Şimdi Ara

Six Feet Under (2001-2005) | IMDB: 8.9 (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
560
Cevap
11
Favori
33.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence de ilki iyi hocam çok da güzel olur valla siz alın beğenirseniz ben de alayım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISDOM -- 3 Mayıs 2015; 22:42:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dexterden sonra bu diziyi izleyemedim ben
  • İlk 5 içine rahatlıkla sokabilecek olsam da izlediğim en iyi dizi diyemem. Fakat hiç bir dizinin finali bu dizi kadar kaliteli değildi , ilk defa bir dizi finalinde gözlerim doldu. Six Feet Under gibi The Wire gibi The Sopranos gibi dizileri izlememiş olanlar bir an önce başlasın bu efsanelere.
  • dizide çok fazla cinsel sahne olduğu söyleniyordu bir çok yorumda da okudum ama 2.sezona geçtim ilk bölüm haricinde hiçte öyle bir sahne yoktu , yani normal her dizide olan öpüşme sahneleriydi neden bu kadar abartılmış anlayamadım
  • Kısa sürede 2. sezona geçtim.Dizi güzel ilerliyor bence.Finali çok övüldüğü için özellikle finali merak ediyorum.
  • Prison Break en iyi dizi diyenlerin şiddetle kaçınması gereken ve ilk bölümden sıkıldım kapattım diyeceği bir dizidir.
    Bana göre en iyi 3 efsaneden biridir(Breaking Bad - Wire ile birlikte)
    Tek cümle ile özetlemek gerekirse : Hayatın kendisidir Six Feet Under !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ömersal -- 1 Ekim 2015; 2:27:54 >

• Davidle Keithin oz izlemesi ayrı güzelmiş
  •  Six Feet Under (2001-2005) | IMDB: 8.9

Çok etkili bir sahneydi gerçekten.Dizi şuana kadar ozdan sonra izlediğim en güzel dizi.Finali görünce ozu geçip favori dizim olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slim Charles -- 27 Mayıs 2015; 11:23:56 >
  • Finalinde çok başka yerlere gideceksin zaten. Efsane bir sonu var.
  • Bu dizi gibi dram konusunda ustalaşmış bir dizi var mı acaba ? Var mı bir öneriniz ?
  • Az önce bitirdim diziyi.Cidden güzel bir finali vardı.Cidden en iyi final lakabını hak ediyor bu dizi.
  • 3. sezonu izliyorum acaba finale atlasam aynı etkiyi yaratır mı finali merak ettim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tam zamanlı

3. sezonu izliyorum acaba finale atlasam aynı etkiyi yaratır mı finali merak ettim...

Kesinlikle atlamayın.Genelde hep finalden konuşup normal bölümleri gölgede bırakırlar ama kesinlikle normal bölümler de iyidir.
  • 3. sezonda biraz sıktı, fazla olagan dışı birşey olmadı... 9 bölümdeyim...
  • Harika dizi, henüz 1. sezon 5. bölümdeyim, gel keyfim gel sezon çok, spoiler yemeyim diye konuyu okumadım.
  • 10 yıl önce bugün bir efsanenin bitişi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISDOM -- 21 Ağustos 2015; 17:31:11 >

• Belki garip gelebilir ama ben bir dizi beni ağlatma noktasına getiriyorsa "bunlar para alan oyuncular, bu gerçek değil" diyerek kendimi tutarım. Ama bu dizide bunu bile yapamıyorsunuz inanın, finalinin son 10 dakikasında ağlamamak elde değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Bu dizi gibi dram konusunda ustalaşmış bir dizi var mı acaba ? Var mı bir öneriniz ?

belki , grey's anatomy
    onun dışında ben de çok aradım
  • Dizinin son sezonu o kadar iyi ki önceki sezonları da çok daha fazla değerli kılıyor.. Dizi bittiğinde geriye bakıyorsun ve 'vay be cidden ne güzel diziymiş izlerken değerini bilemedim' diyorsunuz (tabi finalin etkisi geçince) .. Bu dizinin değeri gözümde günden güne daha da artıyor , hem bu kadar derin hem bu kadar duygusal bu kadar hayatın içinden bir dizi sanırım bir daha gelmez.. Karakterlerin her birinin hikayesi derinlemesine işleniyor.. Aslında konu kısıtlı gibi ama 63 bölüme mükemmel bir şekilde yaymışlar.. Duygu sömürüsü yapmadan bu kadar ağlatmak kolay şey değil.. IMDB puanınının hak ettiğinin çok altında olduğunu düşünüyorum , izleyin izlettirin..
  • Diziyi soluk soluğa izliyordum, ta ki 3. sezon' a kadar, ne oldu ne bitti bilmiyorum ama kısa sürede izlediğim o kadar bölümden sonra 3. sezon izlenmeyecek kadar sıkıcı.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.