- x
honda ankara özel servis tavsiyesi
27 Cevap12746 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

26 Mesaj
5 Haziran 2008; 11:37:24 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

honda için ankarada özel servis tavsiye edebilecek olan var mı. nereler iyidir, fiyat da önemli tabi:)

passat 1.8 t highline I

21 Mesaj
14 Haziran 2008; 23:32:13 

Selam dostum. Bende önceleri araç garantide olduğu için senin gibi servise gitmek zorunda kalıyordum. Daha sonra aracın garantisi dolunca lpg taktırdığım için beni servise almadılar. Benimde işime geldi çünkü benimde soyulmak işime gelmiyordu ve bende araştırmalar sonunda Ankara şaşmazda bulunan BAR HONDA servisini keşfettim. Burası özel servis olmasına rağmen ustaları benim daha önceki garantideyken gittiğim servisteki ustalarım. Oradan ayrılıp burada çalışmaya başlamışlar ve benimde işime geldi doğrusu. Servisin sahibi olan Hüseyin ÖZDEMİR işinin ehli birisidir ve üzerinden tulum hiç eksik olmaz. Gerektiği zaman aracın altına yatıp tamir bile eder. Sana orayı gözü kapalı tavsiye ederim. Adresini siteden bulabilirsin. Adresi http://www.barhonda.net

243 Mesaj
15 Haziran 2008; 1:19:36 

Efe otomotiv var ankarada yetkili bide bora var zaten,eğer efe ye gitmek isterseniz pm den bana yazın usta tavsiyesi veryim iyi ilgilenirler

4116 Mesaj
8 Temmuz 2008; 4:48:03 

bora otomotiv i öneririm konya yolunda

sLAUGHTER IS THE BEST MEDICINE

3315 Mesaj
8 Temmuz 2008; 11:01:37 

altan honda var, tunalı otomotiv var.

Gigabyte p55US3L rev2,I5 750,2X2 Kingston DDR3 1333 CL7,Akasa x4,Gigabyte GTX 480,Creative xfi music edition,Xilence 1000w,CoolerMaster haf 932,Philips 8694,PS3

1 Mesaj
10 Haziran 2010; 16:57:22 

MERHABALAR....Şaşmaz da yeni bir honda servisi var ARTEM HONDA diye bir yer özel servis ve çok büyük iki katlı bir yer honda mekanik,elektrik,rot,balans vs.Ustaları efe den ayrılma ustalar.paspas ve boya koruma hediye ediyorlar.

12837 Mesaj
10 Haziran 2010; 20:17:02 

Hondacı Kadir Ustayı deneyebilirsin arkadaşım. Bak ilgili link de aşağıda. Detaylı tüm bilgilere buradan ulaşabilirsin. İlle birşey yaptırmana gerek yok, git tanış bir önce, bir çayını iç, konuş biraz, başka araçlarla ilgilenişini gör, zaten kararını verirsin. Unutmadan, gidersen selamımı da ilet sana zahmet.

http://forum.donanimhaber.com/m_31176365/tm.htm

Kolay gelsin.

Haluk

Paran varsa Japon, yoksa alman.

946 Mesaj
10 Haziran 2010; 21:45:01 

bende hondacı kadir ustaya gidenlerdenim tavsiye ederim

1 Mesaj
13 Ocak 2011; 13:29:50 

erciyes sanayi sitesinde Honda Tech var, sahibi honda borada 10 yılın üstnde deneyimi olan bir arkadaştı çok dürüst ve samimiler ve bu konuda oldukça deneyimli, banada bir arkadaşım tavsiye etmişti arabamın garantisinin bitmesi üzerine servis arıyordum, çokda memnun kaldım,,denemekten zarar gelmez,,

3 Mesaj
16 Mart 2011; 1:27:53 

artem honda yazmışlar ama ben başımdan geçen olayı anlatayım kararı siz verin. kışlık tekerleri muhafaza etmek için onlardaydı. kışlık tekerlerin takılma vakti gelince bir gün önceden aradık yarın saat 16:00 da gelin takalım dediler. ertesi gün 15:30 da dükkana gittik. tamam dediler biz tekerlerinizi getirecez saat 20:00 ye kadar bekledik bu arada getirecez diyen adam bizle ilgilenmek yerine orada başka işlerle uğraşıyor gidip soruncada bir saniye fener bulayım depoya bakacam diyor. böyle böyle saatlerce oyaladılar. artık sabrımız taşınca adam yolladım getiriyor diye oyaladı.ama gene gidip gelen kimse yok bu sırada babam gelip bir iki bağırınca biz tekerleri bulamadık elimizde çıkma michelin var onları takalım dediler. bizim eski tekerlerde o kadar iyi bilindik değildi ama (starmax) genede benim kötüm elin iyisinden daha iyidir en azından nasıl kullandığımı bilirim. neyse bunlar belli bir süre sonra eski tekerin yenilerini getirip taktılar. o kadar kötüledikleri tekeri kendi ustalarına sorduk onlar bizde kullanıyoruz gayet iyi dediler. bakacak olursak sorunumu hallettiler ama benim hatam herhalde güler yüzle halletmeye çalışmam oldu. veyahut benim şanssızlığım.

477 Mesaj
18 Mart 2011; 0:06:37 

quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Hondacı Kadir Ustayı deneyebilirsin arkadaşım. Bak ilgili link de aşağıda. Detaylı tüm bilgilere buradan ulaşabilirsin. İlle birşey yaptırmana gerek yok, git tanış bir önce, bir çayını iç, konuş biraz, başka araçlarla ilgilenişini gör, zaten kararını verirsin. Unutmadan, gidersen selamımı da ilet sana zahmet.

http://forum.donanimhaber.com/m_31176365/tm.htm

Kolay gelsin.

Haluk

Kadir usta

Civic 1.6 vti 160 hp ... >>> 2001 civic 1.6 ies ...>>> 2003 Accord 2.4 190 hp .... ((5.500 rpm de HAYAT BİTER VTEC BAŞLAR..))

7 Mesaj
30 Kasım 2011; 20:16:37 

şaşmazda halkbankın arkasında BAR honda ibrahim arapoğlu tavsiyemdir değişmeyecek şeyi değiştirmez, ama bir de diğer bar honda var hüseyin ustanın taktığı dandik disklerin sorumluluğunu bile almadı hata bendeymiş.

660 Mesaj
1 Aralık 2011; 3:49:52 

1916 Mesaj
12 Aralık 2011; 18:15:14 

bende bhr yi tavsiye edecektim yani öbür bah honda Hüseyin ustayı

ikisinede gittim. BAR'danda BHR'den de bir şikayetim olmadı, halihazırda BHR'ye gidiyorum.

BU arada Kadir ustayı denedim memnun kalmadım (4-5 sefer gittim hemde, ayrıntılar forumda var) ayrıca Altan Hondayı da denedim 2-3 sefer gittim aynı şekilde memnun kalmadım.

bir şeyin zarar görme olasılığı onun değeri ile doğru orantılıdır_mURpHy

4129 Mesaj
16 Ocak 2014; 21:27:42 

Konu halen güncelliğini koruyormu arkadaşımda CRV var ve yana döne kaliteli güvenli özel servis arıyor bar Honda yı önerebilirmiyim halen faaliyet gösteriyormu gidenlerden yorum rica edebilirmiyim
Edit: birde konuda proser diye bir yer geçiyor orası nasıldır bilgi verebilirseniz sevinirim teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi son_samuray -- 16 Ocak 2014; 21:29:56 >

http://forum.donanimhaber.com/m_70018429/mpage_1/f_/key_//tm.htm#70018429

266 Mesaj
9 Nisan 2014; 14:10:25 

Evet İbrahim abi halen faaliyette www.barotomotiv.com iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Mecnun bilseydi Beşiktaş sevgisini, sever miydi hiç Leyla zillisini:D

Efe... Kerem...

231 Mesaj
19 Temmuz 2014; 17:07:44 

Selamlar.

Bende hondaya geçince usta servis aramaya başladım tavsiye üzerine honda tech e gittim....

Genel anlamda memnunum subap ayarına bırakmayıda düşünüyorum ilerde daha bırakmadım...

Araç 54000 de civic elegans otom.

- yağ 85
- yağ hava polen filt 60
- arka balatalar 90
- camsuyu depo tamiri(kırıktı su akıyodu) 25
- işçilik 80
TOPLAM nakit 335
Kartla ödemek istedim KDV eklendi
Kartla 395

SON PAZARLIK KARTLA 370 ....

Hondaya yabancıuım ama şanzıman yağıdır trigerdir baskı balatafır bu tip şeyler olmadan bana fiyat çok geldi...

Yani camsuyu depo işçilik çıksak kartla 330 falan tutar sadece filtreler ve yağ ve arka balatalar... merak ediyorum fazla mı yetkili servis de veya diğer ustalarda ne tutardı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

...then we will fight in the shade...

2156 Mesaj
19 Temmuz 2014; 18:15:25 

Özel servis tavsiye edemeyeceğim, ancak bazı değişimlerde kesinlikle yetkili servise gitmenizi tavsiye ederim.

Özellikle
- Buji
ve
- otomatik araçlar için şanzuman yağı değişiminde

özel ile yetkili servisin çok fazla fiyat farkı yok. Yetkili servise giderek orjinal ürün takıldığından emin olursunuz.

(yetkili serviste gördüğüm kadarıyla balatalar, filtreler çok pahalı bu gibi şeylerde özel servisleri tercih etmenizi tavsiye ederim)

Yeni Araba sürenlere benden tavsiyeler
İkinci El araba Alma konusu

1279 Mesaj
20 Temmuz 2014; 1:49:09 

Servise ben de gitmek istemiyorum.Honda civic 2010 model orijinal filtreleri hangi siteden alabilirim.ayrıca hangi marka ve viskotize yağ almaliyim?

Bu mesajda bahsedilenler: HITM@N

24 Mesaj
1 Ağustos 2014; 9:19:26 

"ALTAN HONDA"dan uzak durun!!!!

10241 Mesaj
4 Ağustos 2014; 0:52:02 

quote:

Orijinalden alıntı: hikmetbal

honda için ankarada özel servis tavsiye edebilecek olan var mı. nereler iyidir, fiyat da önemli tabi:)

Kadir usta vardı ama onun için şöyle böyle diyorlar

凯末尔•阿克苏耶克

20 Mesaj
12 Ağustos 2014; 13:08:48 

ibrahim arapoğlu yorumlar üzerine gittim ama hiç memnun kalmadım.
verdikleri süreye göre işi teslim etmiyorlar.sallamasyon işler.
benim başımdan geçen tampon tamiri yapılcak,tamiri bi bölgeye yapmışlar diğer bölgeye yapmamışlar bunuda ben farkettim.
söyledik bayram öncesi yoğunuz dedi iyi dedik bayramdan sonra yaptırırırz diye anlayışla karşıladık.
bayramdan sonra gittik.adamın cevabı bi ara gel yaparız yine bu iş çocuk oyuncağı değil senin işin varsa bizimde işimiz gücümüz var
anca laf kalabalığı yapıyor.birdahamı asla gitmemmmm.kimseyede önermem

Eğer bi gün bişey arıyorsan o her zaman gözünün önündedir.

10241 Mesaj
12 Ağustos 2014; 17:13:53 

kadir ustayıda pas geç, o da aynı

凯末尔•阿克苏耶克

4 Mesaj
28 Ağustos 2014; 16:47:01 

quote:

Orijinalden alıntı: rıfat0000

erciyes sanayi sitesinde Honda Tech var, sahibi honda borada 10 yılın üstnde deneyimi olan bir arkadaştı çok dürüst ve samimiler ve bu konuda oldukça deneyimli, banada bir arkadaşım tavsiye etmişti arabamın garantisinin bitmesi üzerine servis arıyordum, çokda memnun kaldım,,denemekten zarar gelmez,,

Honda Tech Ankara var.
Tavisiye ederim. Yasin usta var.
http://www.hondatechankara.com/

ARTIK BURDAYIM...!

10241 Mesaj
28 Ağustos 2014; 23:35:34 

bu daha ciddi gibi görünüyor

molla mulla takıından değil

凯末尔•阿克苏耶克

105 Mesaj
8 Ekim 2014; 11:44:31 

Merhabalar,
Yıllık bakım için özel servislere gitmeden önce kendi yağımızı götürmeli miyiz?
Honda C-RV 2009 model için tavsiye edeceğiniz yağ var mıdır?

5839 Mesaj
10 Ekim 2014; 14:50:26 

Çoğunlukla Castrol 10/40 kullanırlar.Piyasada 60 tl dir.Serviste insafa kalmıştır.

Bu mesajda bahsedilenler: atillahan

Feqiye Teyran

10241 Mesaj
15 Ekim 2014; 10:51:52 

Ankaralılar şanssız bu konuda
başlarında kadir usta gibi bir püsküllü bela var

凯末尔•阿克苏耶克
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Markalar » Honda » honda ankara özel servis tavsiyesi
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359