- x
Orjinal NIKE ve İmitasyon NIKE arasındaki fark ne arkadaşlar??????KORAY SPOR?
23 Cevap31326 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2284 Mesaj
13 Haziran 2008; 11:04:07 

Arkadaşlar geçenlerde 128 YTL Bursalı arkadaşlar bilir KORAY SPOR dan ayakkabı aldım. NIKE

sorum şu sizlere orjinal olup olmadığını nasıl anlarız.İmitasyon yada gerey mal arasında fark varmı

BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIZILÖTESİİ -- 13 Haziran 2008; 11:05:32 >

Osmanlı ve Türk Tarihi Kulübü
Türk Tarihinin En Büyük Kumandanı Fatih Sultan Mehmet Han

4211 Mesaj
13 Haziran 2008; 11:05:15 

kalite...çakması rahat değildir bu 1,
2.si 4-5 defa topa vur bakalım sonuç ne olacak

BU İMZAYA ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim DONANIMHABER YÖNETİMİ'NCE engellenmiştir.

2284 Mesaj
13 Haziran 2008; 11:06:34 

Bunlarda acaba kod olayı varmı web sitesinden bakmak için

içimizde prof varsa anlar

6437 Mesaj
13 Haziran 2008; 11:07:36 

Hocam o kadar paraya aldıysan orj.dir... ama TR de acaip işşler dönüyo bu yüzden sana o paraya çakmasını da az bi ihtimal olsa da satmış olabilirler ama 11 senedir Ankarada oturuyorum markalı görünen çakma bi ayakkabıyı o kadar paraya alan görmedim... seninki de orj. dir merak etme.... dikişlerine bak ..çok kafanı kurcalıyosa bi nika bayiisine git orj. mi çakma mı bu diye göster..

Valla giyince eline alınca bile orj. olup olmadığını az çok anlaman lazım..

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!

2284 Mesaj
13 Haziran 2008; 11:10:33 

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Hocam o kadar paraya aldıysan orj.dir... ama TR de acaip işşler dönüyo bu yüzden sana o paraya çakmasını da az bi ihtimal olsa da satmış olabilirler ama 11 senedir Ankarada oturuyorum markalı görünen çakma bi ayakkabıyı o kadar paraya alan görmedim... seninki de orj. dir merak etme.... dikişlerine bak ..çok kafanı kurcalıyosa bi nika bayiisine git orj. mi çakma mı bu diye göster..

Valla giyince eline alınca bile orj. olup olmadığını az çok anlaman lazım..

Dostum alalı daha 3 gün oldu fakat yanımdaki arkadaşalr BURSA KORAY SPOR ARADA İMİTASYON MAL DA VERİYO DİYOLAR.bURSALI ARKADAŞALR BİLİR.

BUNUN ACABA BİR YÖNTEMİ VARMI

1602 Mesaj
13 Haziran 2008; 11:20:27 

Tabandan Giydiniz zaman çok sert olur çakma Çünkü nike ayakkabıları bütün modellerin air taban sistemi vardır dikişl izlerinden belli olur

87 Mesaj
13 Haziran 2008; 11:22:29 

quote:

Orjinalden alıntı: KIZILÖTESİİ

Dostum alalı daha 3 gün oldu fakat yanımdaki arkadaşalr BURSA KORAY SPOR ARADA İMİTASYON MAL DA VERİYO DİYOLAR.bURSALI ARKADAŞALR BİLİR.

BUNUN ACABA BİR YÖNTEMİ VARMI

Evet Koray Sporun daha önce çakma Halley botlar sattığı ortaya çıkmıştı. Hemde o botların en moda olduğu dönemde. Ben hiç güvenmiyorum oraya.

17 Mesaj
13 Haziran 2008; 11:23:31 

http://www.belindasport...ourt_tradation_v_2.html ben bunun çakmasını alıcam 35 liraya süper bişi anlamak nerdeyse imkansız ve alacağım yerde burda flo dan sonra en buyuk mağaza

(resim ekleyemedim özür dilerim link attım )

<< Kaybedenler Klübü >>

"Yanlızlığa terkedildiyseniz..."

2284 Mesaj
13 Haziran 2008; 22:46:03 

quote:

Orjinalden alıntı: ATOM ANT

Tabandan Giydiniz zaman çok sert olur çakma Çünkü nike ayakkabıları bütün modellerin air taban sistemi vardır dikişl izlerinden belli olur

Aldığım ayakkabıda AIR taban.yürürken bir sorun yok yumuşak havalı olduğu belli.

ama bursalı arkadaşlar bilir koray sporun imitasyon mal satma olasılığı varmı acaba

2748 Mesaj
13 Haziran 2008; 22:57:08 

98-2002 yılları arasındada bursadaydım ve koray spordan pek çok alısverışım oldu,nereden baksan 10 çift ayakkabı almışımdır,

bir keresinde soydaş pazarının altındakı alt gçitte adidas ayakkabılar gormustum,20milyondu,aldım elledim giydim muthiş,tarzıda vardı ,aç gözluluk çift aldım,tekı hala duruyor hiç giyilmemiş vaziyette,

neyse o gun aldıgım ayakkabıların aynısı daha sonra koray sporda gordum,fiyatta 95 milyondu,

dediğim gibi muhtemelen 2000 senesiydi boyle bir olay ile karsılasmıstım

2284 Mesaj
13 Haziran 2008; 22:59:26 

quote:

Orjinalden alıntı: b_sevki

98-2002 yılları arasındada bursadaydım ve koray spordan pek çok alısverışım oldu,nereden baksan 10 çift ayakkabı almışımdır,

bir keresinde soydaş pazarının altındakı alt gçitte adidas ayakkabılar gormustum,20milyondu,aldım elledim giydim muthiş,tarzıda vardı ,aç gözluluk çift aldım,tekı hala duruyor hiç giyilmemiş vaziyette,

neyse o gun aldıgım ayakkabıların aynısı daha sonra koray sporda gordum,fiyatta 95 milyondu,

dediğim gibi muhtemelen 2000 senesiydi boyle bir olay ile karsılasmıstım

Aradığım ayakakbıyı web sitelerinde de bulamıyorum

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Haziran 2008; 23:17:21 

orası bi değişik zaten paso indirim yapıyo büyük ihtimalle çakma ama

2284 Mesaj
14 Haziran 2008; 20:15:30 

GÖTÜRDÜM İÇİMDEKİ KUŞKUYU YENDİM.BURSANIN DİĞER MIKE MAĞAZALARINA GÖTÜRDÜM BARKODU OKUDUKLARINDA BU AYAKKABININ SAHTE OLMADIĞINBI İSPATLASIM.

Daha sonra koray SPORA gittim web sitesinden ve barkodu okutarak içimdeki kuşkuda düştü.

0

315897-102-NIKE,AIR SERIES 6D
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIZILÖTESİİ -- 15 Haziran 2008; 10:42:16 >

16 Mesaj
30 Ocak 2009; 8:50:10 

koray spor imitasyon mal satmaz sen o kadar ayakkabı satsan o kadar para kazanırken insanların güvenini neden kaybetmeye çalışırmısın mümkün deil

Roccoyum choq $ekeriM.aLbeniyim ßahanem cook.çikoLataLı qofretim arkadaŞLAr beni sewmeyeN warMı..?

2732 Mesaj
30 Ocak 2009; 9:08:27 

toğuğun arkasındaki koruyucu sert bölgeyi bükmeye çalış bakalım nolucak.
gördüğüm kadarı ile nıke lerde ayakkabı hurdaya dönsede orası formunu koruyor.

0 Mesaj
12 Eylül 2010; 14:53:56 

millet çakma malı anlıyan anlar duruşundan bağırır çakma o yüzden kendinizi avutup gerçeğiyle birebir falan demeyin bu demektir ki siz görüntü için kullanıyosunuz bu ayakkabılar sağılık rahatlık öenmli değil... ve birde madem orj alamıyosun bırak çakmasıda orda kalsın git markasız bişyler al yada collesion xside gibi ucuz firmalardan alışveriş yap

2209 Mesaj
12 Eylül 2010; 14:58:16 

koray spor'un sahibi gibi düşün bakalım bir kere...

Bursanın en prestijli yerinde karşılıklı 2 tane eşşek kadar mağaza sahibisin, ve sabah akşam iğne atsan yere düşmüyor.. (ben kendimi bildim bileli Koray hep vardı yaklaşık 25 senedir)

Sen bu durumda müşteri portföyünü kaybetmek için çakma ayakkabı getirtirmisin? Bir düşün...

tamamen bir söylentidir Koray'n çakma sattığı, ben bugüne kadar Koraydan alışveriş çok yaptım, yeri geldi iade aldılar, yeri geldi paramı geri verdiler...

384 Mesaj
12 Eylül 2010; 15:22:34 

iyi hortlamışken konu bhen de anlamıyom hiç çakma malı o yüzden hep barçına takılırım.bizim arkadaşa ayakkabı almaya gittik barçına(izmirde) arkadaş çin malı diye nike yi almadı elemanlara da soruyo bunlar orjinal mi diye iyi kovmadılar bizi

13 Mesaj
13 Eylül 2010; 18:44:21 

koray sporun sahibi hocamıda sevgili çocuklarınıda çok iyi tanırım senelerce aynı yerde esnaflık yaptık benim çok iyi tanıdığım bu insanlar bilerek sahte ürünü mağazalarında bulundurmazlar, bulundurmayada madden ihtiyaçları yoktur , bir arkadaşın dediği gibi bursa'nın en güzel yerinde tuzpazarında ve altıparmakta günün her saati tıklım tıklım kalabalık olan iki mağazalarında para hırsıyla sahte ürün sattıklarını rüyamda görsem inanmam o yüzden birkaç kişinin lafına itibar edip içinize kurt düşürmeyin

225 Mesaj
13 Eylül 2010; 18:49:19 

quote:

Orijinalden alıntı: mkdmuh

koray sporun sahibi hocamıda sevgili çocuklarınıda çok iyi tanırım senelerce aynı yerde esnaflık yaptık benim çok iyi tanıdığım bu insanlar bilerek sahte ürünü mağazalarında bulundurmazlar, bulundurmayada madden ihtiyaçları yoktur , bir arkadaşın dediği gibi bursa'nın en güzel yerinde tuzpazarında ve altıparmakta günün her saati tıklım tıklım kalabalık olan iki mağazalarında para hırsıyla sahte ürün sattıklarını rüyamda görsem inanmam o yüzden birkaç kişinin lafına itibar edip içinize kurt düşürmeyin

Bende tanırım zamanında işimiz olmuştu sahibi öldü allah rahmet eylesin.Şimdi çocukları bakıyor ama önceden imitasyon nike bursada üretiyorlardı ardından baya bir para ödediler şuan yok öyle birşey.

2221 Mesaj
13 Eylül 2010; 18:50:39 

imitasyon alıyorum mutluyum.rahat, belli olmuyor. 30 liraya 120 liralık ayakkabı hoooppaa.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Eylül 2010; 19:00:25 

quote:

Orijinalden alıntı: _Android

imitasyon alıyorum mutluyum.rahat, belli olmuyor. 30 liraya 120 liralık ayakkabı hoooppaa.

Belli olmuyor mu? 1 km öteden bile anlaşılıyor neyin ne mal olduğu

1696 Mesaj
13 Eylül 2010; 19:08:07 

koray spor bir ara satardı ama bu aralar bilmiyorum. Uyanık olanlar bir daha koraydan birşey almadı bende almıyorum :)

en çok para kazandıran iş değil, beyindir.

13 Mesaj
14 Eylül 2010; 22:32:11 

quote:

Orijinalden alıntı: enes16

Bende tanırım zamanında işimiz olmuştu sahibi öldü allah rahmet eylesin.Şimdi çocukları bakıyor ama önceden imitasyon nike bursada üretiyorlardı ardından baya bir para ödediler şuan yok öyle birşey.

Hocanın (kendisini çarşıda öyle tanırlardı) öldüğünden haberim yoktu allah rahmet eylesin ama hala imitasyonu orjinal diye sattıklarına inanasım gelmiyor umarım bu sadece bir söylentidir yoksa onlar adına gerçekten üzülürüm

En Beğenilmeyen Yorumlar
Yoruma Git Tabandan Giydiniz zaman çok sert olur çakma Çünkü nike ayakkabıları bütün modellerin air taban sistemi vardır dikişl izlerinden belli olur

ATOM ANT - 13 Haziran 2008; 11:20:27 -1
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Orjinal NIKE ve İmitasyon NIKE arasındaki fark ne arkadaşlar??????KORAY SPOR?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.965