Şimdi Ara

## MSI GeForce GTX 280 Super OC Modelini Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## MSI GeForce GTX 280 Super OC Modelini Duyurdu ##

Nvidia'nın dün GeForce GTX 200 serisinin resmi lansmanını gerçekleştirmesine paralel olarak ortaya çıkan çok sayıdaki standart modeli takiben saat hızları arttırılan modeller de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. ZOTAC, Asus ve EVGA gibi üreticilerden sonra MSI'ın da fabrika çıkışı arttırılan saat hızlarına sahip yeni modelleri duyurulmaya başlandı. Firmanın özellikle GeForce GTX 280 Super OC modeli yüksek saat hızlarıyla dikkat çekmeyi başarıyor. 512-bit bellek veri yoluna, 1GB GDDR3 belleğe ve 240 adet paralel işlem birimine sahip olan PCIe 2.0 ve DX10 destekli yeni ekran kartının saat hızları ise gpu için 700MHz, shader ünitesi için 1400MHz ve bellekler içinse 2300MHz olarak belirlenmiş durumda. Çoklu ekran kartı kullanımı için Triple SLI desteğine sahip olan ekran kartı Nvidia'nın yoğun mesai harcadığı CUDA ve PhysX teknolojilerine de tam destek veriyor. Yüksek tanımlı videolar için donanımsal hızlandırma da yapabilen kartın fiyatı hakkında ise henüz net bir bilgi yok.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• ucuzlasın alırız.ama ucuzlamadan asla
  • Her modelin adını OC yapınca, gerçekten hızaştırılmış modellere artık hiper, süper gibi ön ibareler getirmek gerekiyor. Eski markalarda kutu tasarımları ise hala rezalet.
  • fx57 senden sparkle calibre nın de haberini 4 gözle bekliyorum insallah cıkartır sparkle bu calibrelisini de

700mhz gpu hızı anladıgım kadarı ile gtx280 lerde ulasılmıs en yüksek rakam haber için
    sag ol fx57
  • quote:

Orjinalden alıntı: jnrgndz_798

fx57 senden sparkle calibre nın de haberini 4 gözle bekliyorum insallah cıkartır sparkle bu calibrelisini de

700mhz gpu hızı anladıgım kadarı ile gtx280 lerde ulasılmıs en yüksek rakam haber için
    sag ol fx57

evet biri kingpin modeli cikarsa 1000 mhz
  • evga gibi 700 euro olduğunu düşününce acaba buda 500 civarımıdır? öyleyse genede çok pahalı olabilir.
  • acaba özelleştirilmiş modeli ilk hangi firma çıkaracak?
  • cok fahiş olacagını dusunuyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mahmut_cinar

ucuzlasın alırız.ama ucuzlamadan asla

+1
  • MSI lar genelde ucuz olur
    Hadi bakalım hayırlısı
    Ama beni bu kart ilgilendirmiyor benim alacağım kartların fiyatlarını füşürsün yeter
  • Süper değerler.Ayrıca diğer düz kardeşlerine göre çok ta pahalı olmaz MSI çünkü.
  • bu tur kartlarda en az 2 hdmi giris olmali
  • hdmı çıkışı olmayışı cidden can sıkıcı 1 durum heleki şu son günlerde hp nin 24'' hdmi destekli monitörünü almayı düşünürken
  • ben sırf bu isler icin 42 lg 6000 lcd tv aldim alsam bu karti ne işime yararki

valla kimse almasin resmen somuruyorlar milleti geldikten sonra baska bsiey cikaracaklar ati gdd5 geciyor bunlar hala gdrr 3 devam ediyrolar

bir sure sonra 10.1 cikaracaklar dx alanlarin elinde patliyacak o kadar para vermesken
  • quote:

Orjinalden alıntı: milyondabir

ben sırf bu isler icin 42 lg 6000 lcd tv aldim alsam bu karti ne işime yararki

valla kimse almasin resmen somuruyorlar milleti geldikten sonra baska bsiey cikaracaklar ati gdd5 geciyor bunlar hala gdrr 3 devam ediyrolar

bir sure sonra 10.1 cikaracaklar dx alanlarin elinde patliyacak o kadar para vermesken

arkadaşlar bu lcd tv olayında şöyle bir durum war ekran kartınızın iyi olması gerekmektedir sebep 1.si monitöre hdmı dan bağlanırsanız görüntü berbat çıkıyor mesela 1024*768 genelde 1366-768 ve 1950*1080 di sanırım full hd diyorlar bir çok ekran kartı desteklemiyor full hd yi :) bunuda geç oyunlarda hiç uyum yok yeni oyunlarda yapıyorlar wide screen çözünürlüklerini :) bu tarz yeni versiyon ekran kartları hepsine açık :) analogtan bağlandığınız için lcd ye her çözünürlüğü desteklemiyor ama mükemmel birşey 42'' ekran kartına gelince 4 gözle bekliyoruz piyasaya düşüp elden ele dolaşmalarını

• zotac la aynı
  • oc değerleri iyiymiş!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.