Şimdi Ara

**...Fiat Panda Kulübü...** 83Üye** (253. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.723
Cevap
48
Favori
492.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay be bizim eski ufakligi gormeyeli bayaa olmustu, hey gidi gunler hey...
  • Selamlar arkadaşlar

2005 Model Fiat Panda Cam Tavan Dynamic aracım var .

Bugün bakıma soktum özel serviste epey az tuttu 120 TL yağı ELF olarak kullandım .

Şehir içi 7.7 yakıyorum şu an .

Arabadan çok memnunum .Fotoğrafları paylaşıcam yakın zamanda

Kazasız Belasız Sürüşler Dilerim ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

Selamlar arkadaşlar

2005 Model Fiat Panda Cam Tavan Dynamic aracım var .

Bugün bakıma soktum özel serviste epey az tuttu 120 TL yağı ELF olarak kullandım .

Şehir içi 7.7 yakıyorum şu an .

Arabadan çok memnunum .Fotoğrafları paylaşıcam yakın zamanda

Kazasız Belasız Sürüşler Dilerim ....

neler yapıldı bakımda listelermisin?
  • Yağ
    Yağ filtresi
    Hava filtresi
    Şanzuman yağı
    Alt takım kontrol
    Rot Balans

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

Yağ
    Yağ filtresi
    Hava filtresi
    Şanzuman yağı
    Alt takım kontrol
    Rot Balans

Yetkili servis değil di' mi ? 40.000 bakımı için 525 TL istemişlerdi.
  • Yetkili servis değil
    Yetkili servisten ayrılan personel ile kurulan özel serviste yaptırdım

• Arkadaşlar merhaba,

Bendeki Panda kasetçalarlı. İlandaki CD çalarlı Doblo Teybini taksak acaba Direksiyondan kumandayı iptal olmadan kullanabilirmiyiz. Bilgisi olan varmı??

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-muzik-calar-oto-teyp-fiat-doblo-mp3-calar-sorunsuz-kapida-odeme-imkani-159049114/detay
  • bence orjinali hiç bozmadan bu ürünü al. aynı paraya USB çaların olmuş olur ve orjinalliği hiç bozulmaz. kumanda iptal olmaz aynen devam.

benim pandada vardı x-link diye bi ürün çok daha kullanışlı. hem diğer ürün renk bakımındanda araçta sırıtabilir. birde
    http://www.youtube.com/watch?v=YvcKfbIsEMk "benim pandadaki usb sistem." 4:24'de sistemi görebilirsin.

bahsettiğim ürün
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-muzik-calar-oto-teyp-audio-system-2004-2010-fiat-panda-teybine-usb-sd-aux-aparati-128923355/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tecknotek -- 17 Nisan 2014; 20:50:25 >

• Son çare herhade dediğiniz gibi Aux aparatı olacak. Ben Cd çalar olarak bakmıştım ama teyp+Aux idare edicez.
  • Bizim arabada cd çalarlı teyp vardı ama çocuklar usb veya cep telefonlarına indirdiklerinide dinlemek istiyorlardı.Bu aparatı taktırdım serviste çok da iyi oldu.
  • Bu arabaya kol dayama taktıran var mı? Kafama hem tip hem de sağlamlık olarak yatan bir ürün bulamadım bir türlü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onexey O kullanıcısına yanıt
    Bende var, önceki sahibi taktırmış. Özellikle uzun yollarda gerekli bir aparat. Ön koltuk kızaklarına monte ediliyor.
  • sercanstein S kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle birşey istiyorum ama bulduklarım hep koltuk arasındaki plastik kısma vida ile monte ve sağlam olmadığı aşikar. Bir resim var mı acaba veya marka, bana referans olabilecek herhangi birşey?
    Bir de sizinki sağlam mı? Ben özellikle arabada beklemem gereken zamanlarda rahat etmek için istiyorum. Ağırlığımı ona verip oturuş şeklimi değiştirebilir miyim mesela?
  • onexey O kullanıcısına yanıt
    Sonradan monte olduğu ve yukarı aşağı kaldırabildiği için biraz esneme yapabiliyor, ancak kolunuz ordayken hissetmiyorsunuz.
    Sağlamlık konusunda monte şekli ve ürün kalitesine göre değişebilir. Ancak bendekinden memnunum tüm yükümü verdiğimde dahi sorun çıkarmadı.

Şu linktekine benzer bişey var bende. Fiyatı çok düşük gibi geldi, iletişime geçmekte fayda var.

http://www.sahibinden.com/en/listing/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-fiat-panda-lux-surgulu-kolcak-aninda-kargo-145588745/detail/

• sercanstein S kullanıcısına yanıt
    Ben de böyle birşey baktım. Zaten hepsinin tipi aynı. Benim tereddüt etme sebebim armster marka olanın montaj videosunda usta; buna yüklenmeyin plastik parça çok sağlam olmaz dedi. O markanın sitesinde de 400N dayanım vermiş adamlar. Baya dayanıklı olması lazım yani. O marka da 150 lira. 20 liralık mal iki günde elimde kalır diye korktum.

Bunlardan alıp deneyeyim madem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pandanın otomatiğini kullanan arkadaşlara özellikle bir sorum olacak. Ben İstanbul'da kullanıyorum aracı. 100 km ortalama yakıt tüketimi 9,4 gösteriyor. Normal bir rakam mı sizlerde de bu şekilde mi yakıyor. Yoksa benim araçta bir sıkıntı var fazla mı yakıyor.
    Aracı yeni aldık sayılır 20 gün oldu. Hava Filtresini ve Yağını alır almaz değiştirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wiwiwi

Pandanın otomatiğini kullanan arkadaşlara özellikle bir sorum olacak. Ben İstanbul'da kullanıyorum aracı. 100 km ortalama yakıt tüketimi 9,4 gösteriyor. Normal bir rakam mı sizlerde de bu şekilde mi yakıyor. Yoksa benim araçta bir sıkıntı var fazla mı yakıyor.
    Aracı yeni aldık sayılır 20 gün oldu. Hava Filtresini ve Yağını alır almaz değiştirdim.

Yüksek geldi bana, lakin nasıl sürdüğünüz hakkında bilgi vermemişsiniz.
    şehir içi 8,5 tan yüksek görmedim hiç.

• Sürüş olarak devri 2000 ile 2500 arasında yükselterek kullanıyoruz arabayi. Öyle bağırarak falan kullanmıyoruz. Ben triptonik te eşim otomatik ekonomik kullanıyoruz. Bana da yüksek geldi k yüzden size sormak istedim. Bakıyorum konuda 5.5 6.5 şehir içi yakan var.

• wiwiwi W kullanıcısına yanıt
    şehir içi 5 litre işin hikaye kısmı, ben şehir dışın da 4,5-5,5 litre biliyorum.
    Gittiğiniz yollar dur kalklı yollar ise ancak o değer olabilir.özellikle ekonomi modunda kullanıyorsanız düşük Olması gerekiyor.

• Filtreler ile yağını değiştirdim. Bir de bujileri değiştiriyim diyorum. Peki arabadan kaynaklı bi yerinde baska sorun olabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.