Şimdi Ara

## Toshiba'dan Oyunculara Özel Yüksek Performanslı Dizüstü ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
3.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Toshiba'dan Oyunculara Özel Yüksek Performanslı Dizüstü ##

Toshiba'dan yüksek performans segmentine yönelik olarak hazırladığı yeni bir dizüstü bilgisayarını duyurmaya hazırlanıyor. Qosmio X305 kod adını taşıyacağı belirtilen yeni model "Desktop Replacement" olarak bilinen özel segmentte yer alacak ve görünen o ki Alienware ve Voodoo PC gibi firmaların aynı segmentte yer alan iddialı çözümlerine de ciddi rakip olacak. Intel'in Centrino 2 platformunu kullanması beklenen dizüstü bilgisayar muhtemelen yine Intel'in 3GHz'de görev yapan yeni nesil mobil işlemcisini kullanacak. Ayrıca Nvidia'nın 1GB video belleğine sahip olan GTX serisi mobil grafik çözümünü kullanması beklenen yeni dizüstü bilgisayar 4GB'lık DDR3 bellek ile donatılacak. 7200rpm dönüş hızına sahip olan 200GB'lık ikiadet sabit disk ile geleceği ifade edilen Qosmio X305, HDMI ve S/PDIF gibi portlara sahip olacak. Ayrıca gelen bilgilere göre dizüstü bilgisayar Harmon Kardon tarafından hazırlanan subwoofer destekli kendi dahili ses sistemine de sahip olacak. Tasarımıyla dikkat çekmesi kuvvetle muhtemel olan ürün ayrıca 1680x1050 çözünürlük desteği sunabilen 17" boyutunda ekran ile gelecek. Detaylı teknik özellik bilgilerinin yakında netleşmesi beklenen Toshiba Qosmio X305'in 14 Temmuz'da resmi olarak duyurulacağı ifade ediliyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• HEY MAŞŞALLAH

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali277 -- 13 Haziran 2008; 21:50:56 >

• güzel laptop
  • 10.000 dolardan aşai olmaz
  • maşallah beygir gibi
  • en iyimser 5000 dolar
  • 5 para etmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: thack_can

maşallah beygir gibi

• quote:

Orjinalden alıntı: sinanx

10.000 dolardan aşai olmaz

Kesinlikle haklısın
  • Güzel Görünüyor...Donanimsal olarak Tam oyuncular icin Üretilmis ama Fiyati heralde hicte ic acici olmayacak!!!...Onun icinde bizim gibi Fakirlere ancak bakmak kalacak...
  • Olmaz Olmaz Demeyin..!!
  • 1900x1200 çözünürlüğe sahip bir panel koysalarmış keşke.
  • AMD olarak alınası en iyi dizüstü AMD'in Puma'sıdır. ...
  • Ben de anlamıyorum bu toshibayı.

Yalnız bu kore / japon adamlar biraz sömürge anlayışında. Yani iyi yaptık deyip en yüksek fiyattan satmaya çalışıyorlar.

misal nvidia 650$ 'dan ekran kartı piyasaya sürüyor.

Ben artık toshibaya da sony 'ye de ciddi tepki duyuyorum ve seçme hakkımı kullanarak almıyorum bu ürünleri.

Kullanıcıları bezdirmesinler. Adam gibi alınabilir fiyatlarla performanslı sistemler sunsunlar.

Bu ürünler o kadar da pahalı değil. çok abartıyorlar.
  • Şaka diorm
    Gülüp Geciorm

ne bu özellikler yhaw hay masallah tuh tuh tuh tuh
    herseye fiyata burası muhakkak tabi hakeden bir fiyat ama [malzemeler nedeniyle karsılıycak bir fiyat koyar die düsünüorm] gereksiz
  • dizüstünden cıkmış masa üstü olmuş artık boyutlarıda öyle küçük değil yani!!!
  • Renkleri güzelmiş.
  • Performansının birçok masaüstü pc'den daha üstün olacağı kesin olsa da fiyatı nedeniyle işe yaramaz!!!
  • benim pcden iyi
  • o kadar para o laptopa baycağına gider bütün bileşenler dahil extreme masaüstü sistem yapıp keyfine bakarsın..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.