Şimdi Ara

## XFX'in GeForce GTX 280 Modeli Gün Işığına Çıktı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
4.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## XFX'in GeForce GTX 280 Modeli Gün Işığına Çıktı ##

Nvidia'nın önümüzdeki hafta içerisinde anons edeceği yeni nesil grafik kartları için artık geri sayım başladı. Bugün itibariyle hafta sonu tatiline giren üreticiler Pazartesi günü itibariyle hazırladıkları yeni modellerini de resmen duyuracaklar. Öte yandan kart örnekleri inceleme için ilgili yerlere de dağıtılmaya başlandı. Yani önümüzdeki hafta içerisinde oldukça fazla sayıda inceleme ve teste ulaşabilme fırsatı yakalayabileceksiniz. Bu arada Nvidia'nın önde gelen partnerlerinden biri olan XFX'in GeForce GTX 280 modeli de gün ışığına çıktı. Referan tasarıma ve standart saat hızlarına sahip olan modeli takiben XFX, XXX veya Alpha Dog gibi özelleştirilmiş modellerini duyurabilir. 602MHz gpu, 1296MHz shader ve 2214MHz bellek saat hızlarına sahip olması kuvvetle muhtemel olan kart bilidiğiniz üzere 512-bit bellek veri yolu, 1GB GDDR3 bellek ve 240 adet paralel işlem birimiyle donatılmış durumda. Triple SLI ve PCIe 2.0 uyumluluğuna sahip olan kartın DirectX 10 ve PhysX desteğine sahip olduğunu da belirtelim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Dehşet bir ekran kartı olacağını garantiliyorum çünkü ''XFX''..Birde bunun XXX modeli var
  • quote:

Orjinalden alıntı: BaRo55

Dehşet bir ekran kartı olacağını garantiliyorum çünkü ''XFX''..Birde bunun XXX modeli var

hatta ''XXX extreme'' modeli var ki eger oyle bişey cıkarsa o zaman xfx i kimse tutamaz.hem bu markanın fazla satış yapamadıgını düşünüyorum ki bu gtx serisi ona ilac gibi gelebilir.

edit:yazı düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jnrgndz_798 -- 13 Haziran 2008; 19:12:00 >
  • Biri bana bunu alsın
  • xfx küçüklügümden beri hastayım yahu , bana göre en kral kart markasıdır

tesekkürler fx57
  • harika olcak gibi tabi fiyatıda
  • fx57. Nerden buluyosun bu bilgileri. Anında herşeyden haberimiz oluyo. Siteye ne zmn girsem bi son dkk gelişmesi.Eline saglık
  • XFX'in kartları TR'de satılmıyor ve satılsa da eVGa'nın durumuna düşer.Yani fahiş fiyatlarla satar saygıdeğer! distribitör firmalar.Biz yine elimizdekilerle idare etmesini bileceğiz.
  • Kartın Görüntüsü dehşet Bide Testeleri Çıksada görsek Performanslarını
  • quote:

Orjinalden alıntı: After_Dark

Kartın Görüntüsü dehşet Bide Testeleri Çıksada görsek Performanslarını

+1
  • Tasarım gercekten cok hos özellikle diamondun o kuru kafalı resminden sonra böyle bir tasarım cok güzel[Sözüm yok begenen vardır begenmeyen vardır ben begenmedim ]
  • zamanla referans tasarımın dışına çıkan kartlar olcaktır.
  • Tasarımı benimde çok hoşuma gitti bayaa bi ses getireceğe benziyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nehalem

XFX'in kartları TR'de satılmıyor ve satılsa da eVGa'nın durumuna düşer.Yani fahiş fiyatlarla satar saygıdeğer! distribitör firmalar.Biz yine elimizdekilerle idare etmesini bileceğiz.

XFX'in kartları TR'de satılmıyor mu?
    Haha
  • quote:

Orjinalden alıntı: dennjS

quote:

Orjinalden alıntı: Nehalem

XFX'in kartları TR'de satılmıyor ve satılsa da eVGa'nın durumuna düşer.Yani fahiş fiyatlarla satar saygıdeğer! distribitör firmalar.Biz yine elimizdekilerle idare etmesini bileceğiz.

XFX'in kartları TR'de satılmıyor mu?
    Haha

vatan , gigatek , mavi , nova ....

tr de var arkadasım

• test sonuçlarini bekliyorum sabirsizlikla
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkSleep__

Biri bana bunu alsın

Tamam kardeş ağlama ben sana bir kaç tane alırım kolleksiyon yaparsın:::
  • quote:

Orjinalden alıntı: hellmare

quote:

Orjinalden alıntı: DarkSleep__

Biri bana bunu alsın

Tamam kardeş ağlama ben sana bir kaç tane alırım kolleksiyon yaparsın:::

Kanka saol
  • Ya gözle görülür elle tututlur bir kart değilki bu. Bundan sonra kartların kilosuda belirtilmeli.
  • bu ekran kartlarını alanlar kimseye söyleyemecekler cünkü ; millet şimdiden almayı düşünüyorum diyenlere eneyi gözüyle bakıyo
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.