Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (424. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.968
Cevap
99
Favori
1.000.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

başka versiyonu var mı bu igo nun ? Google play de gözüküyor ?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.basarsoft.igo.javaclient

IGO tekrar yayına alınmış durumda. Telefonlarına format atan kullanıcılarımız tekrar indirebilirler.

Saygılarımla,

Necmettin.
  • Android için IGO yayında ve indirdim. Ancak hem program hem harita eski. IGO yepyeni bir dizayn çıkarttı, neden hala eski versiyonu kullanıyorsunuz?

Ayrıca Basarsoft playstore'dan kalkınca crackli kurdum. Haritası sizinkinden güncel. Bir terslik yok mu?

Ayrıca telefonumda Türkçe TTS yüklü. Ama crackli versiyonda çalışan ileri TTS, satın aldığım programda çalışmıyor?

Son soru playstore'dan yüklediğim IGO'yu nasıl yedekleyebilirim? Telefonum rootlu. Titanium backup ile yedek aldım. geri yükledim, internetten ek dosya indirmeye çalışıp indiremedi. O inen ek dosyalar hangi klasöre iniyor? tekrar olursa diye yedek almak istiyorum.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KnN.LmS -- 12 Haziran 2015; 10:11:14 >
  • Bir de soyle bir durum var. igo'nun yeni yayinlanan(meshur 10.2014 haritali) guncellemesinin aciklamasinda(appstore'da) haritalar artik uygulamanin icindeki satin alma kismindan guncellenecek yaziyordu. İyi guzel de indirirken "lisans 06.03.2016 yilinda bitecek" yazisi vardi.

Simdi iphone'lara satilan uygulama ve harita sonsuza dek bedava guncelleme vaadiyle satti. Bu lisansin 2016 diye yazmasi artik guncellemelere para mi verilecek demek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucuk_Ekmek -- 12 Haziran 2015; 12:47:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beksipeys

Bir de soyle bir durum var. igo'nun yeni yayinlanan(meshur 10.2014 haritali) guncellemesinin aciklamasinda(appstore'da) haritalar artik uygulamanin icindeki satin alma kismindan guncellenecek yaziyordu. İyi guzel de indirirken "lisans 06.03.2016 yilinda bitecek" yazisi vardi.

Simdi iphone'lara satilan uygulama ve harita sonsuza dek bedava guncelleme vaadiyle satti. Bu lisansin 2016 diye yazmasi artik guncellemelere para mi verilecek demek?

benim lisanslarda böyle bir tarih yok.Ben mi yanlış bakıyorum acaba?

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmkansız -- 12 Haziran 2015; 13:17:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Basarsoft

quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

başka versiyonu var mı bu igo nun ? Google play de gözüküyor ?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.basarsoft.igo.javaclient

IGO tekrar yayına alınmış durumda. Telefonlarına format atan kullanıcılarımız tekrar indirebilirler.

Saygılarımla,

Necmettin.

Evet yaklaşık bir hafta on gün önce istanbul büronuzu Aradım inşallah bu cumadan için yayımlanma ihtimalinin olduğunu olmaz ise para iadesi yapabileceklerini söylediler. Bu gün Google playden indirdim. Peki güncel haritayı ne zaman alabileceğiz, İgo güncellemelerini ne zaman alacağız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 2015.3 haritası ne zaman çıkar,
  • Valla form sitelerin de lisanssız İgo navigasyonlar için 2015 başarsoft haritalar mevcut ama lisans olunca neden Se geçikiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • NNM ile sorun çözüldü o zaman. En iyi harita Igo'da olabilir ama en iyi program Sygic. Bu gerçeği değiştirmek için Google entegrasyonu gerekli.

• quote:

Orijinalden alıntı: LiVeVaLuE

NNM ile sorun çözüldü o zaman. En iyi harita Igo'da olabilir ama en iyi program Sygic. Bu gerçeği değiştirmek için Google entegrasyonu gerekli.

Ne yönden üstün o program igo dan,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İGO hakkında birçok eleştiride bulunulabilir, ama menüsü hiçbir navigasyon programıyla karşılaştırılamaz. İnanılmaz kullanıcı yanlısı, aklınıza gelebilecek her türlü ayarı yapabiliyorsunuz. Ben Hem İGO hem de Sygic'i ücretli kullanıyorum. Ücretsiz programların hepsini denedim diyebilirim. İGO güncelleme sorununu çözerse hiçbir program onunla rekabet edemez. Geliştirilmesi gereken yönler de var tabii, ben doğrudan kendilerine yazdım hepsini.
  • Badarsoft gelismeyi birakti gibi. Rakipsiz olmasi rehavet yapti sanirim.

Son zamanlarda poi lerde bulamadiklarim.
    1. Nobetci eczanenin yeri yanlis. Bayrampasa. Tarihi hatirlamiyorum. Bosu bosuna dolastim. Sonunda birine sorarak buldum.
    2. Eyup münzevi camii. Hic yok.
    3. Cihangir koleji bahcesehir subesi hic yok.

• merhaba sayın yetkili.
    özellikle küçük ilçe ve beldelerde banka atm benzinlik dışında bir çok yer haritada bulunmuyor. örneğin market kafe kasap vs vs bu konuda aslında çalışılması gereken bir konu next cihazı kullanıyorum basarsoft haritalı ve sürekli güncelliyor um

• Arkadaşlar Başarsoft'un 2015 Garmin haritasını kullanıyorum ama çoğu zaman cihazın çizdiği rotalar hep saçma sapan oluyor.

Bir teşbih yapayım; kendi evinizin yan odasına salondan geçmek istediğinizde cihazın çizdiği rotada sizi bahçeye indirip halat sarkıtıp odaya balkondan geçmek gibi :D

Dönüş noktaları ve rotalarda sıkıntı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Arkadaşlar Başarsoft'un 2015 Garmin haritasını kullanıyorum ama çoğu zaman cihazın çizdiği rotalar hep saçma sapan oluyor.

Bir teşbih yapayım; kendi evinizin yan odasına salondan geçmek istediğinizde cihazın çizdiği rotada sizi bahçeye indirip halat sarkıtıp odaya balkondan geçmek gibi :D

Selamlar.

Eğer hatırladığınız bir rota var ise kontrol edelim.

Saygılarımla,

Necmettin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

Badarsoft gelismeyi birakti gibi. Rakipsiz olmasi rehavet yapti sanirim.

1. Nobetci eczanenin yeri yanlis. Bayrampasa. Tarihi hatirlamiyorum. Bosu bosuna dolastim. Sonunda birine sorarak buldum.

Selamlar.

Eczanenin adını hatırlıyor iseniz kontrol ederiz. Münzevi Cami'sini düzelttik. Kolej için Kolej yetkililerinin başvurması gerekiyor.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

Necmettin.
  • quote:

quote:

Selamlar.

Eczanenin adını hatırlıyor iseniz kontrol ederiz. Münzevi Cami'sini düzelttik. Kolej için Kolej yetkililerinin başvurması gerekiyor.

Saygılarımla,

Necmettin.

Bunlari hatalari duzeltin diye yazmadim. Gelisimin ne durumda oldugunu belirtmek icin yazdim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Arkadaşlar Başarsoft'un 2015 Garmin haritasını kullanıyorum ama çoğu zaman cihazın çizdiği rotalar hep saçma sapan oluyor.

Selamlar.

Eğer hatırladığınız bir rota var ise kontrol edelim.

Saygılarımla,

Necmettin.

İzmir ekibinize söyler misiniz, şirinyer den konak ykm istikametine garmin cihaz kullanarak yola çıksınlar, bakalım ne diyecekler, merak ediyorum.

• quote:

quote:

Selamlar.

Saygılarımla,

Necmettin.

Android Uygulamada grafik sorunları yaşıyorum gerekli yerlere bilgileri ilettim ama bir netice yok tüm uygulamalar neredeyse günlük geliştirilirken parayla aldığımız uygulamanın umursanmaması Başarsoft tarafından değerlendirilmeli.

Bu uygulamayı edindikten sonra elimdeki navigasyonu sattım sattığıma pişman oldum diyebilirim güncelleme konusunda Android uygulamanız sınıfta kalır...

• Basarsoft kullanıcısına yanıt
    Nihayet! Teşekkürler

• igo google arama artık yapılmıyor mu?
    önceden aranıyor biliyordum ama suan arama yapılmıyor?
    sözleşme mi bitti acaba
  • 
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.