Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.968
Cevap
99
Favori
1.000.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tokat başlangıç İstanbul içi belirledim trafik olayı yok diyor.Keşke yandex gibi trafik hareketlisinde gösterse.Yalnız ara yüz baya sadeleşmiş güzel olmuş ve hızlanmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Tokat başlangıç İstanbul içi belirledim trafik olayı yok diyor.Keşke yandex gibi trafik hareketlisinde gösterse.Yalnız ara yüz baya sadeleşmiş güzel olmuş ve hızlanmış.

hocam görsel eklermisiniz?Bir de tokat başlangış ile değil de istanbulda iki nokta arasında rota çizerseniz belki o zaman Trafik verisi alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmkansız -- 2 Şubat 2016; 12:39:31 >
  • Anlaşılıyor ki Trafik Bilgi Sistemi, uygulama içi alımlara tabi. Belli etti kendini. iOS cihazımda Türkiye'nin neresinden İstanbul'a rota çizilirse çizilsin mutlaka rota üzerindeki olayları indiriyor serverden.
    Tabii İstanbul içi de denemekte de fayda var; ancak aksi sürpriz olacak gibi geliyor

Bilgilendirme için teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 2 Şubat 2016; 13:44:53 >
  • Başarsoft uygulamasını satın almıştım şimdi tekrar indirmeye kalktığımda 59 tl istiyor. İgo primo basarsoft diye google playde bu uygulama mevcut değil. 60 lira para verip aldığım uygulama yok onun yerine next gen uygulaması var ve 59 tl. Ben sınırsız diye aldığım program ortalıklarda yok. Bir hata ise düzeltilmesini istiyorum düzelmiyorsa ödediğim bedelin geri iadesini istiyorum. Haritanıza laf yokta bu kadar büyük bir sorun ile karşılaşacağımı hiç sanmıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ses1 -- 2 Şubat 2016; 17:01:14 >
  • 1ses1 kullanıcısına yanıt
    Sizin indirmiş olduğunuz Başarsoft uygulaması bizim de indirdiğimiz gibi "Başarsoft Navigastion Turkey" uygulması..

Başarsoft yeni program çıkardı ve bizim eski satın aldıklarımızı marketten kaldırdı, yenisinin adı "Başarsoft Nextgen"

Sizin sormuş olduğunuz sorunun aynısını Necmettin Beye sordum, "ücretsiz geçecektik ne oldu ? " dedim.

Necmettin Bey de;

Merhaba.

Konuyu ilgili arkadaşlarımıza ilettik, sorun ile ilgili geri dönüş yapılacaktır.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

Necmettin.

diye dönüş yapmış, yani hala Nextgen'e geçmek için umut var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutkk

Sizin indirmiş olduğunuz Başarsoft uygulaması bizim de indirdiğimiz gibi "Başarsoft Navigastion Turkey" uygulması..

Başarsoft yeni program çıkardı ve bizim eski satın aldıklarımızı marketten kaldırdı, yenisinin adı "Başarsoft Nextgen"

Sizin sormuş olduğunuz sorunun aynısını Necmettin Beye sordum, "ücretsiz geçecektik ne oldu ? " dedim.

Necmettin Bey de;

Merhaba.

Konuyu ilgili arkadaşlarımıza ilettik, sorun ile ilgili geri dönüş yapılacaktır.

Saygılarımla,

Necmettin.

Para verdiğim bir ürününe neden umutla bekliyeyim. Para vermişim. Ve sınırsız harita güncellemesi ile aldım. O şekilde bu uygulamayı satmışlar. Olmuyorsa paramı iade etsinler. Ben davamda haklıyım umut edecek bir durum yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ses1 -- 2 Şubat 2016; 17:05:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 1ses1

quote:

Necmettin Bey de;

Merhaba.

Saygılarımla,

Necmettin.

Para verdiğim bir ürününe neden umutla bekliyeyim. Para vermişim. Ve sınırsız harita güncellemesi ile aldım. O şekilde bu uygulamayı satmışlar. Olmuyorsa paramı iade etsinler. Ben davamda haklıyım umut edecek bir durum yok .

Yusuf Bey,

Ben size davanızda haksızsınız demedim, aynı şekilde güncellemeyi bekleyenler arasında ilk sıralarda bende varım, kaç gündür forumdaki arkadaşlara soruyorum güncelleme alan var mı, Necmettin Beye konuyla ilgili mail atan var mı diye kimseden ses gelmeyince ben ilgilendim ve bu cevabı aldım, sizi de bilgilendirmek istedim, Programı ilk alırken "Uygulama içi satın alma" diye de bir şey yoktu, hatta ve hatta sesli sokak yönlendirme diyede özellik vardı, şimdi Nextgen'de bile bulunmamakta bu özellik.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1ses1

quote:

Necmettin Bey de;

Merhaba.

Saygılarımla,

Necmettin.

Yusuf Bey,

Ben size davanızda haksızsınız demedim, aynı şekilde güncellemeyi bekleyenler arasında ilk sıralarda bende varım, kaç gündür forumdaki arkadaşlara soruyorum güncelleme alan var mı, Necmettin Beye konuyla ilgili mail atan var mı diye kimseden ses gelmeyince ben ilgilendim ve bu cevabı aldım, sizi de bilgilendirmek istedim, Programı ilk alırken "Uygulama içi satın alma" diye de bir şey yoktu, hatta ve hatta sesli sokak yönlendirme diyede özellik vardı, şimdi Nextgen'de bile bulunmamakta bu özellik.

Beni yanlış anladınız size hitaben yazmadım. Başarsofta kızgınlığımı belirtmek istedim aslında. Üzerinize alınmayın lütfen. Mail attım bugün. Telefondan ankara sonrada istanbul ofisinde konuştum. Mail olarak ayrıntılı bilg iverdim maduriyetim konusunda .

• DD252Admin kullanıcısına yanıt
    Kast ettiğiniz şunlar mıdır acaba?

Varış yeri seçtikten sonra en üstte bir kum saati beliriyor:

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

Rota bilgisi tıklayınca şu görüntü geliyor:

Bu da üst resimdeki "trafik sıkışması" uyarısnı tıklayınca gelen görüntü:

Uygulamayı daha önce satın almama rağmen telefondaki bir sorun sebebiyle ancak yükleyebildim. Şu anda görsellik ve kullanışlılık açısından çok beğendim. "Keşke şunlar da olsaydı" veya "şu şekilde olsaydı" dediğim ufak tefek şeyler de yok değil elbette.

Bu arada farklı bir şehirde, misal İstanbul gibi, iki farklı nokta arasında rota nasıl çiziliyor bilmiyorum. Böyle bir şey varsa da ben göremedim. Aynı şekilde epey karıştırdım ama "uygulama içi satın alma" ile ilgili herhangi bir şey de göremedim. Yani ücreti ödenip indirilebilecek ya da etkin hale getirilecek bir özellikle de karşılaşmadım. Herşey içinde gibi geldi bana. Ha, ileride yaparlarsa bilemem tabi ki.

Sonuç olarak yeni uygulamayı bu haliyle beğendim. İnşallah güncellemelerde de çok gecilme olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozgur42 -- 2 Şubat 2016; 18:24:28 >

• Evet, Kastedilen buydu , çok teşekkür ederim...
  • Yandexte her il için trafik yoğunluğu var ve baya doğru bu verilerden başarasıftta faydalanmazmış acaba.

• Selamlar,
    Aldım ben de; Samsung Galaxy A8 sorunsuz çalışıyor. Hayırlı olsun diğer arkadaşlara da.

Keyifli sürüşler.

İlk fırsatta resimli bir kullanım klavuzu hazırlamaya gayret edeceğim.
  • Selamlar,
    Aldım ben de; Samsung Galaxy A8 sorunsuz çalışıyor. Hayırlı olsun diğer arkadaşlara da.

Keyifli sürüşler.

İlk fırsatta resimli bir kullanım klavuzu hazırlamaya gayret edeceğim.
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    Sizede hayırlı olsun note 4 için gerçekten cuk uydu bu nextgen sadece zaman zaman çıkarken kitleniyor uygulama.Birkaç sorum olacak bu pekçok kullanıcı radarların tahmini yerlerini gösteren speedcam dosyaları paylaşıyor ama bizim yasal sürümlerde olmuyor sanırım.Benim navitech de sesli arama vardı bunda yok sanırım.Son olarak güncelleme prosedürü nasıl direk telefonamı geliyor ve ömürboyumu güncelleme(5 yıl).
  • Speedcam dosyası tamamen kullanıcı bildirimleriye oluşmuş bir nevi özel tekst dosyasıdır. Ben hiç kullanmadım ve hız sınırlarına uygun yolculuk etme seçeneğini tercih ettim. Elbette kullanılır; tercih kullanıcınındır.
    Ciddi kaynaklardan elde ettiğinizde doğru ve güncel dosya size yardımcı olacaktır. Poiplaza sitesinde bir emek sarfedilerek güncel tutulduğunu biliyorum. txt formatında olanı indirip cihazınıza atabilirsiniz.
    Yasal sürüm demeyelim de ülke trafik kurallarının ve denetçilerinin göz yumduğu oranda her sürümde kullanılabilir.
    Sesli arama veya komut iGO Primo sürümüne özel bir eklentiydi. Nexgen'e de gelecektir bir süre sonra; zaten gelmesi de gerekir.

5 yıl sınırını araştırmadım, bunun uygulanması tamamen hizmet sağlayıcının insiyatifinde olan bir seçenek. Başarsoft 5 yıl ile sınırlandırabilir veya partneri NNG, daha da uzun tutabilir süreyi. Yani kafadan 2019 diye şartlamayalım kendimizi. Zaten firma bu süre içinde bir deklerasyon yayınlar, haber veririz duyana duymayana.

Keyifli sürüşler :)

• Selam beyler ,Naviextras.com Türkiye 2015 4.çeyrek haritası yayınlandı.Gözümüz aydın
     BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

• Arkadaslar ücretsiz gecis ne zaman olacak next gen e

Hala para gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sivhaba

Selam beyler ,Naviextras.com Türkiye 2015 4.çeyrek haritası yayınlandı.Gözümüz aydın
     BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

Arkadaşlar,

Naviextras Toolbox ile güncellemelerinizi alabilirsiniz. Yeniden görsel paylaşmaya gerek yok; arkadaşımız bilgilendirmiş. Teşekkür ederiz kendisine.

Keyifli sürüşler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Naviextras.com sadece navigasyon cihazları için mi geçerli?
  • metamorphoses M kullanıcısına yanıt
    Evet, sadece PND olarak gurupladigimiz Navigasyon Cihazları için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.