Şimdi Ara

## DH Özel: Asus GeForce GTX 260 Ortaya Çıktı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
5.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## DH Özel: Asus GeForce GTX 260 Ortaya Çıktı ##

"DH Özel" serimiz hız kesmeden devam ediyor. Asus'un hazırladığı GeForce GTX 260 modeli ortaya çıktı. ENGTX260/HTDP/896M kod aıdna sahip olan grafik kartı Nvidia'nın referans tasarımını esas alıyor. Soğutucu üzerinde kullanılan özel çıkartması ile dikkat çeken ekran kartı GTX 260'ın genel özelliklerine sahip. GT200 gpu'sunu esas alan grafik kartı 192 adet paralel işlem birimi ile donatılmış durumda. 448-bit bellek veri yolu ve 896MB GDDR3 bellek ile gelen grafik kartının gpu'su 576MHz, shader ünitesi 1242MHz ve bellekleri ise 1998MHz'de görev yapıyor. PCIe 2.0 spesifikasyonuyla uyumlu olan ayrıca DirectX 10 ve SLI desteği de sunan grafik kartı yüksek tanımlı videolar için donanımsal hızlandırma da yapabiliyor. Çift DVI ve HDTV destekli tv çıkışlarına sahip olan ekran kartının kutu içeriğine "Alone in the Dark" oyununun dahil edildiği Gamer versiyonu da olacak. Ülkemiz pazarında da kullanıma sunulması beklenen grafik kartının ülkemiz satış fiyatı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

• vay bea oyun vermekte standartlaşıyor sanırım haber için saol erdi hocam
  • süprizler bunlardı demek hehe ilk msj attım?
    peki fiyat konusunda bir bilginiz bulunuyomu türkiye için?
  • Özel çıkartma pekte özel durmuyo..Kötü durmuş oyuncak gibi gerisi standart zaten.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lapry

vay bea oyun vermekte standartlaşıyor sanırım haber için saol erdi hocam

3 liralık mala 5 lira veren adama oyun veriyorlar ki kazıklandığının farkına varmadan unutsun.
  • 4850
  • quote:

Orjinalden alıntı: SanalKabus

quote:

3 liralık mala 5 lira veren adama oyun veriyorlar ki kazıklandığının farkına varmadan unutsun.

• ben yine axle dan uygun modeller bekliyorum

bu arada artık sogutma fln iyice standartlaştı. markalar arasındaki kartlarda fark olmuycak hiç. ucuz olanı alcaz bizde
  • Referans tasarımın dışına çıkacaklardır yakında, onları çok merak ediyorum. Evga gene enteresan şeyler yapacaktır Bu tasarım açıkçası penim pekte hoşuma gitmedi. Hani, GTX260 aldık borumu bu be demek için önce çok sağlam bir tasarımı olması lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nirv

Referans tasarımın dışına çıkacaklardır yakında, onları çok merak ediyorum. Evga gene enteresan şeyler yapacaktır Bu tasarım açıkçası penim pekte hoşuma gitmedi. Hani, GTX260 aldık borumu bu be demek için önce çok sağlam bir tasarımı olması lazım

## DH Özel: Asus GeForce GTX 260 Ortaya Çıktı ##

http://forum.donanimhaber.com/m_23872216/tm.htm

• quote:

Orjinalden alıntı: jedi_master

quote:

Orjinalden alıntı: SanalKabus

quote:

altına yapıstırmıssın hd 4850 logosunu... helal.

• 4870.
  • tipi kötü
  • Bence ASUS bu kartı 450-500 $ dan aşağı satmaz.
  • bu kız hiç değişmeyecek özel takıntıları var asusun
  • o saat hızlarını yuvarlasalarmış ya çok mu aradılar o hızları...
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

bu kız hiç değişmeyecek özel takıntıları var asusun

İlk defa sende gerçekten yorum denilen şeyi gördüm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhansun

o saat hızlarını yuvarlasalarmış ya çok mu aradılar o hızları...

http://forum.donanimhaber.com/m_23988397/tm.htm#23990250
  • 55 nm gelmeden nvidia almayı düşünmezdim , bakalım ne kadar ateşli olacaklar ;)
  • Standart kart standart hızlar farklı etiketler

Şimdilik değişik birşey gelmeyecek gibi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.