Şimdi Ara

## DH Özel: ATi Radeon HD 4800 Serisinin Resmi Test Sonuçları ## (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
0
Favori
86.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Crysis'te 1.4 gibi bir fark atmışsa bence ATI dersini almış. Birçok kullanıcı 4850 alcaktır.
  • 8800GT Efsane falan olmuyucak.Sevdası bitiyormuşmuş.
    Temmuzda 9800GT gelicek hatırlatırım.
  • 9800GT nin ne farkı var acaba?9800GTX den filan?
  • resimlerdeki hatalar konusunda fx den cevap bekliyorum şahsen madem ilk dh de yayınlandı halka yanlış bilgi vermeyelim
  • 9800 GT 9800 GTX e 2 kat fark atmayacak herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: wholet

9800GT nin ne farkı var acaba?9800GTX den filan?

O açıdan demedim.9800GT, 8800GT genel olarak aynısı olucak.Üretim teknolojisi hakkında bir resmi cevap olmamakla birlikte.Hybrid Power, Triple SLI falan eklenicek.G92'ye göre frekanslar biraz daha artıcak.
  • yani 9800GT daha iyi bi kart mı olucak 9800GTX e gore?(veya 8800)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wholet -- 11 Haziran 2008; 20:09:40 >
  • kendimi dizginleyip 8800gt almamakla iyi etmişim galiba...
  • quote:

Orjinalden alıntı: jnrgndz_798

quote:

Orjinalden alıntı: exerion

hd4850 tam alınacak kart

fiyatı da cok kotu degil bu kart baya bi tutulacak kanımca

İnşallah ati kuyruğunu bu sene olsun biraz doğrultur
  • maşallah karşılaştırmalı test olamadan herkes 4850 almış amd nin nvidia nın testlerle olmuyor bu işler sabretmek lazım
  • Yha abi excel'de biri grafik çizmiş onuda yarım yamalak çizmiş.. Resmi test sonucu böyle mi olur.. "19x12 Resolution; 4AA; 8AF" lgfnşadlskgnasdşgkdf
  • quote:

Orjinalden alıntı: wholet

yani 9800GT daha iyi bi kart mı olucak 9800GTX e gore?(veya 8800)

Kısmen 9800GT'e yakın performans verir belkide geçer tam bilemiyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 865pe

Evet beyler şimdi neden,

Nvidia hep 1 almış diyen yok?

Tarafsızlık bu olsa gerek Nvidia nın verdiği performans karşılaştırması tablosunda,

Ati niye hep 1 almış, test sonucu Fake , saçma, yalan vs diyen arkadaşları ayrıca kutluyorum.

Harbiden yahu. O konudaki bütün ati'ci arkadaşlar "neden ati hep 1 almış. saçmalık, fake vs" diye atlıyorlardı da, bu konuda neden tek kelime etmemişler acep Sanırım o konuda grafik algılamayı öğrendiler
  • Hadi bakalım ati gelsin artık. Sıkıldım hangi ekran kartı alıyım diyen adama '8800' gt al diyenlerden..
  • Keşke doğru olsa ama fake olma ihtimali yeterince yüksek. Crysis gibi kimin katkılarıyla hazırlandığı ortada olan bir oyunda bile bu kadar fark atması hakkaten tuhafıma gitti çünkü. Öte yandan doğruysa bu testler, Crysis te bu kadar fark atabilen bir kart diğer oyunlarda neler yapar Nvidia ya karşı aman amannn ..
  • way way eğer böyle olursa ati efsane geliyo hade bakem atijiimmm x1950 pro -----)))) 4850-4870
  • Forumlara yayiliyor bu haber hatta bana burdan yayiyorlar gibi geldi ama kimi inaniyor kimi dalga geciyor.dh ye guvenimiz cok da onlarin guvendigi bir yer var ve kelek yaparsa diye korkuyorum yoksa iddiaya girecektim bir ikisiyle.niye bizim forum degil de bir Turk forumu ilk acikliyor diye cekemiyorlar o belli de en azindan bir forum yetkilisi ciksin bir seyler desin iddialara.saglam kaynak bilgi kesinse havayi basalim simdiden sonradan ha ya dogruymus olmasin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .45 ACP

2 sayfa boyunca bir 865 bir kumandan mi itiraz etmis bu resimlere?onlar da niye 1 demis.fanatik demis gecmissiniz de xtremede fake diyorlar.profesyonel resimde leke hata mi olurmus diye.

## DH Özel: ATi Radeon HD 4800 Serisinin Resmi Test Sonuçları ##

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=182304&page=86

Birinisi, o kenarlıklar bir kalıp. Yani üzerine birşey yapıştırıldığı falan yok. İkincisi de , o yazılar SIĞMADIĞI İÇİN öyle demişler. Adiler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blast4620

Yha abi excel'de biri grafik çizmiş onuda yarım yamalak çizmiş.. Resmi test sonucu böyle mi olur.. "19x12 Resolution; 4AA; 8AF" lgfnşadlskgnasdşgkdf

1920, 1280 çözünürlüğün kısatlması oluyor! Matematiğiniz yok, bilgisayar bilginiz yok. YORUM YAPMAYIN YAA O ZAMAN !
  • http://xtreview.com/addcomment-id-4257-view-RV770,-RV740-and-RV710-video-chip.html

Aaa bakın arkadaşlar bende bir link buldum ve orada yazan değerler ROP sayısı 16 diyor RV770 için.. Hangisi doğru acaba 32 olan mı 16 olan mı?? Fx57. Which one is true?? sen bilirsin..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.