Şimdi Ara

## Western Digital Caviar Black Serisi Sabit Disklerini Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Western Digital Caviar Black Serisi Sabit Disklerini Duyurdu ##

Velociraptor modeliyle son günlerin popüler isimlerinden biri olan Western Digital, masaüstü bilgisayarlar için hazırladığı yeni sabit disk ailesini duyurdu. Firmanın Caviar Black adını verdiği yeni seri dahilinde 3.5" boyutunda hazırlanan performans odaklı diskler yer alıyor. Yüksek performanslı masaüstü bilgisayarlara ek olarak sunucularda ve çok sürücülü sistemlerde de kullanılması beklenen yeni seri 750GB ve 1TB kapasiteli modellerden oluşuyor. 7200rpm dönüş hızına sahip olan diskler, SATA-II arayüzünü kullanıyor ve 32MB dahili bellek ile geliyorlar. Yüksek kapasite ve yüksek performansı birarada sunmak üzere hazırlanan Caviar Black serisi dahilindeki modellerin özellikle çoklu ortam uygulamaları, video ve resim düzenlemeleri üzerine kullanılan sistemlerde ideal tercih olabileceği belirtiliyor. Stabilite ve kararlılık için StableTrac ve NoTouch ramp load teknolojileriyle donatılan disklerin önümüzdeki hafta itibariyle kullanıma sunulması beklenirken 750GB ve 1TB'lık modellerin sırasıyla 199$ ve 249$'lık etiket fiyatıne sahip olacakları bildiriliyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• fiyatları az pahalı gibi cünkü samsung 750gb 32 mb 129 dolar +kdv
  • fiyatları pahalı ekstra bi özellik göremiyorum bu harddiskte albenisi yok yani
  • Segate ve samsung duruken ben başka amrkaya yaklaşcamı sanmıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaleci07

fiyatları az pahalı gibi cünkü samsung 750gb 32 mb 129 dolar +kdv

+1
  • benim bildiğim kadarıyla performans ta iyi ürünler
  • seagate tek gecerim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaleci07

fiyatları az pahalı gibi cünkü samsung 750gb 32 mb 129 dolar +kdv

Samsung boş yere ucuza satmıyor. Bulabilirsem Samsung ve Seagate arasındaki (Aynı tampon bellek, aynı hafıza) karşılaştırmayı buraya koyarım...

________

Anakartta GigaByte, işlemcide AMD terchiim olacak sistem topladığım.(Tabii hâyâl yapmazsa evdekiler ). Ama sabit sürücüde Seagate ve Western arasında kararsızım. Ama Western alırım gibime geliyor.

• 7200 RPM ÇOK DANDİK DURMUŞ İNSAN ONU BARİ 10000 YAPAR DA Bİ FARKI OLUR
    GEREKSİZ VE PAHALI
  • quote:

Orjinalden alıntı: gorkem9000

Segate ve samsung duruken ben başka amrkaya yaklaşcamı sanmıyorum

Ama bunlar daha hızlı emin ol!!!
  • Fiyatı bence performansına göre çok abartı.
  • Çok pahalı olmuş
  • Çok kazık. WD Raptorla isim yapıp alt modelleri de bu sayede yüksek fiyattan satma eğiliminde.
  • Hele bi testleri yapilsin sonra fiyat yorumlari yaparsiniz.
  • Hdd lerin iç yapısı değişmeye başladı galiba

Western Digital Caviar Black Serisi

______________________________________________________________________________
    Seagate 1 Tb SATA Hard Disk

• sanırım urun turkiye'ye yeni gelebildi, performans acısından bazı testlere gore rakiplerine gore 25% civarında daha iyi performans veriyormus. alıp da test yapan oldu mu acaba? paylasabilirseniz seviniriz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.