- x
TELSİMDEN TELSİME ÖDEMELİ YAPMAK
9 Cevap40339 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Mesaj Fotoğraf Galerisi

Ekleyen :
Giriş

3 Mesaj
14 Haziran 2008; 14:19:41 

Vodafone Beni Ara Servisi
Ön ödemeli abonelerimizin, kontörsüz kaldıklarında içinde bulundukları durumdan istediklerini haberdar etmelerini sağlayan bir servistir.

Bu servis, kontörü biten ön ödemeli abonemizin kendisini geri arayabileceğini düşündüğü bir Vodafone abonesine USSD üzerinden standart "Vodafone Beni Ara" içerikli mesaj göndermesine izin verir.

Servis Kullanımı

Cep telefonunuzun ekranında *149*054XXXXXXXX# tuşlamasını yaparak servisi kullanabilirsiniz. Servis kullanımı ücretsizdir.

Vodafone Beni Ara mesajlarını almak istemiyorsanız cep telefonunuzun ekranında *149*0# tuşlayıp arama tuşuna basarak Vodafone Beni Ara mesajını bloklayabilirsiniz.
Tekrar açmak için cep telefonunuzun ekranında *149*1# tuşlayıp arama tuşuna basarak bloklamış olduğunuz Vodafone Beni Ara mesaj alımını yeniden aktif duruma getirebilirsiniz.

Servis kullanımı ücretsizdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanporta -- 6 Temmuz 2008; 15:07:11 >

porta

2029 Mesaj
14 Haziran 2008; 15:55:11 

Ahahaha nihayet Vodafone da başlamış. Biraz geç oldu ama oldu Dostum başlık eskiden kalma alışkanlıkla Telsim olmuş haberin olsun

Hayatının Bir Zamanında Bir Kız Tarafından " Arkadaş Olarak Görülmüş " İnsanlar Topluluğu

13676 Mesaj
14 Haziran 2008; 17:03:35 

Epey oldu bu servis ama malesef Vodafone'nun reklam stratejisindeki yetersizlik nedeni ile kimse bilmiyor :)

Ancak bu serviste "0" kontör yoksa kullanamıyorsunuz ve ödemeli yaptıktan sonra karşıdaki kişiye sms gidiyor. Bu numara sizle görüşmek istiyor diye :)

Ayrıca ayda 20 den fazla ödemeli arama konuşamıyorsunuz

2029 Mesaj
14 Haziran 2008; 23:04:43 

quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Epey oldu bu servis ama malesef Vodafone'nun reklam stratejisindeki yetersizlik nedeni ile kimse bilmiyor :)

Ancak bu serviste "0" kontör yoksa kullanamıyorsunuz ve ödemeli yaptıktan sonra karşıdaki kişiye sms gidiyor. Bu numara sizle görüşmek istiyor diye :)

Ayrıca ayda 20 den fazla ödemeli arama konuşamıyorsunuz

volkan sen söyleyince hatırladım şimdi hatta geyiği dönmüştü formda.
Koşullar ne kadar ağırsa ciddiye almadan unutmuş gitmişim

Hayatının Bir Zamanında Bir Kız Tarafından " Arkadaş Olarak Görülmüş " İnsanlar Topluluğu

4095 Mesaj
15 Haziran 2008; 10:49:24 

evet çok kötü yapmış ama genede hiç yoktan iyidir diyoruz

|AMD Phenom II X2 560BE 3,3GHz@Phenom II X4 B60 4,0GHz 1,36v | Asus M4A89GTD Pro/USB3 890GX-SB850 | Sunbeam Core-Contact Freezer | G.Skill RipjawsX 8GB (2x4GB) 1600MHz DDR3 CL8 | Gigabyte AMD Radeon HD7850@1,05GHz-5,5GHz| |Philips 27" 273E3LHSB/00 1ms | Aerocool Vx-9 GlacialPower 550W | Philips MMS460 5+1 | Ocz vertex 3 60GB SSD (560-505)-Crucial M500 120GB|

14262 Mesaj
15 Haziran 2008; 18:24:19 

güzel bir haber

Samsunglar İçin MSN |Samsungların Kulaklık ve Sesinin Çoğaltılması |OperaMini Programı |Samsung Kodları
K790/K800/K810 Menü/Patch/Akustik/Cam Driver |Setolden Dosya Yükleme Anlatımı
YazılımDeposuhttp://byfarukkk.4shared.com/ |Bütün SE Yazılım Main FS Dosyaları
SE Yazılım Sorunları ve Yüklemeleri Resimli Anlatımı |Iphone Bölümü Önemli Konu Linkleri

Forum Kuralları || İmza Kuralları || Şikayet Et Butonu || Nick Değişimi || SMS Onay Sistemi || Öneri ve Şikayetleriniz

50 Mesaj
17 Haziran 2008; 10:50:52 

YA BÖYLE BİR SERVİS VARDA NEDEN KİMSENİN HABERİ YOK.BU VODAFONE ADAM OLMAZ.AYLARCA GEYİK REKLAMI YAPTILAR BUNDAN ALLAH BİLİR KENDİLERİNİN BİLE HABERİ YOKTUR.

315 Mesaj
18 Haziran 2008; 21:25:11 

haberim olduğu iyi oldu yaa

146 Mesaj
19 Haziran 2008; 12:05:07 

hele şükür ya

telsim hep sonda kalmaya başlamıştı.

bunuda yaptıysa helal olsun

Bir nasihat: Kendine dikkat et. Bir rica: Sakın değisme!
Bir Dilek : Beni unutma. Bir Yalan : Seni hiç sevmiyorum. Bir Gercek : Seni çok özlüyorum

1394 Mesaj
20 Haziran 2008; 3:13:32 

Güzel servis :) Geç kaldı baya ama geldi sonunda :)

Arkadaşım bir şey diyeceğim. Konu Basliğında "Telsim'den Telsime Ödemeli" yazmışsın. Dedim telsim geri gelmiş sevindim bi an.
Telsim değil ama bunların adı Telsimin tırnağı da olamazlar. Adları eksik olsun da Vodafone...

Vodafonedan Vodafone a Ödemeli Yapmak

Kusur benim imzamdır.Bir ismim olduğu sürece bir kusurum da olacak ve olmalı.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Vodafone » TELSİMDEN TELSİME ÖDEMELİ YAPMAK
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.320