

Sığdırabiliyorsan arka koltukların önüne koy derim.

Saygılar,

arka koltuk arasına da sıgmayacak net.
    dediginiz gibi yüksek ve rüzgardan etkileniyor araba
    bisiklet taşıyıcısı olmadı daha ufak iki bebek arabası tek çare sanırım
    bu arada clio st için yorumun nedir?

unutmadan hayırlı satışlar, dilerim aracını pahasına satar istediğin aracı bulursun.
    özelden forumda picassosunu satan arkadaşların adını vereyim. çok ilgililer belki aklına yatar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyvahnecdet -- 9 Şubat 2015; 10:58:23 >

• Clio st için de test sürüşüne gittim, normal clio verdiler aynısının bagajı büyük diye.
    Açıkçası boyum da 1,82 ama koltuktan öne doğru eğildim başım tavana çarptığı an soğudum arabadan. Pandanın bile içi daha ferah geldi.
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.