Şimdi Ara

Audigy 2ZS driver sorunu!! (Acil yardım)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ediyorum. Anakarın realteki bios dan kapattım sonra audigy driveri yüklüyorum (güncel) bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlatalım mı sorusuna hayır dediğimde ses çıkıyor fakat sonra bilgisayarı yeniden başlattığımda win. açılışındaki sesin yarısı çıkıyor sonra kesiliyor. Ne yaptıysam olmadı dün geceden beri format attım yine düzelmedi eğer böyle bi sorunla karşılaşan veya çözümünü bilen bi arkadaş varsa yarımcı olursa çok sevinirim iyi günler..

• Virüs,solucan programını kapat yüklerken, birde eski sürüm sürücü ile dene belli ki yazılımsal bir sorun.
  • eski driveride mevcut onunlada denedim yine olmadı hocam ya bilgisayarı her açtığımda driveri tekrar kuruyorum öle dinliyorum müzikleri her bilgisayarı açtığımda yeniden yapıyorum aynı işlemleri..
  • 09nanometer sayesinde çözdüm sorunu tekrar teşekkürlerimi sunuyorumun nanoya
  • anlatırsanız nasıl yaptıgınız aynı sorunla karsılasanlara yardımcı olursunuz
  • sorun yine creative den kaynaklanıyor her zamanki gibi beta driveri sorunlu ama hala sitede yayınlıyorlar neyse şimdi yüklediğim driver ilede saatin yanında surround mixer programı gelmedi eğer audigy 2 zs için en iyi driverin linkini bilen varsa ve bizlerle paylaşırsa çok seivinirim. bu surround mixerin falan içinde olduğu bi driverden bahsediyorum şimdiden teşekkürler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.