Şimdi Ara

## Codegen'den MyDisk Serisi Yeni Harici Diskler ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Codegen'den MyDisk Serisi Yeni Harici Diskler ##

Farklı segmentlere yönelik olarak sahip olduğu geniş ürün gamı ve model çeşitliliğiyle kullanıcılara farklı alternatifler sunabilen Codegen, hazırladığı yeni harici depolama çözümlerini pazara sunuyor. Firmanın MyDisk serisi altında hazırladığı yeni harici diskler 140 x 85 x 13mm boyutlarında ve usb 2.0 arayüzünü kullanıyorlar. 5400rpm dönüş (7200rpm hızındaki modellerin de kısa süre içerisinde geleceği belirtiliyor) hızına sahip olan 8MB dahili bellekli disklerden oluşan yeni model serisinde 160GB, 250GB ve 320GB'lık kapasite alternatifleri sunuluyor. Kartvizit ve notlar için özel bölmeli çantası da olan ayrıca usb kablosunun tasarımıyla da dikkat çeken harici diskler bu sayede son kullanıcılar kadar profesyonelleri de hedef alıyor. Microsoft işletim sistemlerinin yanı sıra Linux ve MAC tabanlı bilgisayarlarda da kullanılabilen Codegen'in yeni modelleri özellikle ofislerde kullanımı engellenen uygulamaların (SkyPe, MSN vb gibi) çalıştırabilmesine olanak tanıyan özel bir yazılımı da içeriyor. Disklerin fiyatları ise kapasitesine göre sırasıyla 89$, 129$ ve 159$+kdv olarak belirlenmiş durumda.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• hoş olmuş
    haber için teşekkürler
  • Güzel bir ürün yapmışlar
    Haber için teşekkürler
  • Kartvizit ve önemli notlar için özel bölmeler iyi olmuş.
  • Deri kılıf çok iyi oluyor. disk ise bildiğimiz disk.diğerlerinden bir farkı yok.
  • Vayyy USB kablosunu ne güzel yapmışlar öyle.
  • ggerçekten usb kablosu tasarım harikası
  • kullanıslı güzel bir ürüne benziyo
  • güzel tasarım ama bazı kullanıcılara kablo kısa gelebilir bence.

en fazla 20 cm'dir usb kablo.
  • kılıf harbiden harika bence çok iyi tasarlanmış bir ürün!!!
  • Bu ürünü hepsi buradadan aldım sizlerede şiddetle tavsiye ederim.Üzeri deri kaplı kimse onun disk oldugunu bile sanmaz aynı bir cüzdan gibi boyutlarıda kücük .En cok şaşırdıgım şey ise şu oldu üzerindeki kilitli olan yerde usb si var ilk başta anlayamamıştım inanılmaz şaşırdım cok güzel olmuş çok kullanışlı herkese tavsiye ederim Veri aktarım hızı oldukca iyi cok hızlı ısınma problemi ise hic yok .Hepsi burada bir kampanya yapmış kablosuz minik bir mouse veriyor yanında (mouse da usb dungle icinden cıkıyor o da degişik)kacırmayın :)
    http://www.hepsiburada.com/codegen-exclusive-codmax-500gb-2.5-tasinabilir-disk-codegen-kablosuz-mouse-hediyeli-/productDetails.aspx?categoryid=100225&productid=bd84400&SKU=BD84400-500GB

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.