Şimdi Ara

## ECS Atom İşlemcili Yeni Anakartını Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## ECS Atom İşlemcili Yeni Anakartını Duyurdu  ##

Dünyanın en büyük anakart üreticilerinden ECS, kopmakt sistemler için hazırladığı yeni anakartını resmen duyurdu. Firmanın 945GCT-D kod adını verdiği yeni modeli üzerinde Intel'in 945GC yonga seti kullanılıyor. DTX formunda hazırlanan anakart üzerinde Intel'in 1.66GHz'de çalışan Atom işlemcisi yer alıyor ve pasif soğutma ile destekleniyor. Bilindiği üzere 45nm üretim teknolojisi ile hazırlanan işlemci 512Kb L2 bellek ile geliyor. Yine Intel'in entegre GMA 950 grafik işlemcisi ile birlikte gelen anakart üzerinde bir adet PCI ve bir adet te PCIe X1 slotu yer alıyor. 533MHz DDR2 bellek desteği sunan ayrıca entegre ethernet ve ses özelliklerine de sahip olan anakartın fiyatı hakkındaysa henüz net bir bilgi bulunmuyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• şu pcl yuvası yerine plcx16 slotu koyarda insan ekran kartı takılr bide fx57 hocam bu çok ısınmazmı insan şuna büyük bi soğutucu koyar ama baya büyük
  • güzel alet
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fakir_çocuk

şu pcl yuvası yerine plcx16 slotu koyarda insan ekran kartı takılr bide fx57 hocam bu çok ısınmazmı insan şuna büyük bi soğutucu koyar ama baya büyük

Bencede x16 olsa daha güzel olurdu gibi , işlemcinin fazla ısınacağını zannetmiyorum ... İşlemci transistör sayısı sınırlı ve sonuçta "atom" ... Adamlar yapmışlar ki yeteceğini ve ısınmayacağını düşünmüşler :)
  • köprüler birbirine girmiş!!!
  • bileşenler gayet guzel yerleştirilmiş

ecs guzel ıs cıkarmıss...
  • ne olucak ekran kartı takılsa ? crysis mi oynayacaksınız ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadtneverdie

ne olucak ekran kartı takılsa ? crysis mi oynayacaksınız ?

evet son derece alakasız olur.
    atom işlemcisi hangi iyi seviye ekran kartını besleyebilirki?

bu anakartların amacı belli, ufak ama gündelik çoğu işi yapabilen sistemler kurmak.
    atom işlemcisi zaten az güç harcayan ve özellikle bunun için tasarlanmış bir işlemci. kasa içi hava akımı soğutmaya yetecektir.

biraz kulanım alanına göre yorum yaparsak daha iyi olucak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trulli -- 8 Haziran 2008; 15:29:22 >
  • ısınmıyomuşki küçük takmişlar adamlarin bi bilgidi vardir heral

kamara pc si yaparim ben bunu düşük maliyet bol kazanç :)
  • tam şirket pc si
  • birde sorum olacak.

atom işlemci karta gömülü mü geliyor.yani ilerde atom serileri yenilendiğinde işlemci yenileme söz konusu olmaz mı
  • Vista kurulu server olur bundan.
  • HOŞ VE BASİT
  • ya işlemci bile on-board yapmışlar
  • vestel yaşadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: tiger cage

vestel yaşadı

Casper da!!!
  • Bana biraz gereksiz gibi geldi de neyse atom işlemci alacaklara iyi oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducard -- 9 Haziran 2008; 0:18:54 >
  • HEMEN SORAYIM OC YAPILABİLİYOMU 3DMARK06 PUANI KAÇ ALIYO
  • bu anakartlarda sogutmayı fazla büyük yapamazlar heralde
    buna benim 9600gt i taktıgımda yanlardan sarkabilir ki benimkinden daha uzun kartlar mevcut
    pc küçülüyo kısacası iş görmek ve minik rahat pc yapmak isteyenler için ideal olmus
  • Bu sistemle Solitare, Freecell, Mayıntarlası ve Süpermario gibi oyunları yüksek fps, 4xaa-16af high detail bayağı akıcı ayarlarda oynayabileceğimizi zannediyorum ama belki Süpermarioda ara sıra biraz takılmalar yapabilir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.