Şimdi Ara

***Peugeot 504 klubü*** (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
3
Favori
40.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccumali

Bu 504 'ü görmenizi isterim. Sanırım ki Türkiye'de tek.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-peugeot-peugeot-f1-504-ferrari-cabriolet-31041296/detay

Cok cok ilginc ben tr de bir taneye daha rastlayamam saniyordum,

Burda anlattim mi bilmiyorum istinyede eski bir fransiz konsoloslugunda donemin elemanlarindan hurda halinde bir 504 coupeye rastlamistim arabanin yarisi macundu berbat bir halde ineklerin helasi haline gelmisti, simdi bu linkteki aracin gecmisini cok merak ettim' tesekkurler link icin hemen irtibata geciyorum kendisiyle...

Her zaman derim klasik araclarin degerini belirleyen etmenler cok farklidir lakin 50 bin $ ciddi bir rakam, ozellikle de yarisi gibi bir rakama restorasyonsuz coupe de ville bulunabiliyorken.
  • BENDEDE 74 AMERKAN MODELİ VAR.eNJEKSİYONLU 2000 CC 105 HP MOTOR ÇOK İYİ 2 GÜN ÖNCE KAPORTA VE BOYA İÇİN BIRAKTIM .
  • Aracın gerçekten çok güzel, sahibinden de favorilerime eklemiştim. Araç fazlalığım olmasa almayı da düşünürdüm ama birini elden çıkarmaya çalışıyorum şu anda. İmkanın varsa satma derim...
  • Dahada güzelleştirmek için ilk bakmına girecek.Bir ay sonra çıktığında fotolar eklerim.Eşim oğlumuz ünüversitede nostalji yapsın istiyor.İlginize teşekkür ederim.
  • Benim ilk aracıma çok benziyor fakat amerikan versiyonlar daha bi kaliteli makineler. Güzel günlerde kullanın ..
  • TEŞEKKÜR EDERİM.
  • Merhabalar. Ne zamandır forumda mesaj yazıyorum ama 504 klubü olduğunu fark etmemişim. Sevindim..
    Uygun bir zamanda bizim "rahmetli" arabanın resimlerini de koyarım..
    Selamlar
  • Merhaba Arkadaşlar,

Bende de 6-7 yıldır 77 model 504 GL var. Üniversitede almıştım ve aldığıma hiç pişman olmadım. Mükemmel bi araçtır. Konforu, gidişi, motoru, şasisinin verdiği güvenle lüksü yaşatıyor. Sayabileceğim o kadar çok özellik var ki gerçekten anlatılmaz .. Bu araç yaşanır..

Şimdi aracı komple toplamaya karar verdim.Motorundan yürüyen aksamına, kaportadan boyaya kadar herşeyiyle yeniliycem.Tabi mayeneden de geçiricem..Neyse ki iletişim çağındayız . internetten herşeyini bulabiliyorum.. bazıları izmirden bazıları ankara,bursa,, çoğunluğu istanbuldan parçaları bulunuyor.
    Sunroof lastiklerini, kauçuk ,lastik, keçe herneyse bulamadım.şu anda da sunroof çalışıyor bi sorun yok.. öle su fln de kaçırmıyor tabi. dediğim gibi herşeyini yeniliyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdiki haliyle fotolarını en kısa zamanda paylaşırım ve tabi son halini bende çok merak ediyorum..
    Renk olarak Metalik Patlıcan Moru düşünüyorum. Siz ne düşünürsünüz ??

Herkese Saygılar..
  • Boyadan çıktı.. Döşemeye gidicek.. Jantlar değişicek.. Son haliyle Efsane 504..

***Peugeot 504 klubü***

***Peugeot 504 klubü***

***Peugeot 504 klubü***
  • Arabanız gerçekten çok güzel olmuş. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle. Bende bu arabanın hayranıyım. Şu anda bir tane satılık buldum, güzel ve uygun. Tek korkum arabayı idame ettirememek.
  • merhaba arkadaşlar 2.0 504 almayı dusunuom lpgli, nasıl yakar ama onu hiç bilmiyorum. Öğrenciyim bana uygun olr mu araba cok hosuma gitti klask araba severm bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyDry

merhaba arkadaşlar 2.0 504 almayı dusunuom lpgli, nasıl yakar ama onu hiç bilmiyorum. Öğrenciyim bana uygun olr mu araba cok hosuma gitti klask araba severm bende

+1 aynen öğrenciyim para yok, arabannın şekil şemal düzgün fiyat uygun falan ama yakıt yedek parça durumları nasıldır. bilgisi olan varsa iyi olur aslen
  • Yakıt konusunda bence öğrenciye gelmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KoRHaN50 kullanıcısına yanıt
    yedek parça ?

bide ykın ne kadar olaki? çok abartı değildir yani araba çok ağır bi araba gibi durmuyor, motor 2.0 ? yani lpg de en fazla ne kadar yakar ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frozee -- 7 Temmuz 2013; 16:04:26 >
  • Lpgli 40 kuruş yakıyor şehiriçi en son böyle ölçmüştük şu an ölçemiyorum aracı komple yeniliyoruz

• Yedek parça bulunabiliyor ama yaşadığınız yerle alakalı biraz büyükşehirlerde sıkıntı yaşamazsınız

• Merhaba;
    1974 model 504 aracıma park halinde iken vurdular. aracımda sağ ön çamurluk, ön göğüs, ön panjur ve radyatör de hasar var.
    Bu saydığım parçaları temin edebilecek veya bulabileceğim bir yere yönlendirebilecek varmı??
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.