Şimdi Ara

## K1NP1N'den GeForce GTX 280 Triple SLI Gösterisi ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## K1NP1N'den GeForce GTX 280 Triple SLI Gösterisi ##

Dünya hız aşırtma topluluğunun saygın isimlerinden biri olan ve Nvidia (EVGA) tabanlı donanımlar ile yaptığı hız aşırtma çalışmalarıyla tanınan K1NGP1N, lansmanı bugün yapılacak olan GeForce GTX 280'e de el attı ve Triple SLI konfigürasyonunda LN2 testleri gerçekleştirdi. Elde etilen skorların yanı sıra 65nm üretim teknolojisi ile hazırlanan ve 1.4 milyar transistöre sahip olan GT200 gpu'sunun hız aşırtma potansiyeli de dikkatlerden kaçmıyor. Dilerseniz sözü fazla uzatmadan test sonuçlarına geçiş yapalım.

Test sisteminin detayları;

- 3DMARK Vantage'ın 4 farklı preset opsiyonu da kullanıldı
    - Intel'in 45n Core 2 Extreme QX9650 işlemcisi özel F1 blok ile LN2 altında kullanıldı
    - Anakart olarak EVGA 790iSLI
    - Ekran kartları 3x EVGA GeForce GTX 280 Triple SLI/ TEK 4.0 LN2 soğutma
    - Bellek olarak Corsair Dominator 1800C7
    - Güç kaynağı olarak Silverstone 1200W + Corsair HX1000W

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bu ne skorlar yavv 54519 hemide vantage birde 2006 olsaymış bizim sistemi hangi çöpe attığını görürdük
  • herkez kurar simdi bu sistemi.
  • Şahsen bana göre bu Türlü Ekran kartlarıda 1-2 yıl sonra Tek ekran kartı performasına denk gelecek..Bizi o zamana kadar götürecek ekran kartı almamız gerekir buınlar gereksiz ve çok masraflı şeyler..
  • K1ngp1n costu bi kere
  • hem puanlara hem kartlara hem de 2200 watt psu ile anca çalıştırılabilmesine...
  • aman Expander görmesin sonuçları
  • quote:

Orjinalden alıntı: BaRo55

Şahsen bana göre bu Türlü Ekran kartlarıda 1-2 yıl sonra Tek ekran kartı performasına denk gelecek..Bizi o zamana kadar götürecek ekran kartı almamız gerekir buınlar gereksiz ve çok masraflı şeyler..

zaten bunlar bıze yeter demıyoruz sadece gösteri olsun diyoruz

yoksa skorlar default değilki hep oc lu.default skor göremedik bi türlü
  • quote:

Orjinalden alıntı: BARKU

aman Expander görmesin sonuçları

• tek bir sey diycem
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

bu ne skorlar yavv 54519 hemide vantage birde 2006 olsaymış bizim sistemi hangi çöpe attığını görürdük

2006 da 100k yı bulur heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: jnrgndz_798

quote:

Orjinalden alıntı: max975

bu ne skorlar yavv 54519 hemide vantage birde 2006 olsaymış bizim sistemi hangi çöpe attığını görürdük

2006 da 100k yı bulur heralde

2006 da 9800GTX i zor geçiyo bea.

• Artık ekran kartları da Vantage ile dalgasını geçmeye başladı. Acep bu sistem Crysis'i 2560x1600 Very High'da takılmadan oynatabilir mi ?
  • K1NGPIN İLE EXPANDEDER İ Bİ ODAYA KAPATICAKSIN SABAHA KADAR OVERCLOCK YAPSINLAR.....
  • bi tane testte core clock 1000mhz'i mi geçmiş yoksa ben mi yanlış görüyorum. benim için hayal gibi sonuçlar walla
  • hersey yalan oldu o ne yaw shader clock 700 mhz mi artmis ben mi yaniliyorum 1290 mhz lerde olacak deniyordu o zaman o yayinlanan bilgiler yanlis. core da 1000 i gecmis bunun 55nm atiyi 2 ye boler 5 le carpar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadtneverdie -- 16 Haziran 2008; 11:52:58 >
  • sadece gösteri olarak kalmsı üzücü

• quote:

Orjinalden alıntı: sinanx

K1NGPIN İLE EXPANDEDER İ Bİ ODAYA KAPATICAKSIN SABAHA KADAR OVERCLOCK YAPSINLAR.....

öyle olursa expander dıkılar nede olsa türk erkeki

• quote:

Orjinalden alıntı: theyapici

sadece gösteri olarak kalmsı üzücü

ne sacma yorum bu ne olarak kalicakti senin eve mi yollayacaklardi?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.