Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.969
Cevap
99
Favori
1.000.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Satinaldigim IGO primo Google playdan son birkac hafta icinde 3. defa guncelledi kendini. ve yine 500 MB indirip kurdu. Bu nasil guncellemedir boyle , zaten programin kendisi de o kadar ? Sorun nedir acaba ?

Harita guncelleme konusunu hala basarabilmis degilim navisextrasta :(( onceki sayfalara bir goz atayim
  • Yeni harita ne zaman çıkar,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

Artık garmin başarsoft ile çalışmıyormu acaba?

Navcity adına firmayamı geçtiler

Garmin 3590 kullanıyorum
  • Cihan kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Cihazınızda Garmin Navcity Haritaları yüklüyse güncelleme hakkınız süresince kullanmaya devam edeceksiniz. Başarsofttan yapılan açıklama bu doğrultuda (yanlış anlamadıysam)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basarsoft

quote:

Orijinalden alıntı: dropby23

Merhaba 2014 güncellemesi için tarih verebiliyor musunuz?
    Bu 3. Soruşum olacak
    Teşekkürler

Merhaba.

Kesin bir tarih verebilmemiz zor malesef.

Saygılarımla,

Necmettin.

necmettin bey. bazı şeyler oğrenmek istiyorum. bende pirhana fuga var. güncelleme yapmak istiyorum fakat naviextras.com sitesinde tavsiye edilecek güncellemeler görünmüyor. nedeni ömür boyu güncelleme hakkım doldu mu acaba. diger taraftan cihaz bilgilerim aşagıda :
    PC Aracı ile kayıtlı:
    04.05.2013
    İlk GPS konum belirleme:
    28.07.2010
    Yazılım Kimliği:
    CK-4W3H-2Z8Y-B3G2-E8LX
    cihaz üzerinde ise harita versiyonu 2012-10 görünüyor. neden güncelleme yapamıyorum bir bilgi verebilirmisiniz. teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: hgoze1

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dropby23

Merhaba 2014 güncellemesi için tarih verebiliyor musunuz?
    Bu 3. Soruşum olacak
    Teşekkürler

Merhaba.

Kesin bir tarih verebilmemiz zor malesef.

Saygılarımla,

Necmettin.

necmettin bey. bazı şeyler oğrenmek istiyorum. bende pirhana fuga var. güncelleme yapmak istiyorum fakat naviextras.com sitesinde tavsiye edilecek güncellemeler görünmüyor. nedeni ömür boyu güncelleme hakkım doldu mu acaba. diger taraftan cihaz bilgilerim aşagıda :
    PC Aracı ile kayıtlı:
    04.05.2013
    İlk GPS konum belirleme:
    28.07.2010
    Yazılım Kimliği:
    CK-4W3H-2Z8Y-B3G2-E8LX
    cihaz üzerinde ise harita versiyonu 2012-10 görünüyor. neden güncelleme yapamıyorum bir bilgi verebilirmisiniz. teşekkürler.

Merhaba.

Piranha firması ile iletişime geçerseniz size daha sağlıklı yardımcı olabilirler diye düşünüyorum.

Saygılarımla,

Necmettin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Yeni harita ne zaman çıkar,

Merhaba.

Henüz belli değil, belli olduğunda buradan paylaşımda bulunuruz.

Saygılarımla,

Necmettin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Yeni harita ne zaman çıkar,

Merhaba.

Henüz belli değil, belli olduğunda buradan paylaşımda bulunuruz.

Saygılarımla,

Necmettin.

Başarsoft gibi bir firmanın harita yayınlama tarihinin belli olmaması çok şaşırtıcı bir durum,
  • mayis'in sonu gibi bekliyorum ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de Mayıs sonu, Haziran başı gibi umuyorum; geçmiş yıllara bakarak. Genelde güncel harita "Tatil Sezonu" başlarında yayınlanmış oluyor. Bir konu daha var, Başarsoft Data derlemesini hazırlayıp NNG'ye gönderse bile testleri, ve NNG'nin yayınlama Programı değişebiliyor. Bu konuda Başarsoft'da muzdarip olduğunu belirtmişti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Ben de Mayıs sonu, Haziran başı gibi umuyorum; geçmiş yıllara bakarak. Genelde güncel harita "Tatil Sezonu" başlarında yayınlanmış oluyor. Bir konu daha var, Başarsoft Data derlemesini hazırlayıp NNG'ye gönderse bile testleri, ve NNG'nin yayınlama Programı değişebiliyor. Bu konuda Başarsoft'da muzdarip olduğunu belirtmişti...

Muzdarip olmak ayrı bir şey üstat, harita yayınlama ve güncelleme tarihinin belirsiz olması ayrı bir şey,
  • Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    Selamlar;

Bakın sitelerinde şu açıklama var.

quote:

Başarsoft haritaları 4 aylık periyodlarla kulllanıma sunulmaktadır. Yılın ilk haritası Mart ayında üretilmektedir. Yılın İkinci haritası ise Temmuz ayında sunulmaktadır. En son haritamız ise Ekim ayında satışa sunulmaktadır.

Yanlış anlaşılmasın; bu konuda en yetkili ağız firmanın kendisidir diyerek, yorumsuz paylaşıyorum

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Selamlar;

Bakın sitelerinde şu açıklama var.

quote:

Başarsoft haritaları 4 aylık periyodlarla kulllanıma sunulmaktadır. Yılın ilk haritası Mart ayında üretilmektedir. Yılın İkinci haritası ise Temmuz ayında sunulmaktadır. En son haritamız ise Ekim ayında satışa sunulmaktadır.

Yanlış anlaşılmasın; bu konuda en yetkili ağız firmanın kendisidir diyerek, yorumsuz paylaşıyorum

Saygılar.

Olması gereken açıklama bu, ama alıntılı mesajımda tarih yok denilince şaşırdım, ,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    Tarih var aslında; Mart, Temmuz ve Ekim aylarında Başarsoft Haritalarını yapar (ki şu an 2013.10 harita kullanılıyor) ve NNG'e gönderir. 2013.10 harita ne zaman güncellendi cihazlarda? 2014 Ocak İlk 10 günde; değil mi?

Denklemi siz kurun
  • Böyle saçmalık mı olur. Martta harita çıkar diyorsan Martta harita çıkar. Şu an en günceli neyse yayınlayın. Nisan ayı geldi. Nerede 2014.03 haritası ?
  • heredot_abi_ H kullanıcısına yanıt
    Basarsoft kullanıcısına yanıt
    baytekin sitesinden harita güncelleme linki artık cihaza harita atma fonksiyonu olarak çalışmaktadır. Daha önce Mapsource yazılımı ile birlikte geliyor ve hem cihazımızda hem de bilgisayarımızda plan yapabiliyordum. Şu an sadece gps cihazımızda kullanabiliyoruz. Ticari bir durum olabilir ama haritanızı daha çok kullanırken, şimdi daha az kullanmaya yönlendirildiğimizi belirtmek istedim. Tekrar mapsource programı ile birlikte bilgisayarımızda haritalarınızı kullanmak, plan yapmak ve sonrasında garmin cihazımıza waypoint'leri atmak dileğiyle...@Basarsoft

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ken08 -- 1 Nisan 2014; 18:18:56 >
  • Önceden de bu şekilde verdikleri çok oldu. Bazen mapsource veriyorlar, bazen img

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni harita olacakmı :)
  • heredot_abi_ H kullanıcısına yanıt
    Güzel bir 1 Nisan Şakası yapmışsınız Sevgili Heredot_Abi :-)

Nerede acaba ??

Tekrar cevap verelim.

Mart ayı sonunda harita üretim biriminin teslim ettiği haritalar, NNG firmasına iletilir, onlar derler ve hazırlarlar, sonra kalite testleri yapılır, ardından bizler onay veririz. Sonra da lansmana alınır.
    Garmin için de derlemeyi biz burada yapiyoruz, NNG kadar uzun sürmese de, o da biraz vakit aliyor.

Yani filmi çekiyoruz, kameralardan çıkar çıkmaz yayına verilmiyor. Her türlü kontrolden sonra çıkıyor yayına..

Su anki beklentimiz Mayıs ayı içinde olacaktır diye düşünüyoruz.

Saygılarımla,

Alim K.
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Google yerel search icin para istemeye başlayınca bu konuda bir geri adım attı NNG.
    Başartrafik öneriyoruz :-))

Saygılarımla,

Alim K.
  • 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.