Şimdi Ara

## Toshiba'dan 1.8' Boyutunda 160GB Kapasiteli Yeni Sabit Disk ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Toshiba'dan 1.8' Boyutunda 160GB Kapasiteli Yeni Sabit Disk ##

Toshiba hazırladığı yeni sabit diskini duyurdu. Firmanın 1.8" boyutundaki yeni çözümü 160GB'lık depolama alanına sahip. Özellikle kapasitesiyle dahili olduğu segmentin öne çıkan modellerinden birisi olması beklenen MK1617GSG kod adlı disk, 54x78.5x8mm boyutlarında ve SATA-I arayüzünü kullanıyor. 5400rpm dönüş hızına sahip olan Toshiba'nın 1.8" boyutundaki yeni diski RoHS uyumluluğunun yanı sıra enerji verimliliği ile de dikkat çekiyor. Japonya'nın yasal standardı olan 0.00281W/GB değerini zorlanmadan sağlayan disk, firmanın boyut olarak aynı segmentte yer alan 120GB kapasiteli modeline göre %25 daha az güç tüketiyor. Genel özellikleriyle benzer fakat depolama alanı 80GB olan ufak kardeşi ile birlikte hacimli üretimi Ağustos ayında başlayacak olan yeni diskin fiyatı hakkındaysa henüz net bir bilgi bulunmuyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Teklonojinin geldiği yere bak. Dudak uçurtucak seviyede.
  • daha küçüğünü isteriz...
  • İşte bunun USB 2.0 HS çıkışlısı olsa harici disk olarak incecik kutusunda... Resmen cüzdana sığacak ya.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 01mrt

daha küçüğünü isteriz...

merak etme olur oda yakında normal kalem pille degil de küçük saat pilleri ile boy karsılastırması da yaparlar
  • 1 yıl sonra neler çıakcak kafayı yiyecez vallaha yaa ama bu teknolojiyi biz türk halkı kullanamayız kulanan kişilerde zaten belli kazancı olan kişilerdir şahsen ben sadece haberleri okuyum yaw bu nasıl bir üründür demekle yetiniyorum neyse yinede paylaşım için teşekkürler...
  • adamlardaki standartlara bak bizde ne olursan ol gel mevlana usulü
  • Normalde markasız kursun kalem kullanılırdı yahu ne bu değişiklik 2 kalem falan yeterdide bence
  • Açıkçası hdd ler pek çekici gelmiyor ufalsada. Ssdler hele bir ucuzlasın o zaman ssd almak istiyorum. Bu arada depolama teknolojileri nihayet hızlı ilerlemeye başladı. Blu-ray ve ssd tahminim 1 seneye kadar piyasayı sallayacak.
  • geçen biri forumda yazmıştı yeni bi tane çıkmış bundanda küçüktü kredi kartının yarısı kadardı yanlış hatırlıyorda olabilirim ufacık bişeydi ya 1.4'' diye kalmış aklımda ama o konuyu mesajı bilen gören hatırlayan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 21 Haziran 2008; 20:00:46 >
  • Şöyle bir hdd almayı düşünüyorum ama fiyatları tuzludur bunların...
  • SSd ler yaygınlaşmadan önce hdd ler max performans ve min boyutlarının üstü sınırına dayanacak belli ki....

hll olsun resme bakarken elime pil aldım baktım tekrar şaşırdım 160GB 5400rpm e
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.