Şimdi Ara

istanbulda oturmak için en nezih semtler nerelerdir? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
2
Favori
68.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Florya kesinlikle en beğendiğim semttir hem sakin hemde etrafı iyi ancak çok pahalı 1 trilyonun üzerinde daireler var
  • beykoz anadolu kavağı
  • neresiiiiiiiii
  • avcılar ambarlıyı tek geçerim

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bell-mere -- 11 Nisan 2021; 16:21:15 >
  • ben kadıköy den kartal a kadar devamlı gidip geliyorum kendi aracımla sana tavsiyem fenerbahçe tarafıdır kalamış marinanın oralar fenerbahçe ordu evine falan gelmeden oralar güzel yerler hemde sessiz sakin sayılır caddenin alt tarafları hem trafiğe girmeden kalamış marina dan şükrü saraçoğlu stadına kadar da gidilebilir...bence en güzel yer orası hatta bazı ünlü kişilerin bile oralarda oturduğunu biliyorum

bence buradan başka biyere bakmanıza bile gerek yok

birçok yerde sayabilirim yalnız bura kadar iyi değil..
  • sultanahmet kadırga fatih eyüp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RocknRoll@ -- 23 Ağustos 2008; 0:55:16 >
  • Anadolu yakası Büyük Çamlıca
    Avrupa Yakası Emirgan

Ama 10 numara Yenibosna
  • beşiktaşta oturuyorum ama tavsiye etmiyorum, özellikle çarşı ve civarı. sokakta her türlü kalas var. kız arkadaşınla bile rahat rahat yürüyemiyorsun, ayrıca çok kalabalık ve gürültülü
  • Zeytinburnu , Gaziosmanpaşa , Küçükçekmece

Bekleriz...
  • En güvenilir ve düzgün yer avcılar bence...
  • kadıköy/acıbadem gayet de güzel, alışveriş merkezi de yakın(nautilus) 2009-2010 civarında alışveriş merkezinin yakınında metro durağı da açılacak(marmaray ın durağı), üstelik hızla da gelişiyor, ayrıca türk telekom binasına da yakın böylece internet bağlantısında hızdan kaybetmiyorsun daha ne söyleyeyim ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eveon -- 23 Ağustos 2008; 1:14:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eveon

kadıköy/acıbadem gayet de güzel, alışveriş merkezi de yakın(nautilus) 2009-2010 civarında alışveriş merkezinin yakınında metro durağı da açılacak(marmaray ın durağı), üstelik hızla da gelişiyor, ayrıca türk telekom binasına da yakın böylece internet bağlantısında hızdan kaybetmiyorsun daha ne söyleyeyim ki

okullar açılıncayı da söyle istersen o caddede 5,6 tane okul var nişantaşı durağına yakın birazdaha yukarısı hatta kolej var bilfen di sanırım yada istek adam hayatından bezer

ama aşşağısı güzel yani ford (doğan oto) acıbadem hastanesinin alt tarafları validebağdı sanırım o hastanenin caddesi yani tophanelioğlu caddesi falandı snaırım

• GAZİ MAHALLESİ!
  • KAYIŞ DAĞI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SenSational -- 23 Ağustos 2008; 2:09:02 >
  • Göztepe,Kazasker,Caddebostan,Bostancı,Erenköy,Suadiye,Fenerbahçe,Kalamış:Anadolu Yakası yalnız bu saydığım yerlerde lüks otolar felan hep vardır bağdat caddesine yakın taraflar bunlar ..
    Maslak,İstinye,Ulus,Etiler,Bebek,Nşantaşı,Beşiktaş,Cihangir:bunlarda avrupa yakasındaki nezih semtler

saydığım yerde kira fiyatları yüksek ona göre dikkatli olun ama çok iyi semtler.Hele anadolu yakası olarak saydığım yerde bağdat caddesinde felan sosyal yaşam iyi arkadaşlarıyla buluşmalar felan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twincharged -- 23 Ağustos 2008; 2:26:38 >
  • Suadiye. Çok sessizdir,kavga gürültü yoktur. Mahallede elinde bıçakla gezip hava atan insanlarda yoktur ve olmamıştır. Etrafta saygısızlık eden yoktur(yüksek ses müzik vs)

Sonuç olarak ben memnunum :)
  • Büyükcekmece
  • Güngören tabi ki...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.