Şimdi Ara

## Kingston'dan İki Yeni HyperX DDR2 SO-DIMM Bellek Kiti ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Kingston'dan İki Yeni HyperX DDR2 SO-DIMM Bellek Kiti ##

Bellek dünyasının lider isimlerinden biri olan Kingston, performans odaklı dizüstü bilgisayarlar için hazırladığı yeni bellek kitlerini duyurdu. Firmanın HyperX serisi altında hazırladığı yeni kitleri 2GB ve 4GB'lık kitler halinde kullanıma sunuluyor. CAS5 zamanlamalarıyla 800MHz'de görev yapan kitler SPD profilleri 667MHz (CAS3) ve 533MHz (CAS3) değerlerinde çalışabiliyorlar. Ömür boyu garanti ile kullanıma sunulacak olan kitler kapasitelirine göre 88$ ve 138$'lık etiket fiyatına sahipler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orjinalden alıntı: fx57

CAS5 zamanlamalarıyla çalışan kitler SPD profilleri 667MHz (CAS3) ve 533MHz (CAS3) değerlerinde çalışabiliyorlar.

667MHz CAS3 olarak çalışabilmesi güzel olmuş.
  • vay be 667 cas3 e kadar geliştirmiş kıngston normalde kıngston a uyuz olurum ama iyi iş çıkarmışlar
  • bakalım ne zaman 800mhz de cas4 göreceğiz!!!
  • Pc'ye takılan 800mhz lik ram neden 667mhz de çalışır anlayamıyorum.CPU'lar desteklemiyormu veya yonga setleri bu ram'lerin frekansını ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nehalem

Pc'ye takılan 800mhz lik ram neden 667mhz de çalışır anlayamıyorum.CPU'lar desteklemiyormu veya yonga setleri bu ram'lerin frekansını ?

Bilen biri açıklarsa fena olmaz ben de merak ettim bak :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeGaSuS@01

vay be 667 cas3 e kadar geliştirmiş kıngston normalde kıngston a uyuz olurum ama iyi iş çıkarmışlar

işte kingston bu kendisine uyuz olanları bile sevindiriyo
  • iyi ama artık eski ram im kingstondu yeniyi ocz aldım o da iyi note book a ram düşünmüyorum 2gb yeter
  • Nedense bazı ankartlar Kingston ramleri tanımıyorlar Ocz bu işin erbabı olmuş durumda ramlerın 667MHz CAS3 olarak çalişması güzel bir olay
  • 800mhz ram iyi guzelde hangi laptopin biosu ramde ayarlamaya imkan veriyor. bu ram i 800 mhz yada 667mhz cas3 e nasil ayarliyacaz. bios gene kendi defaultlari ile calisacak. bu durumda parayi sokaga atmaktan baska bir sey degil.

yok su laptopda verimli kullanilabiliyo diyen cikarsa eywallah. simdiye kadar laptop bioslarinda bi boot siralamasi bide load defaultsdan baska ayar gormedim.
  • Benim pederin pc'sine taktık ddr1 400 mhz RAM var ama 333 de çalışıyor.nasıl 400'e çıkar ki .?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.