Şimdi Ara

Six Feet Under (2001-2005) | IMDB: 8.9 (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
11
Favori
33.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi çok yavaş ve bunaltıcı geliyordu. Yalnız 1.sezon 8.bölümü zorla bitirip 9'a atladıktan sonra 9.bölümde diziyi sevmeye başladım birden. Anlatmak istediği şeyleri çok güzel anlatmış. Yada yarın sabah yola çıkıp aileden ayrılıcam bir süre üniversite için. Belki de aile ilişkileri etkilemiştir o yüzden, bilemiyorum doğrusu.
  • 3-5 bölüm izledikten sonra eşcinsellik konusunda fazla rahatsız edince bıraktım.

Bir de drama konusunda amerikan aile yapısı cezbetmedi.
  • 1. sezon 3. bölümü bitirdim. Dizi çok yavaş ilerliyor gibi. İlerleyen bölümlerde değişik şeyler olur mu bilmem ama dram olarak da pek cezbedici bir şey bulamadım
  • 1. sezon 3. bölümü bitirdim. Dizi çok yavaş ilerliyor gibi. İlerleyen bölümlerde değişik şeyler olur mu bilmem ama dram olarak da pek cezbe
  • Dizi aşırı yavaş, günde 1 bölüm bile izleyemiyorum hatta nerdeyse. Ama başka bir dizi açasım gelmiyor bu varken. Öyle de garip bir dizi.
    Mükemmel ötesi diyebilirim, muhtemelen böyle devam ederse ilk 3 listeme girer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekmek arası sakız

1. sezon 3. bölümü bitirdim. Dizi çok yavaş ilerliyor gibi. İlerleyen bölümlerde değişik şeyler olur mu bilmem ama dram olarak da pek cezbedici bir şey bulamadım

Dizide ki ortak kanı ilk bölümleri oldukça sıkıcı olduğu yönünde, buna bende katılıyorum. Ama bitiripte pişman olan birine rastlayamazsın. Kesinlikle vakit kaybı bir dizi değil

Yavaşta olsa devam etmeniz şiddetle tavsiye olunur
  • Sopranos ile birlikte izlediğim en iyi dram diyebilirim . Hele finali yapılmış en iyi finaldi bana göre.
  • finalde tutamadım kendimi yarım saat felan aralıksız ağladım cidden... vay anasını be
  • Yarın başlıyorum bakalım.
  • vay be çok özel bir dizidir resmen hayat dersidir her bölümü hele o finali ama ağır tempo sevmeyen kişilere sarmaz
  • Dizi finali salya sümük etti beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatımda izlediğim en iyi dizidir...
  • Dün akşam son bölümünü izleyerek bitirdiğim dizi. Diziye başlamadan önce sadece konusunu okuduğum, daha sonra forumlara girmeyerek herhangi bir tiyo almadan seyrettiğim için kendimi şanslı hissettiğim dizi. Biraz önce son 5 dakikasını o muhteşem final müziği eşliğinde yaklaşık bir 10 kere daha tekrar izlediğim dizi. Çok iyiydi.
  • üçüncü sezon finaline geldim dram dalında en iyilerden biri bence. bir ailenin hayatı bu kadar iyi anlatılabilirdi.
  • Yorumu okurken çalsın arka planda

Spoiler yemem inşallah diyerekten konuya daldım. 3. sezondayım . İlk sayfadan 3. sezona dair spoiler yoktur diye açtım spoiler butonunu spoileri yedim Neyse dizi finali izleyen herkesin dilinde . yavaş yavaş sindire sindire izliyorum diziyi. Çok güzel , sıcak ve samimi bir dizi. Nate'in gülümsemesi bile insanın içini sıtıyor. Ruth'u oynayan Frances Conroy karaktere can vermiş resmen . Şahane bir oyunculuk sergiliyor . Michael C. Hall Dexter ve bu dizide 360 derece farklı iki rolü çok iyi oynamış. Gerçekten çok iyi oyuncu. Claire'ı ise güzel ve kendime yakın buluyorum, güzel de oynuyor.Mimikler felan.

Dizideki Nate'in kızı Maya'yı ikiz çocuklar oynuyormuş.(Bronwyn ve Brenna Tosh)

Dizinin bölüm bölüm müzikleri

http://tvshowmusic.com/shows/six-feet-under-music-season-1
    http://tvshowmusic.com/shows/six-feet-under-music-season-2
    http://tvshowmusic.com/shows/six-feet-under-music-season-3
    http://tvshowmusic.com/shows/six-feet-under-music-season-4
    http://tvshowmusic.com/shows/six-feet-under-music-season-5

Diziden birkaç replik

http://replikler.net/replik/six-feet-under-dizi-2001-2005/

Diziden can yakıcı müzikler

Sia - Breathe me
    The Devlins - Waiting
    Death Cab For Cutie - Transatlanticism
    Bob Dylan - Knockin' on Heaven's Door

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MGÖ -- 16 Ağustos 2014; 23:32:32 >

• Diziyi bugün bitirdim . Finali için ne söylenebilir ki . Tekrar en baştan izleyeceğim vaktim olunca . Böylesine hayatı anlatan dizi bir daha gelmez .

5 sezonun 8 dakikalık özeti Transatlanticism eşliğinde .

• Dizinin 1. bölümünü 1 ay önce izledim. Çok beğendim ama bıraktım. Dizi yokluğu çektiğim zaman izleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MGÖ

Diziyi bugün bitirdim . Finali için ne söylenebilir ki . Tekrar en baştan izleyeceğim vaktim olunca . Böylesine hayatı anlatan dizi bir daha gelmez .

5 sezonun 8 dakikalık özeti Transatlanticism eşliğinde .

Video çok iyimiş, sonlara doğru baya duygulandım

• Az önce bitirdim. Şuan göçmüş durumdayım.

Yalnız kafama takılan bir nokta var, aydınlatırsanız çok sevinicem.

Keith Charles 2029 yılında vurulup öldürülüyor. Ama David Fisher 2044 yılında ölürken sahnede Keith Charles var.
    Ama karakterler normalde de ölüleri görüyor ya, herhalde öyle birşey oldu diye düşünüyorum çünkü 2044 yılında görünen Keith Charles gayet genç duruyor. Sanırım David ölmeden önce son şey olarak Keith'in genç halini görüyor.
    Siz ne düşünüyorsunuz bu iki sahne hakkında?

• quote:

Orijinalden alıntı: dh1999

Az önce bitirdim. Şuan göçmüş durumdayım.

Yalnız kafama takılan bir nokta var, aydınlatırsanız çok sevinicem.

Keith Charles 2029 yılında vurulup öldürülüyor. Ama David Fisher 2044 yılında ölürken sahnede Keith Charles var.
    Ama karakterler normalde de ölüleri görüyor ya, herhalde öyle birşey oldu diye düşünüyorum çünkü 2044 yılında görünen Keith Charles gayet genç duruyor. Sanırım David ölmeden önce son şey olarak Keith'in genç halini görüyor.
    Siz ne düşünüyorsunuz bu iki sahne hakkında?

Keith'in hayalini görüp kalp krizi geçiriyor. Dediğin gibi.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.