Şimdi Ara

## BFG Saat Hızları Arttırılmış GeForce GTX 200 OC Serisini Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## BFG Saat Hızları Arttırılmış GeForce GTX 200 OC Serisini Duyurdu ##

## BFG Saat Hızları Arttırılmış GeForce GTX 200 OC Serisini Duyurdu ##

Nvidia'nın önde gelen partnerlerinden biri olan ve ürünlerine verdiği ömür boyu garanti ile dikkatleri üzerine çeken BFG, arttırılmış saat hızlarıyla gelen OC serisi GeForce GTX 200 modellerini duyurdu. Firmanın hazırladığı GeForce GTX 260 OC ve GTX 280 OC modelleri Nvidia'nın referans tasarımlarını kullanıyor ve fabrika çıkışı arttırılmış saat hızlarıyla geliyorlar. Tabi bu noktada bir detayın da altını çizmekte fayda var. BFG'nin duyurduğu OC uzantılı ilk modellerin saat hızlarındaki artış kullanıcıların bir kısmını muhtemelen memun etmeyecektir. Çünkü BFG büyük bir ihtimalle gelecek diğer modellere yer açabilmek için duyurduğu overclocklu ilk modellerin saat hızlarında fazla ileri gitmek istememiş gibi görünüyor. DirectX 10, PCIe 2.0 ve Triple SLI desteği de sunan yeni grafik kartıları yüksek tanımlı videolara yönlik olarak donanımsal hızlandırma yapabilmenin yanı sıra CUDA ve PhysX teknolojilerine de tam destek veriyorlar. 7/24/365 teknik destek hizmeti ve ömür boyu garanti ile gelen kartların genel özellikleri ise şu şekilde,

- BFG GeForce GTX 280 OC
    - Veri Yolu: PCI Express 2.0
    - Bellek: 1GB (1024MB) GDDR3
    - GPU Hızı: 615MHz (602MHz standart hız)
    - Shader Hızı: 1350MHz (1296MHz standard)

- BFG GeForce GTX 260 OC
    - Veri Yolu: PCI Express 2.0
    - Bellek: 896MB GDDR3
    - GPU Hızı: 590MHz (576MHz standart)
    - Shader Hızı: 1296MHz (1242MHz standart)

GeForce GTX 280 OC yarından itibaren, GeForce GTX 260 OC modeli ise 26 Haziran'dan itibaren BFG'nin belirlediği satış noktalarında kullanıma sunulacak.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Çok cömert davranmışlar OC de.
  • quote:

Orjinalden alıntı: saidakkas

Çok cömert davranmışlar OC de.

al bendende o kadar
  • 13mhz
  • biz de 13 mhz artırırız;marifet zotac gibi %10 arttırmak
  • İsmine yakışmayan bir durum oluşturmuş.
  • Aklıma eski bilgisayarlarım geldi, birinde hatta 75Mhz falandı, basıyordun Turbo ya, 85-90 mı ne oluyordu. Gündemi 15 yıl geriden takip ediyor BFG.
  • zotak motac ben şu oc li kartlara vereceğim paraya daha iyi soğutma alıp kendim oc yapmayı yeğlerim!!! ama benşm fikrim bazısı bunu değilde hazır ister o başka
  • Tam para tuzağı
  • quote:

Orjinalden alıntı: siyah845

quote:

Orjinalden alıntı: saidakkas

Çok cömert davranmışlar OC de.

al bendende o kadar

1 fps bile değişmez o kadar oc de

• anlamayan için çok iyi tuzak bu.afilli falan yapmış ktularıda helal bfg
  • kazığa bak attıra arttıra 13mhz attırmış... Onu bende yaparım Tam para tuzağı
    ZOTAC Gpu yu 700mhz çıkarmış
    size

• Ben kasayı yan yatırıyorum şimdi!!!

• Saat hızına bakın korktum vallaha BFG
  • Gece saati resmen koptum yahu bu ne bırakın harbiden biz yapalım oc yi yada cıkartın su sogutma + oc bir sistem yoksa olmaz zaten cokk ısınıyor
  • Ömür boyu garanti gerçekten dikkat çekici. OC konusunda ise hemen her marka OC modeli duyuruyor BFG'de maksat OC takısı eklemek için arttırmış biraz
  • quote:

Orjinalden alıntı: mamad

Ben kasayı yan yatırıyorum şimdi!!!

neden

• BFG iyi markadır, yurt dışında da oldukça popüler, fakat bu o.c değerleri ne böyle, tam kara mizah
  • O ne lem Bellek hızlarını arttırmamışlar bile.
    BFG markasını testlerde önde tutmak için yapıyorlar bunu, belli ki. Küsüratları çok sallamayan sitelere fırsat bırakmamışlar, BFG önde olacak :)

Aslında, model ayrımı koymasalardı. Zotac'in 675 MHz çekirdeğe sahip "düz" 9600 GT'si gibi bir şey düşünülebilirdi.
    Belki "OC" ve "düz" şeklinde ayırmanın piyasa açısından bir katkısı vardır; ama BFG'nin "OC" modeli, diğer "TOP", "SSC" türü modellerin çok gerisinde kalacak bu sefer.

Bu arada, 615 dedikleri 617,1; 590 dedikleriyse 586,2 olabilir, gerçekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 17 Haziran 2008; 7:54:26 >
  • cok düşük oc yapmışlar.yav zaten napacağızki bfgyi türkiyede bulmak zor sipariş lazım onun için
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.