Şimdi Ara

arkadaşlar yardım yamaha rxv 861

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşım amerikadan yamaha rxv 861 recevier getirdi ama başıma bela oldu
    buradaki voltaj ile oradaki voltaj farklı onun için transformatör aldım ama sesi yükseltince kendini hemen kapatıyor
    anlamadım ne yapacağımı şaşırdım bu olay neden dolayı olabilir ve nasıl çözerim yardım bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayer -- 18 Haziran 2008; 23:16:00 >

• slm
    bu forumdan daneel isimli arkadaş dışarıdan onkyo getirtti ama o burada çok iyi bir trafo yaptırttı ona bir pm at sana nasıl ve nerede sorununu çözdü yazacaktır dediğim gibi en iyisi daneeel ile irtibata geç benim tavsiye ettiğimi söyle sana yardımcı olacaktır eğer irtibata geçemezsen bana telefonunu yaz ben ikinizi buluştururum
  • selam,
    bu yurtdışından anfi getirtme hadisesinde aslında önceden durumu ikaz etsek de oradaki arkadaşlar bize universal anfi getirse bu trafo problemi ile hiç karşılaşmasak olmaz mı?
    bir de spidr bu voltaj ve frekans sorunu hoparlör takımı için de geçerli midir? yoksa sadece anfi de mi sorun oluyor?
  • çok sağol
    ben arkadaşla diyoloğa geçeceğim teşekkürler
  • orta ve üst modeller genelde universal olmaz tek voltajlı olur.
  • teşekkürler daneel,
    ire tekrar yurt içi o zaman...sherwood un kampanyası iyi görünüyor..istoç toptancılar çarşısında nanomall adlı magazada 400 ytl...özellikleri de bir hayli iyi...tabi senin onkyo nun yanında halt etmiş ama olsun :)
  • daneel acaba olayı nasıl çözdün ben bu gün birde gidip 1200 wattlık bir transformatör aldım ama yinede aynı sorunu yaşadım hafif hafifi sıyırıyorum canım sıkılıyor
    benim proacustic kolon var 150 watt ve sub olarak da 250watt lık bir alet var
    nasıl çözeceğim hususunda yardımcı olursan çok sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.