Şimdi Ara

PC YE SES SİSTEMİ YAPANLAR BURAYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu topıc ı kurmamın nedeni diğer arkadaşlarımızla yaptığımız ses sistemini paylaşmak

• woofer yokmu??
    anfi nerde ??
  • İllaki hazır sistem kurman gerekmez ben ev amplifikatörü 3yollu jbl araba kolonu ve sony jbl kullanıyodum ve memnundum şimdi tvye bağladım,pcye creative 5+1 aldım.
  • arkadaşlar benim burda demek istediğim diğer arkadaşlarımıza ses sistemi yapmak konusunda yardımıcı olmak mesela ben bır pc ye ses sistemi yapmak istiyorum 1 sobwofer + 2 hoperlor + 1 anfi bununla ilgili olorak görüşlerimizi önerilerimizi diğer arkadaşlarımızla paylaşmak
  • quote:

Orjinalden alıntı: nefret_ceza56

arkadaşlar benim burda demek istediğim diğer arkadaşlarımıza ses sistemi yapmak konusunda yardımıcı olmak mesela ben bır pc ye ses sistemi yapmak istiyorum 1 sobwofer + 2 hoperlor + 1 anfi bununla ilgili olorak görüşlerimizi önerilerimizi diğer arkadaşlarımızla paylaşmak

İlk başta ses sistemlerini paylaşmak semişsinde o yüzden yazdım ben
  • arkadaşlar konuyla ilgili olorak bir soru ben sorayım şimdi ben bir ses sistemi yapmak istiyorum 2 tiz hoperlor + 1 anfi + 1 sobwofer bunların hepsi araba tesistına takılan sistem ama ben pc ye takmak istiyorum şimdi ne yapmam gerek pc ye nasıl takabılırım bu sistemi anfiden bir kabloyla pc nın ses kartına mı takıcam ne yapmam gerek bana yardımcı olursanız sevinirim

saygılar...........
  • corumu lütfen cevaplayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: nefret_ceza56

arkadaşlar konuyla ilgili olorak bir soru ben sorayım şimdi ben bir ses sistemi yapmak istiyorum 2 tiz hoperlor + 1 anfi + 1 sobwofer bunların hepsi araba tesistına takılan sistem ama ben pc ye takmak istiyorum şimdi ne yapmam gerek pc ye nasıl takabılırım bu sistemi anfiden bir kabloyla pc nın ses kartına mı takıcam ne yapmam gerek bana yardımcı olursanız sevinirim

saygılar...........

amplifikatör inline(giriş) kısmını ses kartının outline(çıkış) kısmına girsen ,amplifikator outline (çıkış)danda kolonlara gireceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WITCHER -- 18 Haziran 2008; 21:56:40 >
  • kardeşim dediğine göveniyorum işallah doğrudur ayrıca bana ph olorak msn adresini yollarsAN ÇOK olurum çünkü sana sormak istediğim 2 3 soru daha var

saygılar..............
  • arkadaşlar pc ye ses sistemi yapan yokmu yaw
  • walla ben hiç denemedim ama kısa bir süre önce bi denemeye karar verdim ama kısmet olmadı daha.
  • eger yapmayı düşünürsen elimden ne geliyorsa yardım ederim sana çevrem geniş
  • oto modifkasyon bölümüne bi bak istersen orda böyle bi topik vardı yanılmıyosam evine tesisat kuranlar kulübü falan orda aradığın herşeyi bulabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.