- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Açılış sayfası kalıcı olarak nasıl değiştirilir?
4 Cevap5979 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2432 Mesaj
8 Haziran 2008; 22:25:03 

Arkadaşlar pc açılış sayfasını nasıl kalıcı olarak değiştirebilirim.İnternet seçeneklerinden geçerli sayfayı yazıyorum oluyor ama bilgisayarı kapatıp açınca tekrar saçma sapan bir sayfa geliyor ve sakıncalı bir durum oluyor .

6873 Mesaj
8 Haziran 2008; 22:28:55 

Bu ayarlardan kaynaklanan birşey değil. Bilgisayarınızdaki ufak bir spyware buna neden oluyor. Bunu önlemek için Ad-Aware Se Personal indirin, kurun ve taratın. Bulduklarını sildikten sonra kalıcı olarak ie sayfanızı ayarlayabilirsiniz..

EP35C DS3R - E8400 3.00@ 4.51Ghz + CM HYPER 212 - CORSAIR Dominator 2*2 1066@1150 CL5 - POV 9600GT HD + ZEROtherm GX815 + LG M2762D 27" HD - WD Green 1 TB - CoolerMaster RC 690 - Logitech Z5500 + Creative X-FI Surround 5.1 Pro

MSI GE620DX FHD ~ Corsair Force GT SSD

Cevizin kabugunu kiramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...

2432 Mesaj
8 Haziran 2008; 22:37:46 

quote:

Orjinalden alıntı: JANT!

Bu ayarlardan kaynaklanan birşey değil. Bilgisayarınızdaki ufak bir spyware buna neden oluyor. Bunu önlemek için Ad-Aware Se Personal indirin, kurun ve taratın. Bulduklarını sildikten sonra kalıcı olarak ie sayfanızı ayarlayabilirsiniz..

ya jant dostum bunu anlıyorum başlat+çalıştır reg edit yazıp enter yazıyorduk ondan sonra bu şekilde oluyordsu ama onu da yapamıyorum şimdi yav

4138 Mesaj
8 Haziran 2008; 22:40:54 

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir. Bilgi paylaştıkça çoğalır."

5530 Mesaj
8 Haziran 2008; 22:41:46 

profilimdeki uygulamayı deneyin ama önce verdigim dosyayı çalıştırın

http://www.dosyaupload....67anasayfaduzenleme.rar

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Açılış sayfası kalıcı olarak nasıl değiştirilir?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313