Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.969
Cevap
99
Favori
1.000.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

baytekin'i arayip, benimde ismimi vererek, cihazi aldiginiz tarihi belgeleyen dokumani faks vb.ile gondererek guncelleme hakkinizi sifirlatin. Zaten firmanin vermesi gereken bir guncellemeyi yapmissiniz.. Size zorluk cikarmayacaklardir.

saygilarimla,

Alim Kucukpehlivan.
    quote:

Orjinalden alıntı: butcher911

baytekin sitesindeki yardım dosyasında zaten 2 adet olduğu belirtiliyor. alırkende bana öyle söylendi. şu anda sitede kullanıcı adı girip açtığımda zaten 1 adet hakkınız kullanıldı olarak görünüyor. ama haklısınız 11. ayda aldığım bir cihazda 4. ay haritası olması ilginç. 7. ay haritasını güncellerken hak kaybetmemem gerekirdi.

https://secure.baytekin.com.tr/products/navcity_update_anlatim.pdf

• Türkiye'de satılan hangi cihazlar Başarsoft Haritası yüklü olarak geliyor?

Garmin'le anlaşmalısınız sanırım...

Misal bugün MediaMarkt'ta Garmin ürünleri standı gördüm. Oradaki cihazları arkadaşlara tavsiye etsem, kurulum vs. derdi olmadan, "plug and navigate" yapabilirler mi?
  • Selamlar,

Garmin, NEXT, GPSturk, Piranha (yeniler) anlasmali oldugumuz tek ulke TR olarak yuklu gelen cihazlar, bir de IGO kanali ile uluslararasi urunler var, blaupunkt, myguide vb. gibi.

Dolayisi ile Garmin'leri rahatlikla plug and navigate olarak gorebilirsiniz.

Kolay gelsin.

Alim K.
    quote:

Orjinalden alıntı: ysselim

Türkiye'de satılan hangi cihazlar Başarsoft Haritası yüklü olarak geliyor?

Garmin'le anlaşmalısınız sanırım...

Misal bugün MediaMarkt'ta Garmin ürünleri standı gördüm. Oradaki cihazları arkadaşlara tavsiye etsem, kurulum vs. derdi olmadan, "plug and navigate" yapabilirler mi?
  • Merhaba Alim Bey,

Detaylı paylaşımlarınız ve ilgiliniz için teşekkür ederim.

Umarım benim sorunumu çözmeme yardımcı olabilirsiniz. 1 hafta kadar önce Cowon Q5W model bir portable multimedia player aldım. Ürün amerikadan geldi. Beraberinde GPS craddle ile birlikte. Cihazda Horizonnav diye bir firmanın yazılımı ve tüm kuzey amerika haritaları yüklü. Doğal olarak haritalar işimi görmüyor.

Bu cihazı navigasyon amaçlı kullanmak istiyorum. Ve konuya yabancıyım. Tamamen yepyeni bir yazılım ve harita mı yüklemeliyim. Yosa sedece haritayı bu yazılımla kullanabilir miyim ? Bu konuda beni nasıl yönlendirebilirsiniz ?

Teşekkür ederim.
    Anycall
  • Selamlar,

cihaziniza orijinal olarak bizim haritalari yuklemeniz pek mumkun gorunmuyor. Eger bizden Sygic tabanli bir cozum alirsaniz, (CepMap) 1 yil boyunca guncel haritalara da yazilima da erisirsiniz.

Diger alternatifiniz, Yolbil'i kullanmak, onun calisip calismayacagina garanti veremem, ama cepmap %90 calisir. eger vaktiniz varsa ofislerimizden birine gelin, yoksa cihazinizi gonderin, inceletelim.

saygilarimla,

Alim Kucukpehlivan

quote:

Orjinalden alıntı: anycall

Merhaba Alim Bey,

Detaylı paylaşımlarınız ve ilgiliniz için teşekkür ederim.

Umarım benim sorunumu çözmeme yardımcı olabilirsiniz. 1 hafta kadar önce Cowon Q5W model bir portable multimedia player aldım. Ürün amerikadan geldi. Beraberinde GPS craddle ile birlikte. Cihazda Horizonnav diye bir firmanın yazılımı ve tüm kuzey amerika haritaları yüklü. Doğal olarak haritalar işimi görmüyor.

Bu cihazı navigasyon amaçlı kullanmak istiyorum. Ve konuya yabancıyım. Tamamen yepyeni bir yazılım ve harita mı yüklemeliyim. Yosa sedece haritayı bu yazılımla kullanabilir miyim ? Bu konuda beni nasıl yönlendirebilirsiniz ?

Teşekkür ederim.
    Anycall

• Orjinalden alıntı: akucukpehlivan

Selamlar,

Garmin, NEXT, GPSturk, Piranha (yeniler) anlasmali oldugumuz tek ulke TR olarak yuklu gelen cihazlar, bir de IGO kanali ile uluslararasi urunler var, blaupunkt, myguide vb. gibi.

Alim bey,PİRANHA uygun fiyatından dolayı ve de sizin yaılımınızı kullandığından dolayı (artık)
    Almak istiyorum ama "yenileri" derken hangi modelinden bahsettiniz PİRANHA'nın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pompera -- 19 Kasım 2008; 3:34:19 >
  • Alimbey merhaba,
    Halen ülkemizde çogunlugun ne oldugundan dahi bi-haberdar oldugu gps ve navigasyon sistemleri konularında hakim, bilinçli ve özellikle etik kişiliginizden dolayı sizi ve firmanızı tebrik etmek isterim. Zira ülkemizde gurur duydugumuz sayılı firmalardan biri durumunda "başarsoft".

Size bir konuda sorum olacak. Garmin'in mobil cihazlar için ürettigi (smartphone, pda vs için) "Garmin Mobile XT" isimli yazılımı mevcut. Yazılımın güncel versiyonu v5.00.10 olarak geçiyor ve önceki versiyonu v4.20.20.

Sorum şu, garmin'in "mobile xt" isimli yazılımınında kullandıgı Türkiye haritalarını nereden veya kimden temin ediyor? Şayet başarsoft'tan temin ediyorsa (ki, umarım öyledir) şuan kullanılmakta olan güncel "Garmin Mobile XT v5.00.10" no'lu versiyon başarsoft'un hangi versiyonuna sahip acaba? Bu konuda bir malumatınız varsa paylaşmanız dilegiyle, iyi çalışmalar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pininfarina -- 19 Kasım 2008; 9:51:00 >

• Selamlar
    Bu gün nette geziniryorken PSP GPS olarak kullanılabiliyormuş (kaynak youtube)
    Oğlumda PSP var!
    Bu cihaza başarsoft yüklü bir chip takmak gerek ve bu konuda yardım istiyorum lütfen...
  • Selamlar Pininfarina,

ilginize ve destekleyici mesajiniza tesekkurler. isimizi severek yapiyoruz. Sonucta herkese faydali bir seyler cikiyor diye umuyoruz.
    Evet Garmin Mobile XT'de de tum Turkiye'deki resmi Garmin urunleri gibi Basarsoft haritalari var.
    Bildigim kadari ile su anda icinde 2008/7 haritasi mevcut. Ve 2-3 hafta icinde 2008/10 haritasini da Garmin cihazlar icin test edip sunmus oluruz diye dusunuyorum.

Bu harita hakkindahttp://www.yolbil.com.tr/basarsoft20087.pdf adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz..

Saygilarimla,

Alim K.

quote:

Orjinalden alıntı: pininfarina

Alimbey merhaba,
    Halen ülkemizde çogunlugun ne oldugundan dahi bi-haberdar oldugu gps ve navigasyon sistemleri konularında hakim, bilinçli ve özellikle etik kişiliginizden dolayı sizi ve firmanızı tebrik etmek isterim. Zira ülkemizde gurur duydugumuz sayılı firmalardan biri durumunda "başarsoft".

Size bir konuda sorum olacak. Garmin'in mobil cihazlar için ürettigi (smartphone, pda vs için) "Garmin Mobile XT" isimli yazılımı mevcut. Yazılımın güncel versiyonu v5.00.10 olarak geçiyor ve önceki versiyonu v4.20.20.

Sorum şu, garmin'in "mobile xt" isimli yazılımınında kullandıgı Türkiye haritalarını nereden veya kimden temin ediyor? Şayet başarsoft'tan temin ediyorsa (ki, umarım öyledir) şuan kullanılmakta olan güncel "Garmin Mobile XT v5.00.10" no'lu versiyon başarsoft'un hangi versiyonuna sahip acaba? Bu konuda bir malumatınız varsa paylaşmanız dilegiyle, iyi çalışmalar...

• Selamlar,

bu urune ait yazilim ve harita uretimi sony'ye verilen bir master disk araciligi ile dogrudan sony tarafindan yapiliyor, ve Wireless bir GPS ile baglantili olarak calistigi icin paketin icinde bunu da koyup satiyorlar. Maalesef bu haritalarin icinde Basarsoft haritalari yok. Teleatlas Europe haritasi var, ve icindeki harita sanirim 30 kusur il merkezini, icermekte ve guncellik olarak benim detayli bilgim yok, bu haritalari kullanan baska cihazlarin incelemelerinde gorebilirsiniz..

Umarim isinize yarayacak bilgiler vermisimdir.. PSP uzerinde IGO dehset hiza sahip.. super bir urun..

Saygilarimla,

Alim K.
    quote:

Orjinalden alıntı: pompera

Selamlar
    Bu gün nette geziniryorken PSP GPS olarak kullanılabiliyormuş (kaynak youtube)
    Oğlumda PSP var!
    Bu cihaza başarsoft yüklü bir chip takmak gerek ve bu konuda yardım istiyorum lütfen...

• Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederim Alimbey.
    Yanıtınızda;
    quote:

2-3 hafta icinde 2008/10 haritasini da Garmin cihazlar icin test edip sunmus oluruz
    demişsiniz.

Bahsi geçen başarsoft 2008/10 haritası yayınlandıgında Garmin Mobile XT (v5.00.10), başarsoft'un 2008/10 haritası ile update edilebilirmi, nasıl? Yoksa mobile xt'nin içinde garmin hangi versiyonu veriyorsa (2008/7 olabilecegini belirtmişsiniz) ona razımı olmak durumunda kullanıcı?
  • birde alim bey bu formlarda igo8 için dolaşan 2008/07 haritası sizinmi acaba başar softun diyolar doğrumu ve nasıl nete düşüyo acaba teşekkürler
  • Selamlar,

Mobile XT de garmin cihazlardan farkli degil. 1 yil icinde 2 guncelleme dahil olmali.. olmasa da bana haber verin :-)

Saygilarimla,

ALim K.
    quote:

Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederim Alimbey.
    Yanıtınızda;
    quote:

2-3 hafta icinde 2008/10 haritasini da Garmin cihazlar icin test edip sunmus oluruz
    demişsiniz.

Bahsi geçen başarsoft 2008/10 haritası yayınlandıgında Garmin Mobile XT (v5.00.10), başarsoft'un 2008/10 haritası ile update edilebilirmi, nasıl? Yoksa mobile xt'nin içinde garmin hangi versiyonu veriyorsa (2008/7 olabilecegini belirtmişsiniz) ona razımı olmak durumunda kullanıcı?

• Selamlar,

evet bu haritalar Basarsoft'un haritalaridir.. nasil dusuyor? bunu anlatmak cok kolay da.. neden dusuyor.. o uzun surer...

Alim.

quote:

Orjinalden alıntı: tnrskr

birde alim bey bu formlarda igo8 için dolaşan 2008/07 haritası sizinmi acaba başar softun diyolar doğrumu ve nasıl nete düşüyo acaba teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: akucukpehlivan

Selamlar,

evet bu haritalar Basarsoft'un haritalaridir.. nasil dusuyor? bunu anlatmak cok kolay da.. neden dusuyor.. o uzun surer...

Alim.

quote:

birde alim bey bu formlarda igo8 için dolaşan 2008/07 haritası sizinmi acaba başar softun diyolar doğrumu ve nasıl nete düşüyo acaba teşekkürler

Aslında bu durumu çok ta garipsememek gerek. Zira şuan google'da basit bir search ile degil başarsoft haritaları koskoca microsoft'un milyar dolarlar harcayarak bilmem kaç yılda geliştirdigi vista'nın dahi yüzlerce sürümünü görmek mümkün (özellikle rus ve torrent sitelerinde bu durum dahada belirgin)

Tüm bunlar net'in cilvelerinden sadece biri maalesef...

• acı gerçekler... ki sadece parayla satılanların bedava korsanlarının çıkması değil durum... bedava şeylerin de para ile satılması var saflara... her türlüsü her yerde... olay kendinizi bunlara alet etmemekte... (kendim yazıp ücretsiz olarak dağıttığım bir klavuzun ebayde satıldığını görmeye kadarını gördüm bu alemde, ha o klavuzun değerini Samsung Singapur bilirken, Samsung Türkiyenin hiç birşey yapmamasını görmek de ayrı bir konuydu o zamanlar)

bu arada 20 gündür laptopum servisteydi, yazamıyordum... Sygic gelişmelerini merakla bekliyoruz... özellikle bayramdan önce yetişirse, bayramda daha bi rahat gezeriz
  • mesela bende sygic var sizin harita yani para verip aldığım haritayı kamu yararına enayi gibi neden nete vereyim diye sordum demekki ticaretini yapıyolar desem yani ayıptır söylemesi bir formdan indirdimdenemek için para falan istemiyolar baya indiriyosun igo yazılımınıda haritayıda ama şunu söyleyim bendeki sygicle bu harita tutmuyo sanki mesela ankara demetlale 2. cadde benim sygicte var bunda 2. cadde yok acaba dedim siz dışarıya verip test gibmi kullanıyosunuz teşekkürler
    quote:

Selamlar,

Alim.

quote:

• quote:

Selamlar,

Mobile XT de garmin cihazlardan farkli degil. 1 yil icinde 2 guncelleme dahil olmali.. olmasa da bana haber verin :-)

Saygilarimla,

ALim K.
    quote:

Yanıtınızda;
    quote:

demişsiniz.

İlginiz için tekrar teşekkür ederim Alim bey.
    Haber vereyim de ne şekilde haber vereyim orasını pek anlayamadım Alim bey? Yani bana bir dosya vs falanmı göndereceksiniz (garmin mobilite xt'de sonradan harita güncellemesi manuel olarak son kullanıcı yapabiliyormu?) yoksa ofisinize ziyaretemi gelmeliyim?

• Selamlar,

Eger Garmin'den guncelleme alamazsaniz, bana soyleyin, ben de garmin'e bu konuda bir uyarida bulunayim..
    cunku Garmin'e verdigimiz haritalarimiz sozlesme geregi 2 ucretsiz guncelleme icermekte.

bu yuzden dogrudan web sitesinden guncelleme yapabiliyorsunuz diye biliyorum... artik bizim ya da onlarin ofisine gitmenize gerek yok guncelleme icin...

kolay gelsin.

Alim K.

quote:

quote:

Selamlar,

Saygilarimla,

ALim K.
    quote:

Yanıtınızda;
    quote:

demişsiniz.

İlginiz için tekrar teşekkür ederim Alim bey.
    Haber vereyim de ne şekilde haber vereyim orasını pek anlayamadım Alim bey? Yani bana bir dosya vs falanmı göndereceksiniz (garmin mobilite xt'de sonradan harita güncellemesi manuel olarak son kullanıcı yapabiliyormu?) yoksa ofisinize ziyaretemi gelmeliyim?

• Alim bey merhaba,
    Garmin 2008.10 tahmini ne zaman indirilebilir olacak ,bir tarih söylemeniz mümkünmü..İyi günler..Tşk..
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.