Şimdi Ara

## Nvidia GeForce GTX 260'da Fiyat İndirimine Gidiyor ? ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
9.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Nvidia GeForce GTX 260'da Fiyat İndirimine Gidiyor ? ##

Nvidia önümüzdeki hafta içerisinde GT200 tabanlı GeForce GTX 200 serisini resmen duyuracak. Gelen yeni bilgilere göre firma özellikle rakip AMD'nin GDDR5 bellekli Radeon HD 4870 modeliyle fiyat anlamında mücadele edebilmek için GeForce GTX 260'ın fiyatında indirime hazırlanıyor. Henüz bu iddiayı doğrulamış olamasak ta gelen bilgilere göre GeForce GTX 260 pazara 399$'dan seviyesinden giriş yapabilir. Bilindiği üzere GeForce GTX 260, 448-bit bellek veri yoluna ve 896MB GDDR3 belleğe, Radeon HD 4870 ise 256-bit bellek veri yoluna ve 512MB GDDR5 belleğe sahip olacak.

Bu durumda Nvidia'nın muhtemel indirimi kartların yaklaşık yurt dışı satış fiyatları;

- AMD Radeon HD 4870: 349$
    - NVIDIA GeForce GTX 260: 399$

şeklinde olabilir. Herhangi bir yeni detay veya doğrulama olduğu takdirde bildirmeye devam edeceğiz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bu güzel haber
  • işte bunu seviyorum yha rekabet böyle olur burdan karlı çıkan biz olucaz
    nvidia sıkıştı tabi mecbur indirecek
    nvidiaya ölüm
    bu arda fx57 hocam 4870 389+kdv değilmiydi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x1650Pro -- 11 Haziran 2008; 18:11:49 >

• Fiyatlar dahada düsecek emimim ama her Oyuncunun Performansi merak edilir....Buyur GTX 260 Performanisini görelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrUdEr -- 11 Haziran 2008; 18:15:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmet-bjk

Bahsi geçen yaklaşık fiyatlar yurt dışı için
  • Ben demiştim ati sağolsun

Gözüm gtx280 de ama biraz zor ucuzlar çünkü şuanda rakibi yok 4870x2 ile onunda fiyatı inecektir yinede gt200 lerin revizyon modelleri çıkmadan almak hatadır bu kartların 2009 da yeni 55nm si kesinde ayrıca directx11 versiyonuda olabilir pusuda beklemek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 11 Haziran 2008; 18:36:31 >
  • fiyatlara bak yaw 4870=gtx260 yani gtx 280 degil işte nvidia nın gücü burda yatıyo
  • 4850 cf yapalır 280 tokatlanır
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx57

quote:

Orjinalden alıntı: mehmet-bjk

Bahsi geçen yaklaşık fiyatlar yurt dışı için

anladım ok
    bu arada haber için teşekkürler
  • Ati'nin resmi test sonuçları ardından , Nvdia'dan indirim gelmesi çok manidar
  • quote:

Orjinalden alıntı: OPTİMİST

Ati'nin resmi test sonuçları ardından , Nvdia'dan indirim gelmesi çok manidar

tırstı diyosun yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x1650Pro -- 11 Haziran 2008; 18:22:56 >
  • burada yine 500$+ kdv den asagı olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: OPTİMİST

Ati'nin resmi test sonuçları ardından , Nvdia'dan indirim gelmesi çok manidar

iyiydi öyl1 1300ytl ye kart lar filan
  • ati hala avantajını sürdürüyor gibi gözüküyor özellikle 4850 nin çok fazla satacağını ve nvidianın başına bela olacağını düşünüyorum
  • Bu gtx260 4870 i geçemez inşallah
  • Atinin HD48XXserisi nvidia yı korkutmuşa benziyor. özellikle fiyat konusunda. İncelemeler düştükçe görücez kim ak kim kara, hadi hayırlısı gelki ben aldım kartımı şimdilik. HD3850
  • Ati'den de bir son dakika indirimi bekliyoruz
    Ver gazı ver gazıı
  • Çok tatlı bir haber. Daha kartlar çıkmadan fiyat anlamında rekabet başlamışsa 45 nm lik GTX serisi kartlar çıkınca fiyatları baya uygun olur demek ki.
  • mUKEMmel haber Allaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhh yettim ulen bekle beni gtx 260 çok güzel bi haber fx ciğim çok sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducard -- 11 Haziran 2008; 18:35:53 >
  • NVIDA GTX serisinden acayip zarar edecek. Kartların tekinin 300 dolara malolduğu söyleniyor

ATI 4870 in fiyatını yarıya indirir yine kar eder üretimi ucuz çünkü
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.