Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (406. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.969
Cevap
99
Favori
1.000.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akikara

Sizin iGo'daki yol:

Asıl olması gereken:

Google Maps'te de yok.

http://goo.gl/xBHBsE

İlgilenirseniz sevinirim. Bir de hız limitleri ile alakalı sıkıntılar var. Şöyle ki;

https://goo.gl/maps/bU1Ua

Bu yolda hız sınırı otomobil için 90 km/h iken sizin programınız sıkıntı çıkartabiliyor. Bazen 110 bazen 50 ye düşüyor.

Merhaba.

Belirtmiş olduğunuz yol eklendi, hız limitleri düzeltildi,2015.03 güncellemesinde inceleyebileceksiniz.

İlginize teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

Necmettin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basarsoft -- 24 Kasım 2014; 11:17:55 >
  • Merhaba.

IGO tabanlı cihazlar için 2014.10 haritası yayındadır, cihazlarınızı güncelleyebilirsiniz.

Emeği geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

Saygılarımla,

Necmettin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammet77

istanbul kozyatağında d100 üzerinde bulunan üst geçit kaldırılmıştır..

Merhaba.

Karışıklık olmaması açısından belirtmiş olduğunuz geçidin konumu ile ilg. bir ekran görüntüsü ya da koordinat yollamanız mümkün müdür acaba?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

Necmettin.
  • Basarsoft kullanıcısına yanıt
    navigasyon da koordinatları şu şekilde veriyor k40.97506 d29.09910

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammet77

navigasyon da koordinatları şu şekilde veriyor k40.97506 d29.09910

Teşekkürler.

Gerekli düzenlemeyi yaptık, 2015.03 güncellemesinde inceleyebileceksiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

Necmettin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basarsoft

Merhaba.

IGO tabanlı cihazlar için 2014.10 haritası yayındadır, cihazlarınızı güncelleyebilirsiniz.

Saygılarımla,

Necmettin.

Ne gibi değişiklikler oldu,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun

Keyifli navigasyonlar herkese.
  • Basarsoft kullanıcısına yanıt
    Vallahi, ne yalan söyleyeyim aralık aynın sonunu görürüz diyordum bu güncelleme için :)
  • hayırlı olsun
  • İyi oldu ben sene başını dahi bulur diyordum.Yalnız özellikle Alim bey'e sesleniyorum haritalarda çok aşama kaydedildi ama bu igonun yapay zekasımı diyim algoritma hesaplamalarımı diyim hiç gelişme yok.Neden elin adamlarına bağlıyız burda hali hazır uygulamalarınız dışında hakkaten yurtdışına dahi pazarlanabilecek bir yazılım beklesek sizden.Piri Reis falan gibi güzel bir isimle mesela.
  • Algoritma işi zor, yıllarca garmine algoritma yazan adamlar garmin forumda dalaşıyorlar, o doğru bu yanlış diye. Basarsoft harita programı işine girerse, isim teklifim kılavuz

• Piri Reid anlamlı olur. Donanım bağımlılığımızı anlıyorum algoritma konusunda eksiğimiz olduğunu düşünmüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olabilir görüyorum bir macaristandan falan ne eksiğimiz var.Paraysa para akılsa alası var.Yalnız işin kolayını seven hazır tezgahtan kazanmayı seven milli düşünmeyen bir milletiz malesef.Bunu kesinlikle başarsofta kasıtla söylemiyorum.Pek çok sektörde böyle malesef.Başbakan işin en uç sektöründen otomobilden girdi cep telefonundan girdi tabi cari açık oradan en çok kaynaklanıyor.Ama bu gün alt sektörlerde buna gıda tarımda dahil yüzde yüz kendimiz üreteceğimiz ürünler sermaye akıtmadan hazır dışardakine kar payı koyarak ülkede satılıyor.Konu dışına çıktı biraz ama bunları söyleyecek platformda bırakmadılar memlekette malesef.
  • Haritada öncekine göre hangi değişiklikler yapıldı acaba? Başarsoft'un sitesinde hala 2014.07 sürümüyle ilgili bilgiler var da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basarsoft

Merhaba.

Saygılarımla,

Necmettin.

android telefonum için satın aldığım igo programında hala 2014.03 haritası var. 2014.07 güncellemesi gelmedi. 2014.10 güncellemesi gelir mi gelirse kimbilir ne zaman gelir. cevap verecek bir yetkili var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozgur42

Necmettin Bey, Konya'da aşağıdaki resimlerdeki A noktasından B noktasına dönüşler yapılamaz. Zira orada hem sola dönüş, hem de U dönüşü yasağı vardır. İşin garibi ise o nokta yıllardır öyledir ve siz çok önce bunu düzeltmiştiniz diye hatırlıyorum. Eski bir hata nasıl tekrar haritaya girebilmiş anlayamadım. Kolay gelsin.

Necmettin Bey, yukarıdaki hata yeni haritanızda da aynen devam etmekte. Çok da önemli bir nokta maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozgur42 -- 26 Kasım 2014; 12:07:16 >
  • Arkadaşlar birşey soracağım bendeki navitech ve igo yazılımıyla gittiğim yerleri sonradan haritada bilgisayarda mesela takip edeceğim bir sistem varmı.Google earth de mesela iz takip gibi.
  • Selamlar,

Günlük kayıtlarınızı Dışa Aktar deyip SD karta atın; sonra Google Earth ile açıp inceleyebilir, saklayabilirsiniz.

Bir diğer yazılım Garmin Mapsource (Artık geliştirilmiyor ama halen iş görür nitelikte) , Garmin Map Editor, Garmin Basecamp

Harita ihtiyacı olursa openstreetmaps içinde Garmin aratın Türkiye haritası bulursunuz.

Kolay gelsin
  • Alim bey,

Başarsoft navigasyon cihazlarında devrim yaratmak istiyorsa, trafik uyarı ve bilgi işaretlerini de haritaya ekleyebilmeli. Park yapılmaz işaretleri dönmüş, ve bazıları da ağaç yaprakları ile kapanmış bir yoldan trafik denetimcileri araç çekmekte hiç zorlanmıyorlar. Hani yargıtaya göre vatandaşa devlet tuzak kuramazdı? Bu önerimi lütfen düşünün. Sürücüler araca bindiklerinde ilk yapacakları şey cihazlarını açmak olsun. Örneğin, park yapılmaz niteliği olan bir yolda sürücüler durduklarında eğer levha uyarı özelliği aktif ise "Bu yolda park yapılamaz" sesli ve görüntülü uyarısı olsun.

Saygılar
  • Bu haritada neler değişti o bilgilerin yazılı olduğu .pdf dosyası yokmu,

• 
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.