Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.968
Cevap
99
Favori
1.000.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cemal CEMİL

quote:

Orijinalden alıntı: akucukpehlivan

quote:

ayrıca bakın bu ne olacak ?
    biz size her zaman inandık ama ....

quote:

Selamlar Arkadaşlar,

https://play.google.com...=com.ndrive.nlifeturkey

Başarsoft haritalı yeni bir ürün daha mağazalarda yerini aldı.

ürünün iTunes Apple versiyonu da onay sürecinde.

Fiyatı: 10 tl !

Artık kırık navigasyon kullanmaya, güncel harita aramak için illegal sitelerde gezinmeye son !

Herkese hayirli olsun !

Yorumlarınızı ve sorularınızı bekliyoruz.

Saygılarımla,

Alim K.

Hala bir soru göremiyorum Sayın Cemal CEMİL:

Siz bu ürünü aldınız mı?
    Bu ürünle ilgili bir sorununuz var mı ?

Nedir?

Saygılarımla,

Alim K.

evet size güvenerek aldık ve hiç güncelleme gelmedi
    bir iki defa kullanmaya çalıştık ,sorunlarla dolu olduğu için uzun süredir kullanmıyoruz zaten
    soru derken noktasına virgülüne kadar anlatmamız mı gerekiyor ?
    siz problemleri zaten biliyorsunuz diye ayrıntıya girmedim

peki o zaman direk sorayım ;

-bu ürüne ne zaman güncelleme gelecek ?
    -navigasyon cihazları için zamanında güncelleme ne zaman olacak ?

Sayin Cemal Cemil,

Emin olun iftarda ne yedigimi hatirlamiyorum dün.. sahuru biliyorum, o hep ayni cunku, uc hurma, 1 yumurta bir muz.

Bu ürün dediğiniz ürünün adı ve modeli nedir?
    Navigasyon cihazlari icin Ramazan bayramından önce güncelleme yayınlansın diye NNG nezdinde gerekli girisimleri yapiyoruz.

Saygı ve Sevgilerimle,

Alim K.

• Alim Bey

İnşaallah bundan sonraki güncellemeler tam ve zamanında olur. yoksa biz daha
    donanımhabere çok yazarız
    Bu arada 2016 güncellememiz ne oldu
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu arada ciddi anlamda da hukuki süreci takip ettiğimizi belirtmekte fayda var. İşin ucunda hapis cezası bile olacak şekilde ön hazırlıkları yapıyoruz.
    Ama Türkiye'de adalet ve hukuk sisteminin hızını hepimiz biliyoruz.

bu konuda haklısınız
    peki söz verip ,sözünde durmayan firmalar için de bir yaptırım düşünülüyor mu ?

Sevgili Cemal Cemil

Daha net olmaniz halinde bu konuda bir sey soyleyebilirim.

Sözünde durmaktan kastiniz bizim verdigimiz bir soz diye anliyorum.
    Hangisi ?

Saygi ve Sevgilerimle,

Alim K.

biz sizin ömür boyu için verdiğiniz garantileri dün gibi hatırlıyoruz :)
    daha açık konuşmam buradakiler için bir getiri sağlamaz ,arkadaşlara faydasının olacağını bilsem zaten başta açıklardım
    çok sonraları 1-3-5 yıl olayını getirdiniz ,çünkü o sıralar Next dışındaki bütün firmalar ömür boyu güncelleme diyerek ürün satıyordu (gerçi hala satıyorlar) ,sonradan çıktı bu cihazın ömrü kadar yıl olayı ,bunu sizde biliyorsunuz
    siz bir yandan onların politikaları dediniz ,diğer taraftan bize varla yok arası bir şeyler söylediniz
    4 güncelleme olursa sorunlar çıkıyor ,zaten gerek de yok dediniz ama güncellemeler azaldığı halde sorunlar daha da büyüdü
    dediniz ,dediniz yani :)
    eski mesajları baştan sona okuyan birisi ne demek istediğimi çok rahat anlar

neyse geçmişi bir tarafa koyalım ,artık faydası yok
    peki gelecekte bize haritaların tam zamanında güncelleneceği sözünü verebilir misiniz ?
    o bizden kaynaklanmıyor derseniz ,o zaman hiç başka şeyler konuşmaya gerek yok

Sevgili Cemal Cemil,

Ömür Boyu Garanti'den kastınız kullanıcıların ömrü olduğunu kastettiğimizi ima ediyorsanız, ilkokul hocama bile hakaret etmiş olursunuz :-)

80 Yaşındaki adam doktora gider, der ki, sen de doktor musun!!!
    Doktor şaşırır. Nasıl yani?
    Adam der ki;
    Komşum haftada bir gecesini eşiyle cok yakın geciriyormus.. bende tık yok..! Bana ayda 4 diyor demiş!
    Doktor da durmus ve demis ki;
    Sorun yok, ben de iyi doktorum... Sen de diyebilirsin, hatta sen 8 diyebilirsin !

Fikra buna uydu mu bunu bilemiyorum tam, ama yakın oldugunu soyleyebilirim.
    Biz firmalara ticari sozlesmelerimiz geregi vermemiz gereken süreleri ve taahhütleri verdik. Ardında da duruyoruz. Ama firmalar (Piranha, Next, Navitech vb. gibi) kutularının üstünde ne yazıyor, nasıl satiyorlar, o onların ticari sözleridir.

Onlara da çok kızamıyorum. Ticari bir dehaya sahip Navking firması, herşeyin Avrupada olduğu gibi olacagini tahayyül edip bir cok sozler verdi ve pazari da dagitti gitti.. Hakikaten gittiler. yoklar.. ama etkileri tüm sektöre oldu.
    Ona da cok kizamiyorum. Uzaktan davulun sesi hos geliyor.

Gelecek:
    Size haritaların tam zamanında güncellenecegi sozunu verebiliyorum. Cünkü su an ben bu satirlari yazarken de ekiplerimiz harita güncelleniyor. Ama bu güncellemelerin kesilip, uygun formata hazir hale getirilip Navigasyon musterilerimize ulastırılmasında gecikmeler, sarkmalar olabilir, olacaktir. Eger bir ay gecikme yüzünden bize verdiginiz paradan daha fazla zarar ediyorsanız, başka bir firmanın size bu zarara sebep vermeyecek ürünlerine geçmenizi salık verecegiz dogal olarak.

Uyarı:
    Basarsoft isterse, yilda 3 kere, 4 kere ve veya 1 ya da iki kere güncelleme cikartabilir. Bu tamamen ticari dengeler icersinde yurur. Masrafini cikartabilecek olsa, her ay guncelleme cikartiriz. Buradaki denge, zarar etmeden, isleri yurutmeye devam edebilmektir. 2006 yılında basladıgımız bu yolculukta 10 yıldır bu alanda ilerliyorsak, sanırım artık bize güvenmeniz gerekecek.

Saygı ve sevgilerimle,

Alim K.

hocam sizin şu anlamıyor gibi yapmanıza bayılıyorum doğrusu :)
    ömür boyu derken biz hiçbir zaman insan ömründen bahsetmedik (ne şimdi ,nede eskilerde) ,cihaz ömründen bahsettiğimizi bilmeyen var mı ?
    o zamanlarda firmaları savunduğunuz için sıkıntıya düştünüz ,oysa ki siz sadece harita sağlayıcısınız
    demiş olsaydınız biz ömür boyu işine falan karışmıyoruz ,onu vaat eden bilir
    böylece aradan çekilecektiniz ama ısrarla onları korudunuz ve bizlerde firmalarla yapacağımız görüşmeleri sizinle yapmak durumunda kaldık

Başarsoft yılda istediği kadar güncelleme verebilir ise o zaman ne diye firmalar yılda 4 güncelleme garantisiyle cihaz sattı ?
    su geçerken at değiştirilir mi ?
    siz o zamanlar 4 güncelleme veriyordunuz ve firmalarda doğru söylemiş oluyordu
    ayrıca ben şimdi bir harita satın alsam güncelleme işi piyango mu olacak (1-2-3-4 güncelleme)
    şahsen bu gibi sözler benim güvenimi sarsıyor (başkalarını bilemem)

her gün yeni yerler ,yollar yapılan bir ülkede 1 güncelleme ile kör atışı navigasyon yapılır ,bunu sizde biliyorsunuz
    kendi adıma bir ilerleme değil ,aksine sürekli gerileme görüyorum
    eskiden de uyarırdım ,şimdi de uyarıyorum
    dost acı söyler :)

• akucukpehlivan A kullanıcısına yanıt
    nasıl anlamadınız ,ilginç doğrusu :)
    burada neden bahsettiğimi gerçekten anlamadınız mı ?

Selamlar Arkadaşlar,

Artık kırık navigasyon kullanmaya, güncel harita aramak için illegal sitelerde gezinmeye son !

Herkese hayirli olsun !

Saygılarımla,

Alim K.

• Arkadaşlar play store da 60 tl fiyatli basarsoft nextgen ürünü android telefonların tamamında kullanilabiliyor mu acaba ?igo8 le ne farkı var çözemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyaxeres

Herkese selamlar,

Birkaç ay önce aracıma aldığım multimedia içinde kurulu olan iGo navigasyon programını güncellemem gerekiyor. Verilen siteye giriş yaptığımda benden cihazın ismi ve/ya modeli isteniyor. Fakat cihazın herhangi bir yerinde marka veya model ismi yok. Satış yerini aradığımda, bana 30 euro karşılığında sd kart satabileceklerini söylüyorlar :) Yani her 5-6 ayda bir, yol ve güzergahlardaki muhtemel değişmelerden ötürü yapmam gereken her güncelleme için 30 euro verip sd kart satın alacağım ;) Bu gayet zekice elbette fakat bütçeme uygun değil! Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Cihazı satın aldığım site şu: (Site sahipleri tesadüfen Türk çıktılar)

http://caraudioexpert.nl/skoda-fabia-octavia-superb-yeti-radio-navigatie-7-inch-capacitief-a9-cortex-3g-w/

Şimdiden teşekkürler...

Sevgili cyexeres,

Maalesef bu ürün resmi bir IGO ürünü değil. Sattıkları harita da resmi bir ürün degil, kırık diye tabir edilen bir ürün.
    Almamanızı tavsiye ederiz.

Cihazınızı burada Türkiye'de lisanslı satılan ürünlerden almış olsaydınız bu başınıza gelmezdi. Navitech, NecVox gibi bir cok markada hesaplı generic ürünler mevcut. Bu ürünlerde 1 yıl 3 yıl, 5 yıl ücretsiz güncellemeli değişik sürümler mevcut marka modele göre.

Site sahipleri de maalesef tesadüfen degil, bir alman, hollandali bu tür bir işe girmez.

Saygılarımla,

Alim Kucukpehlivan

• Orijinalden alıntı: Cemal CEMİL

Selamlar Arkadaşlar,

Herkese hayirli olsun !

Saygılarımla,

Alim K.

Sevgili Cemal Cemil,

Tamam Simdi anladim,
    Nlife icin guncelleme konusunda Ndrive firmasına her cikardigimiz haritayi iletiyoruz. Ama Ndrive cok küçüldü yakın zamanlarda ve bize hic destek veremediler bu konuda.
    Eger sizin icin bu gecikmelerden yasadığınız kayıp büyük ise, Google Play üzerinden de ilgili firmayla iletisime gecebilirsiniz.
    Biliyorsunuz Haritayi biz veriyoruz, ama yazılım onların oldugu icin derleme ve yayınlama onların yetki ve sorumlulugunda.

Biz olabildigince sıkıştırmaya devam ediyoruz. Şimdi tekrar mail attim.

10 TL önemli bir miktar degil ama.. yine de sıkıcı tabi..

Saygılarımla,

Alim K

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Merhaba;

Yeni açılacak olan osmangazi köprüsü eklemeleri nezamana yetişir acaba

Cihan Bey Selamlar,

3. köprü ve Osmangazi köprüsü mevcut halleri ile haritalarımıza işlenmiş durumda, 2016.7 adını verdiğimiz sürümün içinde geliyor olacak. Ürünün çıkışı Eylul Ekim'i bulur.

Saygılarımla,

Alim K.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmustafa06

Alim Bey

Selamlar Hasanmustafa06

Bayram oncesinde yetismesi icin NNG'yi sıkıştırıyoruz. Naviextras'a koyulacak diye umuyoruz bayram oncesi.

Saygılarımla,

Alim K.
  • Googleplay de NNG nin igo navigasyon uygulaması var deneme sürümü olarak indirdim. Haritalar başarsoft un 2015/10

• quote:

Selamlar Arkadaşlar,

Herkese hayirli olsun !

Saygılarımla,

Alim K.

Sevgili Cemal Cemil,

Tamam Simdi anladim,
    Nlife icin guncelleme konusunda Ndrive firmasına her cikardigimiz haritayi iletiyoruz. Ama Ndrive cok küçüldü yakın zamanlarda ve bize hic destek veremediler bu konuda.
    Eger sizin icin bu gecikmelerden yasadığınız kayıp büyük ise, Google Play üzerinden de ilgili firmayla iletisime gecebilirsiniz.
    Biliyorsunuz Haritayi biz veriyoruz, ama yazılım onların oldugu icin derleme ve yayınlama onların yetki ve sorumlulugunda.

Biz olabildigince sıkıştırmaya devam ediyoruz. Şimdi tekrar mail attim.

10 TL önemli bir miktar degil ama.. yine de sıkıcı tabi..

Saygılarımla,

Alim K

Alıntıları Göster
    burada önemli olan tabiki para kısmı değil ,verilen söz önemli
    ve bize siz garanti verdiniz ,bu forumdaki hiç kimse Ndrive'ye inananarak bu haritaları almadı
    yok vermedim diyorsanız başka bir şey demeyeceğim,çünkü önemi kalmayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.CEMİL -- 15 Haziran 2016; 23:07:30 >

• Sevgili dostlar burası iyice ağlama duvarına döndü.Tamam herkes bu konuda haklı ama burda haklı demenin bir anlamı yok konuyu tüketici hakları mahkemesi gibi resmi yerlere taşımakta fayda var.Burda bilgi paylaşımı olsa çok daha iyi olmazmı.Yeni poiler yollarla ilgili yapımcı firmayı yönlendirmek çok daha doğru olur kanaatindeyim.Şahsi düşüncem burda başarsoft ana aktörlerden biri olsada sonuçta birazda tedarikçi gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyaxeres

quote:

Orijinalden alıntı: Mthan

.... haritası da indirilip çevrimdışı kullanılabiliyor. .... Ya da siz de herkes gibi korsan kullanın.

Bu iki önerin ilgimi çekti. Fakat ücretsiz bir harita hizmetini bulamadım. Araç navigasyonuna indirilebiliyor mu?

Hocam Google Maps varsa eğer araç navigasyonunuzda olabilir. Şuradan öğrenebilirsiniz nasıl çevrimdışı harita kullanabileceğinizi:https://support.google.com/maps/answer/6291838?hl=tr

Buradan tekrar edeyim, Başarsoft'un uygulamalarına 50-60TL gibi rakamlar vermeden önce cidden düşünün. Bende lisanslı Başarsoft IGO uygulaması var aylardır kullanmıyorum, Google Maps çok daha iyi ve doğru şekilde çalışmakta, çok daha iyi yol önerileri yapmakta. Çevrimdışı harita özelliği zaten vardı ve asiste etme özelliği de eklendiğinden beri hiç gerek yok böyle firmalara para vermeye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mthan -- 16 Haziran 2016; 11:33:33 >

• IOS için bir sürüm var. Epey de güzel. Bu sizin mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hasanmustafa06

Alim Bey

Selamlar Hasanmustafa06

Bayram oncesinde yetismesi icin NNG'yi sıkıştırıyoruz. Naviextras'a koyulacak diye umuyoruz bayram oncesi.

Saygılarımla,

Alim K.

Garmin için çıkmış bile, teşekkürler Alim Bey, iyi çalışmalar

• akikara kullanıcısına yanıt
    android sürümü de var yükledim kullanıyorum. NNG firmasına ait ama harita (2015 10) başarsoft un.
  • Mthan kullanıcısına yanıt
    Google maps'da Başarsoftun haritasını kullanıyor diye biliyorum.

http://www.basarsoft.com.tr/referanslarimiz/urun-ve-hizmetlere-gore-referanslarimiz/ burda ayrıntılar mevcut
  • Sevgili Basarsoft sevenler, kullanıcılarımız,

IGO Basarsoft Android ürünümüzü kullanan kullanıcılarımıza şu konuları tekrar hatırlatmak istiyoruz,

1. Primo ürünün mağazadan kalkması demek, bu ürünün kullanımının kalkması demek değil. Ürünü kullanmaya devam ediyorsunuz.
    2. Ürünün mağazadan kalkması demek, güncelleme alamamanız anlamına gelmiyor. Ürünü aldıktan en az bir yıl sonrasına kadar piyasadaki güncel haritayı otomatik olarak sistem size gönderiyor olacak.

Bununla birlikte;

Bu ürünü kullanan kullanıcılarımızdan, eğer ben NextGen'e geçmek istiyorum diyen olursa Bayram öncesi;
    ürünü satın almış olduğunuz gmail adresinizden bir email ile, ürün sipariş numaranızı da iletirseniz (Google play hesabınızda var bu bilgi)
    yasin@basarsoft.com.tr
    adresine bu bilgileri ulastirirsaniz,

Basvuran ilk 100 kişiye ücretsiz NextGen kurulum kodu tarafımızdan sağlanacaktır.

Bilgilerinize, ilgilerinize.

Saygılarımla,

Alim K.

• quote:

Sevgili Basarsoft sevenler, kullanıcılarımız,

IGO Basarsoft Android ürünümüzü kullanan kullanıcılarımıza şu konuları tekrar hatırlatmak istiyoruz,

1. Primo ürünün mağazadan kalkması demek, bu ürünün kullanımının kalkması demek değil. Ürünü kullanmaya devam ediyorsunuz.
    2. Ürünün mağazadan kalkması demek, güncelleme alamamanız anlamına gelmiyor. Ürünü aldıktan en az bir yıl sonrasına kadar piyasadaki güncel haritayı otomatik olarak sistem size gönderiyor olacak.

Bununla birlikte;

Bu ürünü kullanan kullanıcılarımızdan, eğer ben NextGen'e geçmek istiyorum diyen olursa Bayram öncesi;
    ürünü satın almış olduğunuz gmail adresinizden bir email ile, ürün sipariş numaranızı da iletirseniz (Google play hesabınızda var bu bilgi)
    yasin@basarsoft.com.tr
    adresine bu bilgileri ulastirirsaniz,

Basvuran ilk 100 kişiye ücretsiz NextGen kurulum kodu tarafımızdan sağlanacaktır.

Bilgilerinize, ilgilerinize.

Saygılarımla,

Alim K.

Siparis kodu gonderdim umarım kurulum gerceklesir saygılar

• akucukpehlivan A kullanıcısına yanıt
    Alim Bey, garmin için t2 haritasını baytekinle görüşüp yükleme bölümüne ekletir siniz? Şu an sadece mail ile dağıtıyorlar
    Bu arada, ara sokaklara sokma hastalığı devam ediyor malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 18 Haziran 2016; 12:41:39 >
  • 
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.