Şimdi Ara

## EVGA'dan Özel Soğutuculu GeForce 9600GSO ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## EVGA'dan Özel Soğutuculu GeForce 9600GSO ##

Lansmanı dün gerçekleştirilen GeForce GTX 200 serisinin konuşulduğu şu günlerde EVGA, geçtiğimiz ay yeninden isimlendirilerek tekrar pazara sunulan GeForce 9600GSO için hazırladığı yeni modeli kullanıma sundu. Standart tasarımın aksine firmanın yeni modeli özelleştirilen ve çift slot tasarıma sahip olan yeni bir soğutucu ile geliyor. Kullanılan yeni soğutucu itibariyle daha serin çalıştığı ifade edilen kart 192-bit bellek veri yolunu destekliyor ve 768MB GDDR3 bellek ile geliyor. 96 adet paralel işlem birimiyle donatılan PCIe 2.0 uyumlu ekran kartının grafik işlemcisi 550MHz'de bellekleri ise 1600MHz'de görev yapıyor. Yüksek tanımlı videolar için donanımsal hızlandırma da yapabilen kartın üzerinde çift DVI ve HDTV destekli tv çıkıları yer alıyor. Yurt dışında kullanıma sunulan ürünün fiyatı ise 160$.

Fiyat bilgisi için;
    http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&DEPA=0&Description=EVGA+9600GSO&x=0&y=0

• ati özentiliği görüyorum...
  • İyii yaa fazla ısınmaz ozmn
  • Bu şimdi TR'de HD4850 ile aynı fiyat olur ve bilinçsiz müsteriler gider bunu alır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

ati özentiliği görüyorum...

• atiye benzemiş ilk defa şekli güzel bi soğutma olmuş yani
  • quote:

• çift slot olması iyi
  • quote:

• 9600GSO almak için bir neden var mı
  • kart 192 bit olmasından yeterince kaybediyor bence bir de evga olması zaten başlı başına bir sorun.ne diye çıkarırlar gs ve gso modellerini anlamıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhansun

kart 192 bit olmasından yeterince kaybediyor bence bir de evga olması zaten başlı başına bir sorun.ne diye çıkarırlar gs ve gso modellerini anlamıyorum.

• Bu fiyata 9600GT'ler varken bu kart fuzuli olmuş.
  • Soğutma HIS'ten çalıntı resmen..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.