Şimdi Ara

===> Nokia N79 | Ana Başlık, SSS, Destek, Paylaşım <=== (388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.097
Cevap
18
Favori
741.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Han-X

arkadaşlar bende a hafta sonra n79 alacağım, fakat fiyat olarak şuanda en uygun neresi ?
    mümkünse sanal siteler olsun çünkü bulunduğum bölgede teknosa,gold mobile var.

Bulunduğunuz yerde media markt varsa oraya bakın 20 gün kadar önce 599 liraya almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Han-X

arkadaşlar bende a hafta sonra n79 alacağım, fakat fiyat olarak şuanda en uygun neresi ?
    mümkünse sanal siteler olsun çünkü bulunduğum bölgede teknosa,gold mobile var.

hepsiburada.com işini en iyi yapan bir site 4 gün önce aldım hizmette sınır yok şiddetle tavsiye ederim
  • arkadaşlar,yarın n79 almayı düşünüyorum.elimden geldiğince forumu okumaya çalıştım ancak 130 sayfayı bitiremedim...kullanan arkadaşlar artılarını ve eksileriniyazabilir mi acaba?ben özellikle wi-fi ve gps ile ilgiliyim.internetten browserı kullanışlı mı?bir de tuşlardan şikayetler olmuş,gerçekten tuşları çok mu kullanışsız...şimdiden herkese teşekkürler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: prometheus97077

arkadaşlar,yarın n79 almayı düşünüyorum.elimden geldiğince forumu okumaya çalıştım ancak 130 sayfayı bitiremedim...kullanan arkadaşlar artılarını ve eksileriniyazabilir mi acaba?ben özellikle wi-fi ve gps ile ilgiliyim.internetten browserı kullanışlı mı?bir de tuşlardan şikayetler olmuş,gerçekten tuşları çok mu kullanışsız...şimdiden herkese teşekkürler....

Sen bir telefoncuya ya da bir n79 bul ve bak o kadar abartılmayacak kötü olmadığını göreceksin hatta kötü bile değil sadece alışmak gerekiyo :)
    Ben 4 gün önce aldım beyaz... telefonda yok yok bence kaçırma n79

• quote:

arkadaşlar,yarın n79 almayı düşünüyorum.elimden geldiğince forumu okumaya çalıştım ancak 130 sayfayı bitiremedim...kullanan arkadaşlar artılarını ve eksileriniyazabilir mi acaba?ben özellikle wi-fi ve gps ile ilgiliyim.internetten browserı kullanışlı mı?bir de tuşlardan şikayetler olmuş,gerçekten tuşları çok mu kullanışsız...şimdiden herkese teşekkürler....

Sorduklarınız göreceli kavramlar bana göre iyidir size göre iyi olmayabilir ben yaklaşık 1 senedir kullanıyorum broswer olarak iş telefonlarını ve dokunmatik telefonları saymazsanız iyi diyebiliriz
    yarın alacakmışsiniz zaten neden şimdi bunu sorma gereği duydunuz anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

===> Nokia N79 | Ana Başlık, SSS, Destek, Paylaşım <===

88 Adet S60v3 Teması. Yabancı bir sitede derlenmiş. Hiç1ini denemedim.

İndirmek için:
    http://rapidshare.com/files/319792936/88.Adet.S60v3.Temasae_.rar

Teşekkürler.. Reis

• quote:

Ben kullanıyorum Wifi- Gps performansından çok memnunum Garmin-GPS proğramını yükledim çok daha iyi oldu.
    Browser olarak Opera kullanıyorum içinde olanı kullanmıyorum opera kullanışlı ve güzel.

Tuşları kullanıcıya göre değişir 3-4 kullanınca alışıyorsun.
  • Ben baktım araştırdım ama bulamadım gibi.Hemen yanında şu link vardı yine aynı sitede.Neden üzretli olur forum anlamıyorum.

http://www.a2phone.com/nokia-n79-rm-348-europe-32-001-v9-0
  • bu resimde n79un ekranında ne var anlayabilen var mı
    acaba bekleme konumunda saat tarih fln gösterme özelliğimi eklendi..!

Firmware Update Nokia N79 RM-348 EUROPE 32.001 v9.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScORphY -- 13 Aralık 2009; 2:21:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScORphY

bu resimde n79un ekranında ne var anlayabilen var mı
    acaba bekleme konumunda saat tarih fln gösterme özelliğimi eklendi..!

Firmware Update Nokia N79 RM-348 EUROPE 32.001 v9.0

menü değil mi o

• N79 da bizim bilmediğimiz daha ne sıkıntılar var demekki,
    nokia 2 ayda bir yeni yazılım çıkarmak zorunda kalıyor
  • arkadaşlar yeni versiyon yükleyen bizimle tecrübesini paylaşırsa çok iyi olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYYUZLUM

arkadaşlar yeni versiyon yükleyen bizimle tecrübesini paylaşırsa çok iyi olur...

dün akşam wireless yoluyla tarattım yeni sürümü bulmadı.
    daha 1 hafta tele gelmez
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: daft punk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

GArmin navigasyon programında daha önce konumlarıma kaydettiğim yerleri şimdi açmaya alışıyorum açılmıyor Garmin programı kapanıyor kendiliğinden bunun çözümü nedir ?

yazılımsal genel 1 hata o. Garmin'in düzeltmesini bekliyoruz.

garminin yeni versiyonu ne zaman çıkar acaba?

bilinmez. çıkınca anında güncelliyorum zaten.

delidolu44: support package'ı yükledin mi ilk?

arkadaşlar smart movie için support package'ı nereden bulacağız

• Bu Telefonu En Ucuz Nerede Kaç Tlye Bulabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mck94

Bu Telefonu En Ucuz Nerede Kaç Tlye Bulabilirim ?

aynı soruyu bende yönelttim piyasada taksit imkanı ve alışveriş sonrası desteğide işe katarsak hepsiburada.
  • indirmek ve jafla yükleyecek olanlara link çok... Phonix kullananlar için notlar var bu siteyi iyice okuyun
    http://www.bandung-flasher.com/nokia-n79-rm-348/76784-nokia-n79-rm-348-europe-32-001-v9-0-a.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

indirmek ve jafla yükleyecek olanlara link çok... Phonix kullananlar için notlar var bu siteyi iyice okuyun
    http://www.bandung-flasher.com/nokia-n79-rm-348/76784-nokia-n79-rm-348-europe-32-001-v9-0-a.html

Ben hep Jafla güncellerim telefonumu fakat bu sitelere güvenemiyorum.. En iyisi nokia resmi siteden bir bilgilendirsin o zaman güncelleriz..

• quote:

Orijinalden alıntı: delidolu44

quote:

ben onu MSN için dedim. SmartMovie için değil.

rar içinde vardır support package 1.10 diye
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: delidolu44

quote:

ben onu MSN için dedim. SmartMovie için değil.

rar içinde vardır support package 1.10 diye

OK ANLADIM O YÜKLÜYMÜŞ PEKİ BU SMART MOVİEYE NEDEN GİRİP GERİ ATOYOR SİZCE NEDEN OLABİLİR
    REİS ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...
  • 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.