Şimdi Ara

## Sharp Aquos LB-1085; 274 ekran LCD TV ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Sharp Aquos LB-1085; 274 ekran LCD TV ##

Görüntü teknolojisi konusunda uzman firmalardan Sharp, ''LB-1085'' kod adlı LCD televizyonunu duyurarak Aquos serisini genişletmeye devam etmişti. 108 inç (~274 ekran) gibi standartların üstünde boyuta sahip LCD, Full HD (1920x1080 piksel) çözünürlük, 400cd/m2 parlaklık, 6 ms tepkime süresi ve 1:1200 kontrast oranı sunuyor. Ayrıca LB-1085, tam olarak 76 milyon rengi görüntüleyebiliyor, izleyicilere 176 dereceye kadar görüş açısı sağlıyor. LCD'de 3 adet HDMI bağlantısının da bulunduğunu ekleyelim. 195 kg ağırlıktaki LCD'nin boyutlarına yakışır bir güç tüketiminin ve fiyatının olduğunu eklemekte fayda var. Cihazın yaklaşık 1.130 Watt enerji harcayarak ay sonu gelen elektrik faturasında yüzleri güldürmeyeceği kesin. LB-1085, bir hafta içinde Japonya'da 110.000 dolara görücülerin karşısına çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 15 Haziran 2008; 2:12:37 >

• büyüğün de büyüğü çıktı ne güzel
  • iş iyice cığrından cıktı!!!
  • 274 Ekran yapıyor utanmadan 1920*1080 çözünürlük koyuyor sonra 110.000 dolar istiyor. Bunlar yüzsüz. Böyle dandik teknoloji mi olur yahu. Resmen ufak ufak yolma politikası. İlkten HD ready diye düşük çöz. televizyonları millete uçuk fiyatlara sattılar. Şimdi de herkese Full HD diyorlar çok şükür. Ancak bu televizyona da 2560*1600 gibi bir çözünürlük olmalıydı en az. 110.000 dolar da şaka gibi. Madem satışa uygun değil niye çıkarıyorsun.

7.6 milyon renk te düşük gibi geldi bana. Ayrıca 195 kg nedir yahu. Taşımak oldukça zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkerden -- 14 Haziran 2008; 1:25:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: berkerden

274 Ekran yapıyor utanmadan 1920*1080 çözünürlük koyuyor sonra 110.000 dolar istiyor. Bunlar yüzsüz. Böyle dandik teknoloji mi olur yahu. Resmen ufak ufak yolma politikası. İlkten HD ready diye düşük çöz. televizyonları millete uçuk fiyatlara sattılar. Şimdi de herkese Full HD diyorlar çok şükür. Ancak bu televizyona da 2560*1600 gibi bir çözünürlük olmalıydı en az. 110.000 dolar da şaka gibi. Madem satışa uygun değil niye çıkarıyorsun.

7.6 milyon renk te düşük gibi geldi bana. Ayrıca 195 kg nedir yahu. Taşımak oldukça zor.

O çözünürlüğüde fullend HD diye çıkarır satarlar millete.Biz aslında pc lerde 98 de bile 1600*1200 çözünürlükleri kullandığımız olurdu.Bu HD olayı eğer sadece çözünürlük ise yalnızca filmler ve k-o-n-s-o-l-cuları idare eder bence.beni kesmez.
    Not:Lütfen monitörüme laf söylemeyin
    Bu konsol kelimesi neden engelli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorceress -- 14 Haziran 2008; 1:55:16 >

• quote:

Sitelerin çoğunda görüntülenebilen renk sayısı bilgisi konusunda uçurumlar var. (7.6 milyon, 76 milyon, 760 milyon vs)

İlginç...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 15 Haziran 2008; 2:08:50 >
  • 195 kg ne ya..19.5 herhalde o .:OOOOO Birde arkadaşın dediği giib çözünürlük çok az o büyüklükteki bir tv ye..
  • yanılıyor olabilirim ama kontrastın da daha yüksek olması gerekmiyor mu
  • quote:

Orjinalden alıntı: miraculous

yanılıyor olabilirim ama kontrastın da daha yüksek olması gerekmiyor mu

Yanılmıyorsun
    Beden büyüdükçe ihtiyaçlar artmalı.
  • kilosu çok ağırnış sankitüplü tv
    kontrast değeride düşük
  • 110,000 dolarmı maşallah kaç kişi alacak acaba ayda 15000 ytl kazandığını düşünürsek bi noterin falan adam 1 sene hiç para harcamaması gerekior gerçekten durum vahim
  • quote:

195 kg ne ya..19.5 herhalde o .:OOOOO Birde arkadaşın dediği giib çözünürlük çok az o büyüklükteki bir tv ye..

quote:

kilosu çok ağırnış sankitüplü tv
    kontrast değeride düşük

Sanırım özellik tablosunu yayınlamak doğru olacak.

Adres:http://sharp-world.com/corporate/news/080613.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 15 Haziran 2008; 3:13:36 >

• forumda gücü yeten olurmu acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: TwiNChiL

forumda gücü yeten olurmu acaba

Aslında ben tuvalete bir tane düşünüyorum köşede durur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: moffaka

quote:

hımm tuvaletin herhalde 500 metrekare
  • Lcd leri bosverin Laser Tv ler gelecek onlar daha guzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bentley GT -- 14 Haziran 2008; 9:48:21 >
  • sende ne bağırsak boşaltımı varmış kardeş o kadar büyük tuvaletin olduğuna göre
    quote:

Orjinalden alıntı: moffaka

quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

quote:

Sitelerin çoğunda görüntülenebilen renk sayısı bilgisi konusunda uçurumlar var. (7.6 milyon, 76 milyon, 760 milyon vs)

İlginç...

110.000 usd ne yaw .anyak mı bunlar
  • BU tvde 720p bir film dvd filmmi gibi gelir adama en az full hd film olacakkı anca yoksa kalite yapbi baya bir olur ama seyretme mesafesi 12 metre olursa orasını bilmem
  • quote:

Cihazın yaklaşık 1.130 Watt enerji harcayarak ay sonu gelen elektrik faturasında yüzleri güldürmeyeceği kesin. LB-1085, bir hafta içinde Japonya'da 110.000 dolara görücülerin karşısına çıkacak.

galiba bunu alan insan parayı harbi harbi sokaktan topluyo
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.