Şimdi Ara

Firefox Rekoru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Total Downloads
    5,167,906

Türkiyeden
    25,331

İndirmek için
    http://www.mozilla.com/en-US/firefox?p=downloadday

Rekor Hakkında anlık bilgi için
    http://www.spreadfirefox.com/en-US/worldrecord/

Rekor Sertifikanızı Adınızı yazarak alabilirsiniz...
    http://www.spreadfirefox.com/en-US/worldrecord/certificate_form

Download'a sunulmadı demeyin girin görün sitede :D

Kısaca kanıt :)

Please download Firefox 3 by 11:16 a.m. PDT (18:16 UTC) on June 18, 2008.
    Lütfen Fx 3'ü 11:16am PDT (18:16 UTC // TR saati ile 21:15) 18 Haziran 2008 tarihine kadar indirin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur54529 -- 18 Haziran 2008; 11:26:04 >

• Fx 3'ü bozuk olanlart burdaki sürümdekini indirin dün ne kadar indirmeyin o RC3 dediysekte dinlemediniz çoğu indirdi. Yukardı Linkteki versiyonda hiçbir problem yoktur DH sorunsuz çalışmaktadır. Ram problemi yoktur.
  • Sertifika işi süper olmuş
  • şu anda download sayısı: 5.9 milyon. Operaya kapak

sertifikam da hazır

Firefox Rekoru
  • şuan itibariyle 6.330.267 ama bana ilginç geldi Türkiye'den 46.977 adet download yapılmış , İran'dan 181.835 adet download yapılmış.
  • En azından turuncu olmuşuz:

Firefox Rekoru
  • yaw bunun neresi rekor anlamadım. vaat eden kullanıcıı sayısı 1 .5 milyon falandı. üstüne normal indirenleri de katsan 8 milyonları nasıl buluyor. bu resmen oturup durmadan kim daha fazla firefox indiriyor a dönmüş. bunun adı varsa o da gösteridir. ha bi de indirme yapmadan bana sertifika verdiler. bari bir indirseydim.
  • Bunda rekor kırılınca ne oluyor
    FF iyi reklam yapmışş

Hurriyette bile haberi vardı
    Hani vardır ya gereksiz rekorlar diye

Bilişiminki de böyle saçma bir rekor olsa gerek
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiSKE

Bunda rekor kırılınca ne oluyor
    FF iyi reklam yapmışş

+ 5000000 çok saçma yani.resmen gaza getirmeye çalışıyolar.indirilme önemli değil ne kadar kişi uzun süre kullanacak o önemli.
  • FF kullananlar sürekli indirip daha çok indirilmiş gibi göstermişlerdir.Çünkü fanatiği çok fazla.Ha yok gerçekten okadar indirilmişse de helal olsun ne diyim.Ben opera dan memnunum.Hız ve sadelik ortada.Adblock gibi bilmem ne gibi eklentilere gerek duymuyorum.Tek tek engellemek yerine tek tık ile bütün reklamları engelliyorum.Yani DL olarak operayı geçmesi çok ta önemli değil.Reklamı çok olduğu için daha çok biliniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 19 Haziran 2008; 0:39:06 >
  • @Let Down Vaat eden kullanıcı önemli değil o sadece bir hatırlatma servisiydi ön bir liste veya bir sayı belirlemek nilleti ateşlemek için... Sertifikaya gelince zaten bir PDF öyle bir albenesi yok sadece anı diyelim :) Oturup PS'de daha güzeli ve gerçekçisinide yapabilirim...

quote:

Orjinalden alıntı: TiSKE
    Bunda rekor kırılınca ne oluyor
    FF iyi reklam yapmışş

Ona bakarsan bana göre guinness'deki hiçbir rekor gerekli değil hepsi gereksiz günlük hayatta da işime yaramaz. Eğer o kadar ..ktir bokton bir rekor diyorsan yap bir program böyle bir rekor kır görelim...

quote:

Orjinalden alıntı: BrooklynZU

FF kullananlar sürekli indirip daha çok indirilmiş gibi göstermişlerdir.Çünkü fanatiği çok fazla.Ha yok gerçekten okadar indirilmişse de helal olsun ne diyim.Ben opera dan memnunum.Hız ve sadelik ortada.Adblock gibi bilmem ne gibi eklentilere gerek duymuyorum.Tek tek engellemek yerine tek tık ile bütün reklamları engelliyorum.Yani DL olarak operayı geçmesi çok ta önemli değil.Reklamı çok olduğu için daha çok biliniyor.

Öncelikle FF değil Fx...
    Güzel yorumunu yapmışsın ama bir browserı eleştirirken diğerini övmek bence hiç doğru değil.
    Rekora gelince Guinness gerekli incelemeyi yapıcak merak etme başlayıp yarım kalan indirmeleride aynı bilgisayarlar üzerinden indirilenlerde çok rahat tesğit edilecek bunun sonucuda önümüzdeki haftaya bence anca alırız.
    İlla ki karşılaştırma yapıcaksak
    Opera = Hız (Bu çoğu ev kullanıcısına yeter)
    Fx = Eklenti (Burda tüm özelliştirmeyi sevene ve webmasterlara yeter)
    Son olarak Fx'de kullanıyorum, Opera'da , Safari'de, IE'de hepsi yeri geldiğinde bana yardımı dokunuyor hepsini ayrı işler ayrı testler için kullanıyorum ama oturupta yok bu iyi bu kötü aman bunun buyu var bunun buyu yok demedim sözüm sadece sana değil senin gibi milyonlarca insan var dünya da...

• Mozilla'nın hikayesi zaten milleti gaza getirmek, birilerine ayar vermek üzerine.

Bakınız; about:mozilla

Mammon uyudu. Yeniden doğan dev hayvan tüm Dünya'ya yayıldı ve onu destekleyenlerin sayısı arttı. Varlıklarını duyurdular ve tilki kurnazlığıyla ekinleri ateşe kurban ettiler. Kutsal sözlerin rehberliğinde kendilerine yeni bir dünya yarattılar ve çocuklarına dev hayvandan bahsettiler. Mammon uyandı, ama o artık takipçiden başka hiçbir şey değildi.

Mozilla Kitabı'ndan, 11:9
    (10. Baskı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feylesof -- 19 Haziran 2008; 1:55:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BrooklynZU

FF kullananlar sürekli indirip daha çok indirilmiş gibi göstermişlerdir.Çünkü fanatiği çok fazla.Ha yok gerçekten okadar indirilmişse de helal olsun ne diyim.Ben opera dan memnunum.Hız ve sadelik ortada.Adblock gibi bilmem ne gibi eklentilere gerek duymuyorum.Tek tek engellemek yerine tek tık ile bütün reklamları engelliyorum.Yani DL olarak operayı geçmesi çok ta önemli değil.Reklamı çok olduğu için daha çok biliniyor.

O zaman bu kadar ücretsiz reklamı yapılan şey kötü müdür, kötü ise insanlar neden reklam için para almadıkları şeyin reklamını yapıyorlar, neden başka bir tarayıcı bu rekoru kırmayı deneyemiyor ,neden ben halen Firefox kullanıyorum

• 20milyona yaklaşmış indirilme.

Şuan 18440827

http://downloadcounter.sj.mozilla.com/
  • girdikmi guiness e
  • quote:

Orjinalden alıntı: feylesof

Mozilla'nın hikayesi zaten milleti gaza getirmek, birilerine ayar vermek üzerine.

Bakınız; about:mozilla

Mammon uyudu. Yeniden doğan dev hayvan tüm Dünya'ya yayıldı ve onu destekleyenlerin sayısı arttı. Varlıklarını duyurdular ve tilki kurnazlığıyla ekinleri ateşe kurban ettiler. Kutsal sözlerin rehberliğinde kendilerine yeni bir dünya yarattılar ve çocuklarına dev hayvandan bahsettiler. Mammon uyandı, ama o artık takipçiden başka hiçbir şey değildi.

Mozilla Kitabı'ndan, 11:9
    (10. Baskı)

Burada bahsi geçen Mammon, Microsoft oluyor gerçektende artık takipçiden başka hiçbir şey değil (ie için)... tüm yenilikler Firefox ve Operada..

• ilginç rakamlar az bile... daha insanlar firefox u keşfedememiş kullanmayı tam öğrenememiş demek ki..
  • quote:

Orjinalden alıntı: aress3382823

ilginç rakamlar az bile... daha insanlar firefox u keşfedememiş kullanmayı tam öğrenememiş demek ki..

olay ülkenin teknoloji gelişmişliği ile de alakalı biraz.
    Bkz İran bizden kat kat indirme sayısı var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.