Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.969
Cevap
99
Favori
1.000.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben uygulamanın güncellenmesini sormuyorum ki, uygulamada güncellemeler ücretsiz ve sürekli zaten. Yeni haritalar o güncellemelere dahil mi değil mi, mesele o. Uygulama güncellemelerinde başarsoft ile ilgili ne yazdığını bilmiyorum. Bilen varsa diye bu sayfada ve firma yetkililerine soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axilic -- 12 Ocak 2014; 17:51:02 >
  • 2013-10 numaralı harita güncellemesi çıkmış ama android hala eski 2013-7 kullanıyor. Ben parayla satın aldım, arkadaş cracklenmis android versiyonunu kullanıyor, dediğine göre onlara Son harita gelmiş. Böyle saçmalık görmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • axilic kullanıcısına yanıt
    Şöyle izah edeyim; normal navigasyon ihazlarında Naviextras toolbox ile (veya benzer yazılımlar ile) harita ve yazılım güncellemelrini alırsınız.
    IOS cihazlarda yazılım ve Harita güncellemeleri birlikte gelir. Yani yazılım ve Harita güncellemesi ayrı ayrı değil... Siz herpsini yeni bir paket olarak indirirsiniz cihazınıza ve kurulur. Eski yazılım da silinir atılır.
    Hem versiyon yükselir hem de harita sürümü.
    Çok nadir sadece yaılım güncellemesi yalnız olarak gelir geçen güncellemedeki gibi.
    Ömür boyu güncelleme dendiğinde ikisini de kapsar; net olarak bilmek istediğiniz buysa...

Saygılar
  • gidakontrol G kullanıcısına yanıt
    Çoğunlukla önceden gelirdi; şimdi biraz gecikmiş anladığım kadarıyla. Çok yakındır 2013.10 gelmesi...
  • Böyle saçma uygulama olurmu, sen güncellemeyi yüklemeden Korsana sizdirirsan ben niye para verip alayım.

"Sen" derken, kim?
  • Haritayı ben sizdiramayacagima göre. Firmadan sizdi

Bakın onu da şöyle izah edeyim. Firma böyle bir sızdırma yapmaz; neden yapsın. Yapan senin benim gibi kullanıcılar.
    Biz burada bunun için "Emek hırsızlığı" diye feryat ediyoruz.
    Parasını cebinden ödediği bir yazılımı başkaları ile paylaşmak ne derece legal veya illegaldir. Yıllardır bunun tartışmasını yapıyoruz zaten.

Cihazınızı root'larsınız veya JB yaparsınız; bilgilerinizin güvenliğini riske atarsınız; her yazılımı kırık kuruk kullanırsınız. Ben yapmadım bu güne kadar ama yapanlar var biliyorum, görüyorum :)
  • Isler söyle işliyor, firma önce haritayı sizdirir, hata vs varmı korsan kullanıcıya test ettirir, arada korsanda beğenip alan olur diye umut eder. Bir nevi deneme sürümü gibi, Misal s4 için kitkat sürümü şimdiden sizdi.

• Hocam bu harita sızma felan yok harita çıkalı birkaç gün oldu korsancı harita çıktığında lisanslı yüklenen bir cihazdan alıp yüklemiştir hepsi bu. Bu haritayı test eden belirli testerler var bugüne kadar (2008 den beri) harita çıkmadan korsana düştüğünü görmedim
    Değil değil; testerler var zaten... Hiç biri dışa bilgi sızdırmaz, yıllardır bilinir bu uygulama ve bu şekilde yapılır
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    Tesekkür ederim. Cevabınız yardımcı oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben profesyonel anlamda tester oldugunu sanmiyorum. 2 sene once, yeni harita ciktiginda istanbuldaydim. Poi aramadan benzin isaretine bastim, ne kadar bufe, kuruyemisci varsa geldi. Neyse dedik, bogazdan karsiya gecerken bir baktim, deniz yokkisa sure sonra v2 cikti, sorunlar duzeltildi. Test edilse bunlar mutlaka gorulurdu. Tabi biz de ciktimi cikacakmi, nerede kaldi vs ile baski uygulayinca, firma da bir an once yayimlamaya calisiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 12 Ocak 2014; 21:15:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Ben profesyonel anlamda tester oldugunu sanmiyorum. 2 sene once, yeni harita ciktiginda istanbuldaydim. Poi aramadan benzin isaretine bastim, ne kadar bufe, kuruyemisci varsa geldi. Neyse dedik, bogazdan karsiya gecerken bir baktim, deniz yokkisa sure sonra v2 cikti, sorunlar duzeltildi. Test edilse bunlar mutlaka gorulurdu. Tabi biz de ciktimi cikacakmi, nerede kaldi vs ile baski uygulayinca, firma da bir an once yayimlamaya calisiyor

Var var gerçek anlamda testler yapılıyor o dönemki haritada o hata hyayınlanmadan farkedilmiş ve haritanın düzeltilmiş hali NNG ye yollanmış ama NNG sehven hatalı olan sürümü yayınladığı söylendi sonradan düzeltildi.Ben olayı böyle hatırlıyorum

• 2013.10 ne zaman çıkacak acaba,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

2013.10 ne zaman çıkacak acaba,

çıktı http://forum.donanimhaber.com/m_86288613/tm.htm
  • bahsettlglm garmin haritasi idi ama

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

bahsettlglm garmin haritasi idi ama

olabilir o dönemler de igo için benzer sorun yaşandı poi klasörlerinde karışıklık yapılmış muhtarlıklar müzelerle çıkıyordu.Hatta yine var kileselerle tıkladığınızda türbeler aynı klasörde çıkmakta bu nu başarsoft'a çok önce yazdım geri dönüş bile yapılmadı ben de yazmaktan vaz geçtim.Belki doğru olan budur onuda bilmiyorum

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• @İmkansız

Eyvallah hemen ediniyorum,
  • k37.02755 d35.31047 70159 sokak mavi bulvardan tek yön geliş oldu.yanındaki ibooman caddesi ise mavi bulvara doğru tek yön gidiş oldu.düzeltirseniz sevirinim

k37.02883 d35.30197 buradan mavi bulvar tarafına u dönüşü için ada eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malt1 -- 13 Ocak 2014; 13:23:25 >
  • 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.