Şimdi Ara

## GeForce GTX 260 için Nvidia'nın Belirlediği Yeni Fiyat 349$ ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
2.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nvidia, GeForce GTX 200 serisini bugün itibariyle resmen duyuruyor. GeForce GTX 260 ve 280 olmak üzere iki farklı modeli kullanıma sunacak olan Nvidia'nın takip edeceği fiyat politikası da netleşiyor. AMD-ATi'nin GDDR5 bellekli HD 4870 modelinin sıkı bir rekabete girişeceği konuşulan GeForce GTX 260 modeline ait fiyatın Nvidia tarafından Avro bölgesi için 309, Dolar bölgesi içinse 349$ olarak belirlendiği ifade ediliyor. Tabi fiyatların muhtemelen Nvidia'nın FOB fiyatları olduğunu da belirtelim. Yani kartların kullanıcılar ile buluşması gümrük ve KDV değerleriyle birlikte bir miktar yükselecek gibi görünüyor.

GeForce GTX 260'ın genel özellikleri;

- GeForce GTX 260
    - Paralel İşlem Birimi Sayısı: 192
    - GPU Hızı: 576MHz
    - Paralel İşlemcilerin Hızı: 1242 MHz
    - Bellek Hızı: 1998MHz
    - Bellek Kapasitesi: 896MB GDDR3
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Çok iyi fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 16 Haziran 2008; 14:04:18 >
  • Ben o fiyata ekran kartı+cpu alacağım.
  • Fiyat beklenenden çok daha uygun görünüyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 16 Haziran 2008; 14:01:12 >
  • bu resmen 4870 in GTX 260 ı ezeceğinin kanıtıdır, GTX 280 zaten öldü 650 dolarlık fiyatıyla, 1 ay sonra R700 geldiğinde gtx 280 in mezarına son toprağı örter
  • 500$ lar konuşulurken 349$ lara indi. O da güzel.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tobold

bu resmen 4870 in GTX 260 ı ezeceğinin kanıtıdır, GTX 280 zaten öldü 650 dolarlık fiyatıyla, 1 ay sonra R700 geldiğinde gtx 280 in mezarına son toprağı örter

çok fanatik gördüm sizi???
  • vay canına kart daha çıkmadan indirimden indirime koşuyor
  • Bu kart çok tutulur
  • iste rekabet budur, GTX 260 parasi olan icin iyi bir ust seviye kart olacak gibi gorunuyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Toucan

iste rekabet budur, GTX 260 parasi olan icin iyi bir ust seviye kart olacak gibi gorunuyor...

• 500 lerden buralara iniyorsa fiyat,millet fanatiklik yapıp o onu tokatlıyacak demek yerine atiye teşekkür etsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: foreverkobe

Ben o fiyata ekran kartı+cpu alacağım.

ben o fiyata cpu+anakart+ram+harddısk+kasa alırım..yanı kısaca bir kasa toplarım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: bonser24

quote:

Orjinalden alıntı: foreverkobe

Ben o fiyata ekran kartı+cpu alacağım.

ben o fiyata cpu+anakart+ram+harddısk+kasa alırım..yanı kısaca bir kasa toplarım..

Toplanır sorun değil ancak istediğini alıcaksın.
  • ati fiyat/performans konusunda iddalı olsaydı bi defa şu 3850 leri 3870 leri uygun bi fiyata çekerdi.

3850 ler 3870 i bile çogu yerde geçen 9600 ile aynı fiyatta satılıyor.
    ama ati ye rekabet ortamı için teşekkürler yinede ama daha çok işi var
  • İyiki Ati var.Yoksa bu fiyatlar hayal olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorceress -- 16 Haziran 2008; 14:47:39 >
  • Rekabet böyle birşey işte.
  • Bence 2 tane 4850 almak daha mantıklı..
  • iştebekledim haber. kalan tek şey kartların testlerini beklemek
  • Beyler sakın acele edip de çıkar çıkmaz GTX 260 almayın, 4870 ve 4870 X2 yi bekleyin

Bomba o zaman patlayacak akla kara belli olacak
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.