Şimdi Ara

## Cooler Master Silent Pro Serisi Güç Kaynaklarını Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Cooler Master Silent Pro Serisi Güç Kaynaklarını Duyurdu ##

Hazırladığı güç kaynağı, kasa ve soğutma çözümleri ile sektörün önde gelen isimlerinden biri olan Cooler Master ilk detayları bir süre önce ortaya çıkan yeni güç kaynağı ailesini duyurdu. Firmanın Silent Pro adını verdiği yeni serinin özellikle yüksek verimlilik ve düşük gürültü seviyesi hedef alınarak hazırlandığı ifade ediliyor. Yeni devre tasarımı sayesinde %85+ (80PLUS sertifikası için yeterli bir değer) verimlilik değerine ulaşılabildği ifade edilen Silent Pro serisi dahilindeki güç kaynaklarının gürültü seviyesinin ise 16dbA olduğu bildiriliyor. 135mm'lik fan ile desteklenen yeni güç kaynakları için Cooler Master yaptığı açıklamada akıllı fan kontrolcüsüne sahip olan fanın dönüş hızının sıcaklığa göre otomatik olarak ayarlanabildiğini belirtirken kullanılan 135mm'lik fanın 1,5 kat daha iyi hava üflediği ayrıca gürültü düzeyinin de oldukça düşük olduğunu vurguluyor. Yeni seri dahilindek güç kaynaklarında çift silikon pad kullanılarak itremişimin önüne geçilerek ekstra sessizlik sağlanması hedeflenmiş. Modüler yani tak-çıkar kablo tasarımına sahip olan Silent Pro serisindeki güç kaynakları Intel'in ATX 12V v2.3 standardıyla uyumlu olmanın yanı sıra %100 japon katı kapasitörleri ve 5 yıllık garanti süreleriyle de dikkat çekmeyi başarıyor. Sahip olduğu modellere ait detaylı bilgilerin henüz açıklanmadığı yeni serinin yakında kullanıma sunulması bekleniyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• CM güzel PSU yapıyor. Eğer belirtildiği kadar sessiz ve verimli olursa ayrıca fiyatları da uygun olursa piyasanın hakimi olur. Haber için teşekkürler...
  • 5 Ay kadar önce 500 wat cm aldım 119 dolara.sistem yükü yeyince psu nun fanı çok gürültü yapıyor sesini diger odadan duyuyorum nasıl bir fan varsa artık anlamadım.inşallah bu seri sessiz olur.
  • şimdi bu psu güzel gözüküyor ama cm bu sektörde yeni hemen atlamamak lazım
  • Kaç rail olacakmış bu psu lar. ayrıca ısıya göre fan kontrolü çok kötü. ben BeQuiet kullandım alev alev yanıyordu.fan dönmüyor gibi bişeydi.
  • Cooler Masterın kasaları kadar psu larıda cok güzel psu dakı fan 12mm lik bi fan değil buda psunun sogutulmasında daha sesız olcagını gösteriyor bence fanın bagımsız çalışması daha iyi olurdu ( Yangın buyumeden mudahele etmek her zaman en iyisidir )
  • cm nin psularında sessizlik geri plana itilmiş benim şuana kadar gördüğüm...ilki belki bunda olur.
  • güzel ürünler, hem görüntü hemde içerik olarak zengin görünüyor...
  • Ben almışım high power 500w psu'mı, anca 2 yıl sonra bakarım yeni psu'lara!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: AsTeNnu

CM güzel PSU yapıyor. Eğer belirtildiği kadar sessiz ve verimli olursa ayrıca fiyatları da uygun olursa piyasanın hakimi olur. Haber için teşekkürler...

• Real Power Pro Serisini düşünüyordum. Tasarım olarakda benziyorlar, ses olarak da fazla sesli olmadığını okumuştum. Üreticiler kafa bulandırmadan bir sistem kursam da kurtulsam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jnrgndz_798

quote:

Orjinalden alıntı: AsTeNnu

CM güzel PSU yapıyor. Eğer belirtildiği kadar sessiz ve verimli olursa ayrıca fiyatları da uygun olursa piyasanın hakimi olur. Haber için teşekkürler...

+1907 fanda ışıklı olsaydı keşke
  • quote:

Orjinalden alıntı: susi3506

5 Ay kadar önce 500 wat cm aldım 119 dolara.sistem yükü yeyince psu nun fanı çok gürültü yapıyor sesini diger odadan duyuyorum nasıl bir fan varsa artık anlamadım.inşallah bu seri sessiz olur.

Cm Real Power Pro Rs-520w kullanıyorum kulağımı dayamadan çıkan sesi duymak mümkün değil. Sizin fanınızda poreblem olabilir.
  • güzel iş çıkartmışlar
  • RP-650 EXTREME POWER DUO 650W aldım canavar gibi Fanı cok sessiz ayrıca 12 cm yıkandıktan sonra saclarımı artık Coolermaster la kurutuyorum.

Coolermaster İhtiyaç ötesinde kullanımlar ıcınde 1 NUMARA
  • Hocam saçlar uzunsa fazla yaklaştırma kömür karası olursun vallahi.
  • ne zaman çıkar bu model arkadaşlar. hiç bi sitede fiyat bulamadım. İstediğim özelliklerde.

Birde buna alternatif novada
    http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=3453
    var.

Bu hem güç göstergeli. Hemde fiyat çok güzel. bunu alsam sorun yaşarmıyımki. uzun vadeli kaliteli bişey de olsun istiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: savrotin

RP-650 EXTREME POWER DUO 650W aldım canavar gibi Fanı cok sessiz ayrıca 12 cm yıkandıktan sonra saclarımı artık Coolermaster la kurutuyorum.

Coolermaster İhtiyaç ötesinde kullanımlar ıcınde 1 NUMARA

• Güzel olmus. %85+ verimlilik
  • Evet Çok iyi Oluyor Fiyatıda Uygun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.