Şimdi Ara

===> Nokia N79 | Ana Başlık, SSS, Destek, Paylaşım <=== (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.098
Cevap
18
Favori
741.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekim ayının ortası diye sen demişin çıktı mı diyon yaw
  • ya kusura bakma valla sabırsızlandım
  • bu telefonu yurt dışında kullanan varmı merak ediyorum ne zaman gelecek
  • nokianın finlandiya sitesinde 560, italya, ispanya ve polonya sitesinde yaklaşık 400 € dan önsiparişe çıkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drorhan -- 8 Ekim 2008; 21:29:49 >
  • Mantıklı Düşünürsek Bu Telefon Fake N73 Çıkdı 1-2 Yıl Ardından N78 Çıkdı N95 Çıkdı 1-1,5 Yıl Sonra N96 Çıkdı N78 Çıkalı 3-4 Ay Olduğunu Düşünürsek Daha 7-8 Ay Bu Telefonu Göremiycez
  • Nokia polonya sitesindeki açıklamaya göre ekim ayının 2. yarısında satışa çıkacakmış.

Link:http://sklep.nokia.pl/nokia-pl/product.aspx?sku=3888787&culture=pl-PL#__anchor_ProductSelector

Açıklamanın en altında : Produkt wkrótce w sprzedaży: druga połowa Październik 2008 === Bu ürün çok yakın zamanda satışa sunulacaktır: Ekim 2008'in ikinci yarısında
  • n85 ile n79 aynı anda tanıtıldı ama nokianın Türkiye sitesinde n85 için "çok yakında" yazmasına rağmen nokia müşteri hizmetleri bile n85 in ne zaman satışa sunulacağını bilmiyor..kaldı ki n79 un adı bile geçmiyor aynı sitede..artık allah bilir ne zaman çıkacak...
  • Nokianın türkiye sitesinde n78 için bile pek yakında yazıyor. bugün n79'u da eklediler siteye.
  • arkadaşlar nedense türiyedeki nokianın kendi sitesi kendini güncellemiyor n 96 n 78 e de pek yakında diyor.
    bir iki defa mail çektim tık yok...
  • Arkadaşlar selamlar mutlu günler.Umarım bu günlerde ekonomik kriz ülkemizi derinden etkilemez,yoksa değil n79 Allah muhafaza ekmek derdine düşeriz,ama bir yandan dört gözle n79'u bekliyorum bu telefon ne hikmetse benim çok hoşuma gitti,herhalde yaş itibari ile cihazın sade ve fonksiyonel olması herhalde.Sağlıcakla.
  • Fiyatlar mutlaka etkilenir...
  • Etkilenmez olurmu tabiki etkilenir yaw, ürünü satarken € kuruna göre hesaplayıp satıyorlar.
  • Birleşik arap emirliklerinde şatışına başlanmış. 1750-ila 2000 dirhem arası (650-750YTL) fiyattan satılıyormuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: drorhan

Birleşik arap emirliklerinde şatışına başlanmış. 1750-ila 2000 dirhem arası (650-750YTL) fiyattan satılıyormuş.

bizim burda satılmaz sanmıyorum malum vergiler
  • sar degeri dikkat 1,40
    BU SAR KAFA PATLATIR
  • quote:

Orjinalden alıntı: dyoldas

sar degeri dikkat 1,40
    BU SAR KAFA PATLATIR

kardeş gün de 3 paket sigara içen bir milletiz sar ne yazar.adamlar (abd)yanı başımızda kimyasal silah lar kulanıyor..

yinede tşk
  • sayın sağlık bakanımız radyoloji çalışanlarının aldığı radyasyonun bile sağlığa zararlı boyuta ulaşmadığını söylüyor. Bu cihaz benim işte aldığım radyasyona göre ne kadar radyasyon yayıyodur ki.
  • arkadaşlar bu telefon arabistandada sanırsam satışa sunulmuş fiyat hakkında bilgisi olan varsa yazabilirmi
    bu telefon gerçekten şok şık duruyor youtubedeki videolarınıda izledim gerçekten çok süper bilmeyen varsa mesela o hareket tuşunun üzerinde elini çevirince galerideki resimler kaymaya başlıyo
    bende n95 8gb var satıp bundan alacam tek parça telefon daha başka oluyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: hsaid

arkadaşlar bu telefon arabistandada sanırsam satışa sunulmuş fiyat hakkında bilgisi olan varsa yazabilirmi
    bu telefon gerçekten şok şık duruyor youtubedeki videolarınıda izledim gerçekten çok süper bilmeyen varsa mesela o hareket tuşunun üzerinde elini çevirince galerideki resimler kaymaya başlıyo
    bende n95 8gb var satıp bundan alacam tek parça telefon daha başka oluyo

arkadaşım telefon çıkmasına çıktı ancak piyasalardaki hareketlilik telefonun fiyatınıda etkiliyor ama tahmini turkiyede fiyatı 850 900 ytl arasında olur
  • telefonu bizim tanıdık arabistandan getirecek buradaaki fiyat değilde arabistandaki fiyat önemli
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.