Şimdi Ara

raks R668 alacakların dikkatine

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben bundan 4 ay once bır R668 almıstım ama saltanatı sadece 4 ay sürdü ben bundan once nokıa 6600 ve sony arıcson kullandım ıtıraf edıyorum onları cok hor kullanmıstım ve yetkılı servıslerı benı madur edınce bende bır TÜK amlı olan raks ı deneyeyım dedım nıyetım raks alacakları vaz gecırmek degıl hele hele bır TÜRK malını kötülemek hıc degıl
    telefonu özene özene kullanmama rağmen sadece dort ay sonra arıza verdı sımdı ekran hıc gozukmuyor

önce kızak kapalı ıken goruntu yoktu sonra kızak acıkkende gelmemeye basladı sonrada kızak ortatayken kullanabıluyordum sımdı oda yok yetmez gıbı ozamanlar ekranı gormeden aramları kabul edebılıyordum sımdı ıse kulaklık olmadan ses gelmeıyor konusmalarda

telefonun eksilerı

-kızak kapalı ıken kulanırken takır takır sesler gelıypr (kızak oynuyor) ıyı sabıtlenmemıs
    -kızak bıraz takılıyor gıbı
    -mesaj yazmak işkence mesajda kızak takı tusları kullanmak kabır azabı
    -mp3 player ında ılerı alma yok vıdeodada
    -sesı okadar ıyı degıl
    -KAMERASI BERBAT 2 mp degılde VGA gıbı
    -sesı kısık ıken(sessizdeyken) titretişim sesi dolu bır sınıfta rahatlıkla duyulabılıyor hatta rahtsız edıcı bır sekılde sesınden cok tıtresım sesı cıkıyor hıc abartmıyorum
    -özelikle avea sım kart takılı ıken sım kart takılı degıl mesajı verıyor sureklı kontrol etmek gerekıyor
    -bazen acıkken arandıgınde ulaşılamıyor dıyor

VE EMINIM BEN BU PROBLEMLERDEN TELEFONU SERVISE KOURECEGIM ZAMAN BANA YINE KULLANICI HATASI DIYECEKLER O YUZDEN KENDIM PARA VERIP BASKA BIR YERE YAPTIRACAGIM

egr ıstersenız saglamken cekıtgım bır kac fotoyu buraya koyabılırım nokıa 6600 un kamerası bundan daha ıyı acı bır gercek

telefonun artıları ıse

-ekranın cozunurlugu cok ıyı
    -bılgısayardan sarj alabılmesı ve kısa surede hızlı sarj mukemmel
    -cıft batarya ve masa ustu sarj olayı kıskandırıcı bır ozellık bence
    -cok karızma duruyor
    -evbcam guzel gostermesede ıyıbır ozellık
    not:=elektronık bır sey almadan once ıyı bır arastırma yaparım hatta arkadaslarım bana sorar neyı alayım dıye ama dıyebılecegım teksey sakın kızaklı telefon almayın olur herhalde
    -hafızası da ıyı
    -telefonun kutusu telefondan guzel gorunuyor
    -vesaire vesaire.....

• -Kızaklı telefon zevk meselesi, ben nefret ederim kızaklı ve kapaklı telefonlardan, BENCE sen benim gibi kızaklı telefonları sevmiyorsun, ondan sana biraz kötü gibi gelebilir...
    -Java var ...java ile mp3 programı kullanabilirsin, ve video içinde program bulabilirsin..
    -Sesi az derken dış hoparlör mü yoksa kulaklık sesi mi?
    -Başkalarıda az titriyor diye şikayet eder..
    -Sim karttın sorunlu olabilir..
    -Ulaşamama şebeke ile alakalıdır, avea kullandığına göre kesin öyledir, avea 1900MHz kullanır o yüzden çekim uzaklığı vericiye göre çok azdır, ama ses daha kalitelidir, sonuçta çekmediği sürece ses kaliteli olsa ne olur ki, kısacası 1900 hiç iyi değildir... Ve firmaya daha masraf yaptırır.. Avea akıllı değil ki...

Ana başlığa örnek fotoğraf eklermisin..
    http://forum.donanimhaber.com/m_16747167/mpage_1/key_/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 18 Haziran 2008; 16:16:10 >

• yıok kardes ben bu hattı daha bır suru telefonda kullandım hıcbır problemım olmadı bıde ulasma soruununu telsımdede yappıyor kedı hoparlor sesı bundan oncekı telım sony erıcson k300 du 10 mb hafızasına ramen cok ıyı bır sesı varıd tıtretısımı gercekten oyle telefonu sessıze almam ıcın tıtretısımı de kapatmam gerekıyor maksatım raksı kotulemek degıl almayı dusunenlere fıkır vermemk bıde bu nasıl 2 mp resımelrı rezıllıktı gercı artık bır ekranı olmadıgı ıcın resımde cekemıyorum
  • Kimse kötüledin demedi..
    Açıkca yazmak zaten en iyisidir..

Daha önceden çekilmiş fotoğraflar varsa ana başlığa eklermisin.. Not megapiksel kalite ölçütü değildir, önemli olan lensinin kaliteli olmasıdır, megapiksel arttıkça kalite artmaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 18 Haziran 2008; 19:45:43 >
  • hacı tamamda 2 mp dıyorsa bende adam akllı bır sey zannettım tamam koyarım gercı fazla foto cekme fırsatım olmadan telefon bozulduya
  • RAKS vantilatör yapsın....(senelerdir diyoruz tüy bitti tüyyyyy Brauuunnnnnn....)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.