Şimdi Ara

## Computex 2008: Gainward GTX 280 İçin Geri Sayım Başladı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Computex 2008: Gainward GTX 280 İçin Geri Sayım Başladı ##

## Computex 2008: Gainward GTX 280 İçin Geri Sayım Başladı ##

AMD-ATi'nin 23 Haziran ertelemesiyle birlikte Nvidia'nın GeForce GTX 200 serisi pazara giriş yapan ilk yeni nesil ekran kartı ailesi olacak. Geri sayımın başladığı şu günlerde ekran kartlarının hazırladığı ve firmaların ülke ofisleirine yollanmaya başladığını da biliyoruz. Ülkemizde olmasa bile yurt dışında hazırladığı ekran kartları ile kendine özel bir kullanıcı kitlesi edinmeyi başaran ve Palit'in bir iştiraki olan Gainward'ın GeForce GTX 280'e yönelik olarak hazırladığı kutu da Computex 2008 ile birlikte ortaya çıktı. Kutu tasarımında da anlaşıldığı üzere 1GB GDDR3 bellek ile gelecek GeForce GTX 280 Nvidia'nın Triple SLI teknolojisini de destekleyecek. 512-bit bellek veri yolu ve 240 adet paralel işlem birimiyle 3D dünyasının liderliği için pazara sunulacak olan karta ait kutunun arka yüz tasarımında ise COD4 ve Crysis'e yer verildiğini görüyoruz. Ülkemize girecek modelleri 650-700$ arasında olması beklenen GeForce GTX 280'nin Hazira ayının 3. haftası anons edilmesi bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 5 Haziran 2008; 19:24:19 >

• kutusu cok güzelmiş hemen alalım::bu sefer alınacak kart harbiden
  • hocam bu burda 1000ytl gibi bişey olur oda çüş pc parası vermem ben şahsen bu kadarı sizi bilmem ama parada kolay kazanılmyıo ama teknik detay olarak paya iyi gibi fx57 hocam bunun ismi gtx 280mi yoksa 9*** gibi bişeymi olcak
  • Asla almayacağım bir kart. O bedele neler neler yapılabilir.
  • Yeni çıkan ürün hemen alınmaz ! Donanımhaberciler anayasası 1. madde ;)

Rahat olun zangır zangır düşecek fiyatı bu meretlerin 65 nm liği zaten almamak lazım 55 beklenmeli ...
  • nerede ise kartı rüyamda göreceğim artık her yer gtx280 oldu, insanın alası geliyor yaw.
    gtx 280 bana geforce 2 Tİ geforce 2Mx 400 64 Mb kullandığım günleri hatırlatıyor ve bu karta karşı sempatim her geçen gün giderek artıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cenova

nerede ise kartı rüyamda göreceğim artık her yer gtx280 oldu, insanın alası geliyor yaw.
    gtx 280 bana geforce 2 Tİ geforce 2Mx 400 64 Mb kullandığım günleri hatırlatıyor ve bu karta karşı sempatim her geçen gün giderek artıyor.

Gel artık gtx280 özlettirme kendini
  • quote:

Orjinalden alıntı: freestyler7

quote:

Orjinalden alıntı: cenova

nerede ise kartı rüyamda göreceğim artık her yer gtx280 oldu, insanın alası geliyor yaw.

Gel artık gtx280 özlettirme kendini

önincelemeleri merakla bekliyoruz bakalım.

• ş,md, bu kart örneğin 8*** serisinin ultarısımı gtxmi gts mi gtmi yoksa biz bunlar nerden anlarız fx57 hocam bu arada eskiden daha iyimiş ya düzü prosu xtsi gtsi filan daha netmiş
  • Gainward yine yapmıs yapacagını bu markadan cok memnunum kac tane kart aldım hepside Gainward olmustur adamlar kesinlikle kaliteli mal uretiyorlar bununda super olacagına eminim haber icin saol fx57
  • bana göre gtx, ATI nin üst segmentte x2 atağı olur ise nvidia gt200b serisini revize edip ultra modeli ya da gx2 tipi bir kart belki çıkarabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fakir_çocuk

hocam bu burda 1000ytl gibi bişey olur oda çüş pc parası vermem ben şahsen bu kadarı sizi bilmem ama parada kolay kazanılmyıo ama teknik detay olarak paya iyi gibi fx57 hocam bunun ismi gtx 280mi yoksa 9*** gibi bişeymi olcak

sana tek bi soru sorcam. en basitinden. kutunun üstünde ne yazıyo??
  • quote:

Orjinalden alıntı: dark alien

quote:

Orjinalden alıntı: Fakir_çocuk

hocam bu burda 1000ytl gibi bişey olur oda çüş pc parası vermem ben şahsen bu kadarı sizi bilmem ama parada kolay kazanılmyıo ama teknik detay olarak paya iyi gibi fx57 hocam bunun ismi gtx 280mi yoksa 9*** gibi bişeymi olcak

sana tek bi soru sorcam. en basitinden. kutunun üstünde ne yazıyo??

anladım hocam saygılar
  • şimdi alınası bir çekiciliği yok ama 1 sene sonra neden olmasın
  • aynı paraya x2 4870ten sapphire iki adet alırız. ikiye katlarız... 4x ekran kartımız olmuş olur :) saygılar...
  • Saymaktan sikildim, nerede testler, hazir kart icin testleri beklemek hos degil...
  • Kutu var kart yok
  • kartın hiç görüntüsü yok
  • ne kadar hızlı olursa olsun bi karta 1000 ytl verilirmi yaw, hele bizim ülkemiz gibi düşük gelir seviyesinde olanlar için bence çok lükse giriyor, alırım 250 ytl ye bir kart herşeyi hıgh açarım, anti aa yı 16 da dilde 4 de oynarım ama 750 ytl de cebimde kalır, haksızmıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreXXX -- 5 Haziran 2008; 22:17:55 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.