Şimdi Ara

## ATi'nin Radeon HD 4800 Serisi İçin Hazırlanan Tanıtım Sitesi Yayında ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## ATi'nin Radeon HD 4800 Serisi İçin Hazırlanan Tanıtım Sitesi Yayında ##

AMD-ATi'nin Radeon HD 4800 serisi için hazırladığı tanıtım sitesi yayına başladı. Henüz kartlar ile ilgili detaylı bilgilerin yansıltılmadığı sitede AMD-ATi, kartlarına ait özellikle 3 temel noktanın altını çiziyor. Firma yayına başlayan siteden de anlaşıldığı üzere 55nm üretim teknolojisinin, DirectX 10.1 desteğinin ve GDDR5 kullanımının üzerine gidecek gibi görünüyor. Her 3 başlıkta firma adına önemli zira AMD-ATi bahsi geçen konuların tamamında şu an için endüstri lideri konumunda. Zira grafik işlemcilerinde 55nm üretim teknolojisini henüz "resmi" olarak kullanan başka bir firma bulunmuyor. DirectX 10.1 desteğini Radeon HD 3000 serisi ile kullanıma sunan AMD-ATi bu konuda artık yalnız olmasa bile (S3'ün Chrome 400 serisi de DX 10.1 desteğine sahip) ilk destek veren ve yaygın olarak kartları kullanılan tek firma (Nvidia'nın son açıklamalara göre DX 10.1'de pek niyeti yok gibi). GDDR5 konusunda da AMD-ATi, aynı GDDR4 kullanımında olduğu gibi sektöre öncülük etmeye hazırlanıyor. Qimonda tarafından hazırlanan GDDR5 bellekleri HD 4870 modelinde kullanacak olan firmanın aksine rakip Nvidia'nın GDDR5 bellek teknolojisini ksartlarında kullanmaya başlaması en iyimser tahmin ile yılın son çeyreğinde muhtemelense gelecek yıl içerisinde geçmesi bekleniyor.

ATi HD 4800 serisinin yayın başlayan sitesi;
    http://www.unleashonetera.com/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Diger kartları için tanıtım sitesi yapmışmıydı ati bunun özel bir sebebimi var acaba.Haber için teşekkürler.
  • ati bitirmiş olayı.mühtiş slogan
  • ben diğer kartları için bir site tasarladığını hatırlamıyorum. hatırlayan var mı acaba ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: susi3506

Diger kartları için tanıtım sitesi yapmışmıydı ati bunun özel bir sebebimi var acaba.Haber için teşekkürler.

kesinlikle katılıyorum tam yazacaktım senin bu konuya değindigini okudum. gerçekten beklentiye soktular bizi reklamlar başarılı
  • helal olsun
  • valaa sadece yazı var menu felan yok nasıl bir siteyse?
  • görüntü mükemmel. reklamı iyi yapıyolar hadi bakalım ati görelim seni
  • güzel olur inşallah kartımı hemen atı kartı ile değiştiririm ama performans anlamında en iyisi olması gerek
  • güzel olmuş ya bakalım gerisi gelecek mi?
  • acı ama gercek gtx280 bu kartları %20 ile 30 gecicektir kanaatimce.

tek gpu lu daha iyi bir kart yapması lazım atinin

bu kartlar fiyatına göre 10 numara ona lafım yok ama 800usd si olan adam 4870x2 almaz

ben cift gpu işine girmem sahsen alıcaksam illa cf yada sli alırım 1 kartta 2 sini sıkıstırıp soutma ve clock yapıcam diyede kasmam

atinin 512bit birazdaha %15 fln rv770 e fark atıcak bir gpu ya ihtiyacı var

satılması için degil imaj için daha iyi kartların alınabilir fiyatlarda olabilmesi için gerekli
    kaç kişide 1950xtx vardı?
    yada 8800gtx ultra
  • gümbür gümbür geliyoruz ezilmek istemiyorsanız çekilin diyorlar resmen
  • herşeyin bi ilki vardır hadi hayırlısı bakalım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: S.T.A.L.K.E.R

gümbür gümbür geliyoruz ezilmek istemiyorsanız çekilin diyorlar resmen

Aynen hadi bakalım ati bu arada resim şekil olmus hemen çalıyorum atinin resmini

• ati bu yaz piyasayı kasıp kavuracak
  • Oyunların başında NNNNVIDIAAAA yerine ATIIIII demedikleri sürece insanlar NVIDIA nın daha etkili olduğunu sanmaya devam edecekler oyunlarda..Böyle site ile falan olmaz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gunwane

Oyunların başında NNNNVIDIAAAA yerine ATIIIII demedikleri sürece insanlar NVIDIA nın daha etkili olduğunu sanmaya devam edecekler oyunlarda..Böyle site ile falan olmaz..

+1
    ati belki de yeni çıkan oyunlarda optimize olayına girer sonuçta sağlam geliyo gibi.
  • Sağlam gelio millet. Biri bizi durdursun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gunwane

Oyunların başında NNNNVIDIAAAA yerine ATIIIII demedikleri sürece insanlar NVIDIA nın daha etkili olduğunu sanmaya devam edecekler oyunlarda..Böyle site ile falan olmaz..

Nvidia kullanıyorum baştan diyeyim atlamayalım,

1.ATI bir önceki seride bunuda yapmamış kuru kuru çıkartmıştı size hiç yaranılmıyor
    2.Yeni seri kartları çoğu oyun için kendine optimizeli olmasa bile buna ihyiyaç duyacak gibi durmuyor zaten resmi testlerde nvidianın üstün olduğu oyunlarda bile iyi performans verebildiğini göstermiş.
    3.Bu ilk adım olabilir oyuna reklam vermeyeceğini nerden biliyoruz?
  • Ne olurdu oyunlara dx10.1 desteğide koysalardı.Ati bu konuda hiç bir şey yapmadı maalesef.Bir tane ufak demodan başka.Madem bu teknolojiye sahibiz neden kullanamıyoruz.İlla kartlarımız güncel oyunlar karşısında yavaş kaldığındamı göreceğiz bu teknolojiyi.Bana öyle geliyorki, dx10.1 i göremeden dx11 e geçeceğiz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.