Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (421. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.969
Cevap
99
Favori
1.000.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: agtr

Şirketin sessizliği ve google play den neden kaldırıldığına dair net bir açıklama yapmaması ilginç.

Şirketin sessizliği+ Google Play+ iOS Platformunda uzun zamandır yayınlanmayan iGO Uygulaması Güncellemesi...
  • Sakın bulaşmayın bu firmaya, paramızı aldılar, uygulama yok, bu nasıl iştir anlamadım, navigasyonun lazım olacağı zaman kendisi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başarsoft bu durumu bir an önce düzeltmeli telefona hard reset atıcam atamıyorum!!!
    Sayfayı yetkililere ileteceğim...

• quote:

Orijinalden alıntı: CİLO 3.25i

Başarsoft bu durumu bir an önce düzeltmeli telefona hard reset atıcam atamıyorum!!!

başarsoftu aradım bizimle alakalı değil haftaya düzelir dedi 2 hafta önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: mateach

quote:

Orijinalden alıntı: CİLO 3.25i

Başarsoft bu durumu bir an önce düzeltmeli telefona hard reset atıcam atamıyorum!!!

başarsoftu aradım bizimle alakalı değil haftaya düzelir dedi 2 hafta önce

Bende Google Play e konuyu ilettim, sorunun Google Play den kaynaklandığını söyledikerini ilettm. Cevap bekliyorum.

• başarsoft bu yazılanları görmş,foruma girmiş çünkü,ama cevap vermiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basarsoft

quote:

Orijinalden alıntı: öztürk55080

Necmettin Bey bir düzeltme de ben göndereyim.

Samsun Tekkeköy ilçesinde Necati Akçağlılar Anadolu Lisesi olarak gösterilen okul günümüzde Tekkeköy İmam Hatip Ortaokulu olarak hizmet veriyor. Necati Akçağlılar Anadolu Lisesi ise yeni binasına taşındı. Aşağıda vereceğim resimde görüleceği üzere. Düzeltirseniz sevinirim.

Tabi resmi ekleyebilirsem.

http://imgur.com/RmhYGni

Selamlar.

Gerekli düzeltme yapıldı, 2015.03 güncellemesinde yer alacak.

İlginiz için teşekkürler.

Saygılarımla,

Necmettin.

Necmettin Bey daha önceden belirmeme rağmen 2015.03 haritasında gerekli düzeltme yapılmamış.
    Necati Akçağlılar Anadolu Lisesi'nin yeri yeni haritanızda hatalı verilmiş. doğrusu aşağıdaki resimlerde.
     BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

• Merhaba;
    İzmir çevre yolunun devamı açıldı artık.

Çiğli'den Koyundere'ye kadar olan kısım. Artık ulukent kavşağından bağlantı da yapılabiliyor.

Haritaya eklenmesi herkesin yararına olacaktır.

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hero4262321 -- 24 Mayıs 2015; 23:05:37 >
  • Google play üzerinden kredi kartımızla uygulamayı satın aldığıma dair bilgiye nasıl ulaşabilirim , bilen biri pm den ulaşırsa sevinirim. Artık tüketici hakem heyetine gideceğim.

Edit: maillerim arasında uygulamayı satın aldığımda gelen maili buldum tutar vs. Herşey açıkca yazıyor. Sanırım işimi görecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [topal]solucan -- 25 Mayıs 2015; 3:57:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [topal]solucan

Google play üzerinden kredi kartımızla uygulamayı satın aldığıma dair bilgiye nasıl ulaşabilirim , bilen biri pm den ulaşırsa sevinirim. Artık tüketici hakem heyetine gideceğim.

Edit: maillerim arasında uygulamayı satın aldığımda gelen maili buldum tutar vs. Herşey açıkca yazıyor. Sanırım işimi görecektir.

Uygulama kaldırıldığı için markette aldığına dair birşey gözükmüyor. Dediği gibi ya mail ya da kredi kartı ekstresi olacak.

Nasıl böyle birşey yaparlar anlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdalkesgin

quote:

Orijinalden alıntı: [topal]solucan

Google play üzerinden kredi kartımızla uygulamayı satın aldığıma dair bilgiye nasıl ulaşabilirim , bilen biri pm den ulaşırsa sevinirim. Artık tüketici hakem heyetine gideceğim.

Uygulama kaldırıldığı için markette aldığına dair birşey gözükmüyor. Dediği gibi ya mail ya da kredi kartı ekstresi olacak.

Nasıl böyle birşey yaparlar anlamıyorum.

https://wallet.google.com/manage/#transactions:filter=ALL

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayır sebebi neydi ki kaldırdınız

• quote:

Orijinalden alıntı: EuroAsia

Hayır sebebi neydi ki kaldırdınız

Sebebi hakkında bir açıklama yapılmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

Merhaba.

Daha önce açıklama yazmıştım, bir önceki sayfada mevcut, yine yazayım.

Durum bile isteye yapılmış bir durum değil, bizden de kaynaklı değil. Kullanıcı sözleşmelerinde yapılan düzenlemelerden sonra NNG aralarında oluşan bir karışıklık sebebiyle şu an için yayında görünmüyor.

Arkadaşlarımız bu durum ilk yaşandığında gerekli yerlere gerekli bildirimleri ve başvuruları yaptılar, tekrar yayına konmasını bekliyoruz biz de.

Olayda bir kasıt yok, bir hata yüzünden böyle bir sıkıntı mevcut. Tekrar yayına konduğunda kimseden tekrar para istenmesi gibi bir durum da söz konusu değil.

Yaşanan karışıklık sebebiyle özür dileriz.

Saygılarımla,

Necmettin.

• quote:

quote:

quote:

Merhaba.

Durum bile isteye yapılmış bir durum değil, bizden de kaynaklı değil. Kullanıcı sözleşmelerinde yapılan düzenlemelerden sonra NNG aralarında oluşan bir karışıklık sebebiyle şu an için yayında görünmüyor.

Arkadaşlarımız bu durum ilk yaşandığında gerekli yerlere gerekli bildirimleri ve başvuruları yaptılar, tekrar yayına konmasını bekliyoruz biz de.

Olayda bir kasıt yok, bir hata yüzünden böyle bir sıkıntı mevcut. Tekrar yayına konduğunda kimseden tekrar para istenmesi gibi bir durum da söz konusu değil.

Saygılarımla,

Necmettin.

Cevap için teşekkürler

• Başarsoft Haritalı "Next YE-G 565" Modeli Navigasyonum son güncellemeden sonra kafayı yedi. Her kavşakta Sağdan gir, Soldan gir, Geri dön diyor. Kavşağı geçincede Rotayı yeniden hesaplıyor.. Sebebini nedir.
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    Bugün itibari ile güncelleme sorunu Navitech ve Naviextras tarafından çözüldü.
    Güncelleme yapabildim
  • bulentdilbaz B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Sizin adınıza sevindim
  • IGO'nun APK dosyasını yükleyip paylaşabilecek kimse var mı? Data klasörleri hafıza kartımda duruyor. Sadece uygulama eksik.

• quote:

quote:

quote:

Merhaba.

Saygılarımla,

Necmettin.

Edebiyat yapmayınız, edebiyat para etmiyor, kullanıcıların parasını iade ediniz. Size düşen bu, gerisi teferruat, karşınızda çocuk çoluk mu var? Daha hala edebiyat yapıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hukukadami -- 28 Mayıs 2015; 12:36:35 >

• 
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.