Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.969
Cevap
99
Favori
1.000.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet cihazin basarili bir cihaz oldugunu ben de duymustum. Harita konusunda ise sanirim 81 il 500 ilceyi yaparken kucuk bir hata ile oralari unutmuslar, mugla'da yemek yemek isterseniz en yakin restoran Aydin ve İzmir'de vardi diye hatirliyorum..

Sizin icin yapabilecegimiz sey, sanirim oncelikle elimizdeki lisansli IGO kartlari ile cozulebilir mi diye bakmaktir. Sygic ile kesin cozulur. Bu tur konularda ankara ofisimizde Can bey, istanbul ofisimizde yalcin bey tecrubelidir. onlarla konusmanizda fayda var, benim de yapacagim sey bu zaten.. telefonlarimiz web sitemizde var.

Saygilar.

Alim Kucukpehlivan

quote:

Orjinalden alıntı: oguzhand09

Sayın Alim Küçükpehlivan
    Yaklaşık 6 ay önce hepsiburada com dan mio c 510 marka navtürk2007 yüklü bir cihaz satın aldım. Cihaz çok kullanışlı, mp3, bleetooth, dijtal albüm vs. çok fonksiyonlu. Ancak harita programı maalesef çok kötü. adını çok duyduğum başarsoftun son sürüm tr. haritasını cihazıma yükletebilirmiyim. Nasıl ve ne şekilde yüklenebilir. Cihazımı şirketinize kargoyla göndersem bu program yükleme işi çözülebilir mi ? Veya Muğla civarında bu konuda yetkilki bir temsilciniz veya şubeniz var mıdır ?
    Size ulaşabileceğim bir tel numarası varsa tel ile de bizzat bu konuyu görüşmek isterim.
    Cevanızı için şimdiden teşekkürler...
    Selamlar...

• quote:

Orjinalden alıntı: xraytr

http://www.kgm.gov.tr/fr5.asp?tt=0705

Yukarıdaki linkte proje detayları verilen yolun bir bölümü çift şeritli olarak kullanıma açılmış. İstanbuldan gelişe göre Vezirhan çıkışından Bilecik'in istasyon mahallesine kadar olan ve projede 50 ile başlayıp 30 ile biten bölümü meşhur Gülümbe rampasını devre dışı bırakacak şekilde kullanımda. Kazaların olduğu ve tırmanmanın oldukça yorucu ve zaman kaybı yaşattığı bu 20 km lik güzergahta bile enaz 10 dk zamandan tasarruf sağlanmış gözüküyor.

Kısmen tamamlanan yolları haritalarınızda görmek dileğiyle...

Vezirhan - Bilecik istasyon arası bölüm trafiğe bayramda açıldı, ancak bazı bölümlerinde hala tek şerit ve iş devam ediyor. Osmaneli Vezirhan Bölümü ile Vezirhan ve Bayırköydeki kavşaklarda tamamlanmak üzere bittiğinde yol boyu log alıp Candan hanıma ileteceğim.
    . Ayrıca Gölpazarı üzerinden Bolu Ankara yolunun vezirhandaki bölümüde şubata kadar tamamlanacak.
    anlayacağınız bu bölgede bayağı yoğun bir hareket var. Ek olarak Bilecik içerisinde tüm sokakların gidiş geliş yönleri de değişti, çok iş var burada çok, Başarsoft ekibini Marmara Kağıtta ağırlamakten memnun oluruz, beklemedeyiz.

• quote:

Orjinalden alıntı: akucukpehlivan

Selamlar,

IGO'nun PC'de calisan versiyonlari sadece partnerlarin veri test etmesi icin vardir. Ticari olarak ve legal olarakta yoktur disarsi icin.
    Bununla birlikte Garmin'in ve Sygic'in PC versiyonlari var. Yardimci olabiliriz.

saygilarimla,

ALim Kucukpehlivan
    quote:

Orjinalden alıntı: MUAMMER3

quote:

Orjinalden alıntı: wooxym

akucukpehlivan ve gps.navigation :) notebook da ne kullanabilirim bir çözümü olan varmı, route 66, i-go, destinator tipi bir program lazım bana notebook ta navigasyon yapmak için :(

Igo'nun PC'de çalışan versiyonları var diye duymuştum. Yasal olarak nereden temin edileblir bilmiyorum. Igo8 PC diye aratırsanız bilgi bulabilirsiniz sanırım.

Ben sizi aramıştım telefonla firmayı daha doğrusu :) Fakat pc için birşey olmadığını söylediler. Size nasıl ulaşabilirim bu konu hakkında ciddi yardıma ihtiyacım var çünkü :(

• Selamlar,

pm den telefonlarimi ilettim..

kolay gelsin.

alim k.
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: akucukpehlivan

Selamlar,

IGO'nun PC'de calisan versiyonlari sadece partnerlarin veri test etmesi icin vardir. Ticari olarak ve legal olarakta yoktur disarsi icin.
    Bununla birlikte Garmin'in ve Sygic'in PC versiyonlari var. Yardimci olabiliriz.

saygilarimla,

ALim Kucukpehlivan
    quote:

Orjinalden alıntı: MUAMMER3

quote:

akucukpehlivan ve gps.navigation :) notebook da ne kullanabilirim bir çözümü olan varmı, route 66, i-go, destinator tipi bir program lazım bana notebook ta navigasyon yapmak için :(

Igo'nun PC'de çalışan versiyonları var diye duymuştum. Yasal olarak nereden temin edileblir bilmiyorum. Igo8 PC diye aratırsanız bilgi bulabilirsiniz sanırım.

Ben sizi aramıştım telefonla firmayı daha doğrusu :) Fakat pc için birşey olmadığını söylediler. Size nasıl ulaşabilirim bu konu hakkında ciddi yardıma ihtiyacım var çünkü :(

• Selamlar,
    2009.02 haritası için herşeyi olabildiğince tamamlanmış alalım diye ocak sonu, şubat başı oralardan geçeceğiz. Sizin loglarınızın da bize ekstradan katkısı olur tabi.. Teşekkürler.

quote:

Orjinalden alıntı: ogoksel

quote:

Orjinalden alıntı: xraytr

http://www.kgm.gov.tr/fr5.asp?tt=0705

Yukarıdaki linkte proje detayları verilen yolun bir bölümü çift şeritli olarak kullanıma açılmış. İstanbuldan gelişe göre Vezirhan çıkışından Bilecik'in istasyon mahallesine kadar olan ve projede 50 ile başlayıp 30 ile biten bölümü meşhur Gülümbe rampasını devre dışı bırakacak şekilde kullanımda. Kazaların olduğu ve tırmanmanın oldukça yorucu ve zaman kaybı yaşattığı bu 20 km lik güzergahta bile enaz 10 dk zamandan tasarruf sağlanmış gözüküyor.

Kısmen tamamlanan yolları haritalarınızda görmek dileğiyle...

Vezirhan - Bilecik istasyon arası bölüm trafiğe bayramda açıldı, ancak bazı bölümlerinde hala tek şerit ve iş devam ediyor. Osmaneli Vezirhan Bölümü ile Vezirhan ve Bayırköydeki kavşaklarda tamamlanmak üzere bittiğinde yol boyu log alıp Candan hanıma ileteceğim.
    . Ayrıca Gölpazarı üzerinden Bolu Ankara yolunun vezirhandaki bölümüde şubata kadar tamamlanacak.
    anlayacağınız bu bölgede bayağı yoğun bir hareket var. Ek olarak Bilecik içerisinde tüm sokakların gidiş geliş yönleri de değişti, çok iş var burada çok, Başarsoft ekibini Marmara Kağıtta ağırlamakten memnun oluruz, beklemedeyiz.

• Alim Bey IGO8 i sizin şirketinizden satın alabilir miyiz? yolbil sitesinde igo2006 nın satıldığını gördüm, IGO 8 için durum nedir?
  • Bugün farkettim,Afyon'dan Ankara istikametine doğru giderken bölünmüş yol epeyi bir ilerlemiş.(köroğlu beli'ne kadar) Ama haritada çok kısa görülüyor.(isçehisar yakınında bitiyor)
  • Bu çalışma çok yeni oldu, halen de devam ediyor aslında (Köroğlu belinin Ankara tarafında), haritada görememiş olmanız normal.

Ben yine bu yol ile ilgili bir şey söylemek istiyorum. Sivrihisar köroğlu beli arası bölünmüş yolda bir sürü köy yolu kavşağı var. Oralara doğru gelirken IGO sürekli döner kavşağa gir bilmem ne yap diye uyarı verip duruyor. Aslında yol dümdüz bir şey yapmaya gerek yok.
    Bunu engellemek için datada döner kavşaklar kaldırılıp yerine iki tane tek yönlü kısa yol konsa nasıl olur? O zaman IGO bir şey söylemez heralde.

quote:

Bugün farkettim,Afyon'dan Ankara istikametine doğru giderken bölünmüş yol epeyi bir ilerlemiş.(köroğlu beli'ne kadar) Ama haritada çok kısa görülüyor.(isçehisar yakınında bitiyor)

• teşekkürler cok iyi oldu bu
  • afyon-ankara arasındaki yol güncellemesi sahada yapıldı. 2009.02 haritrasında görebilirsiniz. Ayrıca dönel adalarla ilgili bir çalışma da yapıyoruz. O da 2009.02 ye yetişecek gibi. Böylelikle daha uygun seslendirme alabileceksiniz.
    Candan Sağıroğlu-Basarsoft.

quote:

Orjinalden alıntı: worms

Bu çalışma çok yeni oldu, halen de devam ediyor aslında (Köroğlu belinin Ankara tarafında), haritada görememiş olmanız normal.

Ben yine bu yol ile ilgili bir şey söylemek istiyorum. Sivrihisar köroğlu beli arası bölünmüş yolda bir sürü köy yolu kavşağı var. Oralara doğru gelirken IGO sürekli döner kavşağa gir bilmem ne yap diye uyarı verip duruyor. Aslında yol dümdüz bir şey yapmaya gerek yok.
    Bunu engellemek için datada döner kavşaklar kaldırılıp yerine iki tane tek yönlü kısa yol konsa nasıl olur? O zaman IGO bir şey söylemez heralde.

quote:

Bugün farkettim,Afyon'dan Ankara istikametine doğru giderken bölünmüş yol epeyi bir ilerlemiş.(köroğlu beli'ne kadar) Ama haritada çok kısa görülüyor.(isçehisar yakınında bitiyor)

• Merhaba,

İstanbul, Bakırköy, Kartaltepe mahallesinde bulunan Umut sokak haritada yer almayıp, kendisine bağlanan Ülkü sokağın adını taşımaktadır.

Selamlar

• Garmin Topo Turkey haritasımı daha detaylı,
    maps.google.com'un arazi sekmesindeki topografik haritamı daha detaylı
    Bilgisi olan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karadeniz Otoyolu -- 2 Ocak 2009; 9:31:32 >
  • Tekirdağ şehir içini bypass eden bir çevre yolu açılmış, bugün geçtim. İstanbul Edirne yönünde; Maxi marketin önündeki kavşaktan girip taa Tekirdağ-Şarköy sapağından çıkıyorsunuz.
  • Sayın başarsoft yetkilileri,
    Bu yaz kemaliye ilçesine bağlı köyüme gittim Başarsoft 2008 haritası yüklü GPS cihazımla.
    Bırakın köy yollarını il ile ilçe arası yollar bile çoğu yerde tutmuyor. 200-300 metre sapma olanlar var. Yollar da dağ eteklerindeki yollar ve 20-30 senedir değişmemiş. Haritanızda nasıl bu kadar sapma oluyor anlayamadım.
    Google earth dan bakıyorum orada da yollar ve sizin haritanızın yolları çok farklı . Hatalar o kadar çokki hangibirini ekleyeyim bilmiyorum.
    Büyük şehirler dışında neye göre belirliyorsunuz yolları? nasıl düzeltilebilir? sadece google dan çizseniz bile büyük oranda sorun çözülecek aslında.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mmemory

Sayın başarsoft yetkilileri,
    Bu yaz kemaliye ilçesine bağlı köyüme gittim Başarsoft 2008 haritası yüklü GPS cihazımla.
    Bırakın köy yollarını il ile ilçe arası yollar bile çoğu yerde tutmuyor. 200-300 metre sapma olanlar var. Yollar da dağ eteklerindeki yollar ve 20-30 senedir değişmemiş. Haritanızda nasıl bu kadar sapma oluyor anlayamadım.
    Google earth dan bakıyorum orada da yollar ve sizin haritanızın yolları çok farklı . Hatalar o kadar çokki hangibirini ekleyeyim bilmiyorum.
    Büyük şehirler dışında neye göre belirliyorsunuz yolları? nasıl düzeltilebilir? sadece google dan çizseniz bile büyük oranda sorun çözülecek aslında.

2008 in hangi versiyonu yüklü? Hangi cihazı kullanıyorsunuz? Legal versiyon mu yüklü? bunları belirtmeniz lazım...

• piranha pathfinder cihazı igo8 ile birlikte almıştım. harita olarak da başarsoft haritası 2008 yüklü ama şu an hangi versiyon tam bilemiyorum.
    ama google earth'den bakınca halen yollar aynı.
  • Aşağıdaki fotoğrafta Zonguldak ilinin Ereğli İlçesi, Kışla mahallesinde kırmızı renk ile çizilen sokak KÜLTÜR SOKAK dır. sokak isminin değiştirilmesi gerekiyor, iyi seneler

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri
  • Bu tip hata mesajlarını candan@basarsoft.com.tr adresine yollarsanız daha faydalı olur,çünki konuların arasında mesaj takip edemezler.

Kolay gelsin
  • Sevgili @akucukpehlivan ve diğer dostlar,

Uzunca bir süredir navigasyon cihazı aramakla meşgulüm. Son olarak özellikleri gayet iyi fakat pek duyulmamış bir cihaz buldum.

Ramar NaviStar 6097 GPS Navigasyon Cihazı. Fiyatı 241,64 YTL hizlial da. Bu cihazı bana önerirmisiniz?

Özellikleri:

Öne Çıkan Özellikler

·3 yıl ücretsiz harita güncelleme. (Diğer rakiplerde 1 yıl ve ücretli olarak bu hizmet verilmekte.)

·MP3-MP4-Textbook destekliyor.

·Full aksesuar. (Araç şarj cihazından usb kablosuna kadar. )

·Başar soft haritası kullanmakta.

·IGO 8 ve 3D özellikli.

·81 İL destekli

Genel Özellikler

· İşlemci: Atlas III 372MHz işlemci

· Ekran Tipi: 3.5 inç TFT renkli LCD

· Ekran Özelliği: dokunmatik ekran, 320x240 piksel, 6.5M renk

· Bellek: 32MB NAND Flash, 64MB SDRAM

· GPS: SiRF GSC3 (SiRF-III)

· Nav N GO i-GO™ MyWay 8.0 3D (Üç boyutlu) Navigasyon yazılımı

· Dokunmatik ekran icin Stylus

· Standart Kulaklık çıkışı

· 81 ili kapsayan 2011 yılına kadar ücretsiz güncellemeli, detaylı BAŞARSOFT™ harita

· Türkçe konuşan robot ile sesli yol tarifi

· 2GB'ye kadar destekli dâhili SD kart okuyucu üzerinde 1GB yüksek hızlı bellek

· Kolay montaja sahip vakumlu ayak

· Taşınabilir Müzik Çalar: MP3&WMA&WAV

· Taşınabilir Video Oynatıcı: AVI&WMV&ASF

· Fotoğraf Görüntüleyici: JPEG, BMP, TIF, GIF

· 3D (üç boyutlu) harita görüntüsü alabilme, gece modu, hız sınırlayıcı

· Basit özellikli yol bilgisayarı

· Windows CE 5.0 işletim sistemi

· Türkçe dahil 21 Farklı dil desteği

· 270.000 üzerinde önemli nokta bilgisi (Otopark, benzin istasyonu, AVM, sinema, eczane, hastane, ATM banka, restoran, postane, vs.)

· Dâhili hoparlör

· 2 Yıl garanti

Paket İçeriği

· Cihaz

· Vakumlu kolay kurulumlu montaj aparatı

· Taşınabilir adaptör (220V AC)

· Araç içi çakmak şarj aleti

· USB Kablo

• Türkçe kullanma kılavuzu ve garanti kartı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gareysar -- 2 Ocak 2009; 11:32:58 >

• Selamlar,

forumda yeni oldugunuz icin bu konudaki eski yazismalarimizi gormediginizi algiliyorum. Koy yollarinda su an icin yuksek bir garanti veremiyoruz. kentlere asildik cunku. Ama 2009 ve 10'da bu alan daha fazla vakit ayiracagiz..

Bu arada Google'dan cizme konusuna gelince;

bu 2 sebeple pek mumkun degil.
    1. Goruntulerin copyright durumu vardir.. oyle oradan cizdim oldu olamaz..
    2. goruntuler de kendi icin de 200-300 metre sapabilir. yani orada yol var diye, onun dogru oldugu anlamina gelmez. Ayrica Google'da her yere ait frameler yoktur, birbirlerini takip etmez ayrica.. dolayisi ile bizim veya rakiplerimizin buradan dogrudan calismasi pek mantikli olmayacaktir.

Saygilarimla,

Alim Kucukpehlivan

quote:

Orjinalden alıntı: mmemory

Sayın başarsoft yetkilileri,

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.